Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Интернет-магазин "Домовята"

  • Підтримка

  • 1 240.18 грн
  • благодійні внески
  • 56
  • підтримані проекти

Про себе

Интернет-магазин товаров для рукоделия http://domovyata.com.ua/
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 2500 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Крісло для хіміотерапії

Київ. Стартував 26.12.2017

Доросле відділення Київського центру трансплантації кісткового мозку. В цьому центрі проходять лікування дорослі люди. Маючи рахунки за лікування з багатьма нулями, таким пацієнтам розраховувати практично немає на кого. Маленькій дитині допомога приходить швидше. Дорослим у нас допомагати, на жаль, не дуже прийнято. Милосердя не повинно знати часових рамок. Всі ми – люди, якого б віку ми не були. Ніхто з нас ні від чого в цьому житті не застрахований. І тоді доросла людина залишається сам на сам зі своїм лихом.

Сплатити Потрібно 10 844 грн
Залишилось зібрати
000 004 015 грн

Пігулки для стареньких. 3

Київ. Стартував 20.12.2017

У 2014 році перші жителі Донбасу покинули свої будинки через початок воєнного протистояння і загрозу життю. Виїхавши з рідних міст, як їм здавалося, на час – перечекати бойові дії, вимушені переселенці вже три роки намагаються вижити на новому місці. Найважче доводиться людям похилого віку.

Зроблено Зібрали 11 315 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дякуємо за солодкий сон

Київ. Стартував 22.12.2017

У Христини троє донечок. У однієї з них – Анни-Марії – онкологія. Половину свого життя вона перебуває у лікарні. Їй всього три з половиною роки, і вже в такому маленькому віці вона зустрілась з важкою хворобою. Дуже рідко лікарі відпускають її додому. Якщо результати лікування будуть позитивними, то Анна-Марія зустріне Новий рік та Різдво вдома з сім’єю. Ми дуже хочемо зробити різдвяний подарунок для цієї родини, купити двоповерхове ліжко, щоб діти мали зручне та затишне місце для сну.

Зроблено Зібрали 8 141 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Богом даний хлопчик мріє ходити

Луганська обл.. Стартував 19.12.2017

Богданчик любить дивитися мультфільми, плескатися у воді, гратися машинками, їсти манну кашу і цукерки. Любить, коли його хвалять. А ще обожнює маму. Богданчик не любить уколів, нескінченні пігулки, лікарні, заняття, які завжди приносять біль. А ще ненавидить війну. Вибухи він чув ще в маминому животику, на п'ятому місяці вагітності. Народжувався під звуки пострілів... Пережитий мамою стрес і помилка лікарів, яким довелося приймати пологи в напруженій обстановці, привели до того, що хлопчик народився синеньким, внаслідок кисневого голоду.

Зроблено Зібрали 11 940 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн