Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Интернет-магазин "Домовята"

  • Підтримка

  • 1 749.32 грн
  • благодійні внески
  • 68
  • підтримані проекти

Про себе

Интернет-магазин товаров для рукоделия http://domovyata.com.ua/
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Врятувати сердечко Марини. Богдан Бердник

Київ. Стартував 4.9.2018

Мене звати Богдан. Мені 21 рік і я PR-менеджер.

Якщо ви спробуєте пригадати себе у 21, то зрозумієте, скільки надій, ідей та сподівань мене переповнює. Скільки добра хочеться зробити, скільком людям хочеться подякувати, а скількох просто міцно обійняти. Здається, що найкраще лише попереду, а найкращі вже давно з тобою.

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 3 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

Привітайте мене, аби Настя жила

Миколаїв. Стартував 16.7.2018

3 серпня у мене День народження. У мене є все. Друзі, сім'я, улюблена справа, в якiй я крута, і круті ті, з ким я працюю. У мене є Calendate і моя супер команда. Я хочу подарувати свій 31-й День народження дівчинці Насті. У Насті муковісцидоз, генетичне захворювання, поломка в ДНК, від якої не застрахований ніхто. Через цю хворобу рідини в організмі стають в'язкими, стає майже неможливо дихати. Разом з муковісцидозом приходять супутні проблеми – з підшлунковою, легенями, печінкою тощо. До Насті вони прийшли всі. Комбінація діагнозів у Насті така, що ми справді не знаємо, скільки у неї є часу. І дуже хочемо, щоб цей час пройшло цікаво і радісно. Це можливо.

Зроблено Зібрали 15 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Я буду жити за трьох!

Полтава. Стартував 27.7.2018

У родині Чеберко 3 дітей. Найменший – Роман – народився раніше покладеного терміну з критично низькою вагою (1 250 кг) і зростом 31 см. У мами відкрилася кровотеча, лікарі говорили, що мозок дитини може жити без кисню 20 хв, а Рома без нього був 15 хвилин. Хлопчика забрали в реанімацію, де через різку подачу кисню в Роми стався крововилив у мозок. Йому давали препарати для розчинення крові, але вони не допомогли. В черепі, в шлуночку мозку почала збиратися спинномозкова рідина, голова почала стрімко рости, внутрішньочерепний тиск збільшувався.

Зроблено Зібрали 16 820 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Чому саме я?

Вінниця. Стартував 26.7.2018

"Із народження ми боремся за життя, пережили три операції, щоденно мусимо давати раду одразу кільком захворюванням, і без вашої допомоги нам не впоратись. Назарчику зараз 8 років, він закінчив другий клас, але через часті болі та кашель він втрачає цікавість... Дуже хоче до якої-небудь спортивної секції, проте через стан здоров’я йому поки що відмовляють. Назар розуміє, що потрібно лікуватися, та майже звик. Лиш час від часу запитує: "Чому саме я?". Ми не знаємо відповіді. Проте можемо допомогти.

Зроблено Зібрали 10 755 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн