Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins307 046 580 грн
Ua

«ПРАВОВА РАДА» Юридична Компанія

  • Підтримка

  • 3 084.04 грн
  • благодійні внески
  • 5
  • підтримані проекти

Про себе

Юридична Компанія «ПРАВОВА РАДА» - це команда юристів та адвокатів, які практикують у таких галузях права як страхове, сімейне, корпоративне, спадкове, банківське, трудове, житлове. Метою створення Юридичної Компанії «ПРАВОВА РАДА» є щире бажання допомагати людям, які стикнулись із юридичними питаннями у своєму повсякденному та діловому житті. Ми не зупиняємося на досягнутому, постійно вдосконалюємося, щоб утримувати високу планку якості в наданні юридичних послуг. Саме тому Юридична Компанія «ПРАВОВА РАДА» - це не лише довірений радник у вирішенні буденних юридичних питань звичайної людини, а й надійний партнер для бізнесу. Адреса офіційного сайту http://pravova-rada.com

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Рятівна VAC-терапія проти ран

Київ. Стартував 6.5.2015

Пацієнти НДСЛ «ОХМАТДИТ», куди госпіталізуються найважчі пацієнти дитячого віку з обширними інфікованими ранами з усієї України, потребують апарату для очищення ран за допомогою вакууму – VAC-терапії. Застосування цього апарату набагато скорочує час загоєння ран, позбавляє дітей від щоденних болісних хворобливих перев'язок, зберігаючи їхнэ психічне здоров'я, а часом і життя. Вартість апарату недоступна для придбання клінікою «ОХМАТДИТ» або батьками пацієнтів. 

Зроблено Зібрали 55 468 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Благодійна Барахолка «The New Old Barakholka»

Київ + Рівне. Стартував 18.5.2015

THE NEW OLD BARAKHOLKA – це платформа, де кожен може легко і весело зайнятися благодійністю. Місія четвертої Ювілейної Благодійної Барахолки 7 червня – допомогти найменшим і незахищеним громадянам нашої країни – недоношеним малюкам вагою 500-2500 грамів, яких виходжують у відділеннях НДСЛ "Охматдит" та Рівненській ОДЛ. Кошти, які ми вкладаємо у здоров'я наших дітей, повертаються до нас здоровим суспільством!

Зроблено Зібрали 300 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 6 000 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Рятувальний кабель серцебиття

Київ. Стартував 17.4.2015

Ефективна, якісна, безпечна медична допомога передчасно народженим дітям неможлива без застосування сучасних технологій. Моніторинг життєво важливих функцій організму необхідний при лікуванні та виходжуванні таких маленьких дітей. Це можливо завдяки спеціальним приладам – пульсоксиметрам. Необхідними елементами до приладу є індивідуальні Датчики, і з'єднує пацієнта з приладом саме Кабель пацієнта. Він, як і датчик, потребує частої заміни.

Зроблено Зібрали 50 750 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн