Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Наталья А

  • Підтримка

  • 91.20 грн
  • благодійні внески
  • 4
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Максимчик мріє дихати вільно

Харків. Стартував 8.6.2015

Максим – довгоочікувана дитина, про його появу батьки мріяли більше п'яти років. І 6 листопада 2013-го року сталося диво – народився син. Але до щастя приєдналося горе – Максим не закричав після пологів, і його відвезли в реанімацію. Малюк не міг повноцінно дихати, і в півтора місяці йому провели операцію зі встановлення трахеостоми (трубки в горлі), через яку він тепер дихає. Для відновлення нормального дихання і мови дитині потрібно зробити кілька операцій, коштів на які в сім'ї немає.

Зроблено Зібрали 36 150 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Аня мріє стати першокласницею

Рівненська область. Стартував 30.4.2015

Аня – майбутня першокласниця. Не дивлячись на хронічну хворобу – муковісцидоз, дівчинка має шанс жити повноцінним життям та вчасно піти до школи. Але для цього їй потрібно не пропустити наступний курс профілактичного лікування. Медикаменти для такого курсу коштують понад 16 тис. грн. У наших з вами силах допомогти цій дівчинці піти першого вересня вперше до школи та відкрити Ані шлях у її майбутнє!

Зроблено Зібрали 16 888 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Подаруймо Денису палітру звуків!

Луганська область. Стартував 23.4.2015

Про що може мріяти звичайна сім'я? Про домашній затишок, про дітей, про щасливе життя. Сім'я Фоторних – не виняток. Спочатку в затишному сімейному «гніздечку» з'явилася перша дівчинка, а потім народилася друга, Калерія. Але після народження вона не реагувала на звуки. Дитині знадобилися слухові апарати, і батьки за допомогою знайомих і друзів знайшли необхідну суму. Третім на світ з'явився Денис, але коли малюкові виповнилося 3,5 місяці, мама почала помічати, що він нічого не чує.

Зроблено Зібрали 26 322 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн