Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Интернет-магазин "Домовята"

  • Підтримка

  • 1 517.16 грн
  • благодійні внески
  • 62
  • підтримані проекти

Про себе

Интернет-магазин товаров для рукоделия http://domovyata.com.ua/
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Біжу, щоб Соня чула! Олександр Соколенко

Київ. Стартував 22.3.2018

Олександр Соколенко – головний диспетчер-інспектор підприємства "Украерорух" і спортсмен-любитель.
"Для мене біг – це, передусім, спрага перемагати себе вчорашнього. Цього разу я біжу, щоб із моєю допомогою ще одна маленька людина піднялася на нову вершину й отримала нові можливості. Хочу, щоб десятирічна Соня змогла чути й навчилася говорити, щоб слухові апарати розширили її світ, так само, як біг розширив мій.

Сплатити Потрібно 8 000 грн
Залишилось зібрати
000 003 337 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 2500 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Великодній дзвін до кожного серця

Харків . Стартував 1.3.2018

Коли береш – наповнюєш руку, коли віддаєш – наповнюєш серце! Добрі справи актуальні завжди, а своєї особливості та чарівності вони набувають напередодні Великодніх Свят. Дорогі наші благодійники, помічники, однодумці та небайдужі люди, звертаємось до Вас за допомогою для проведення Пасхальної акції для підопічних медико-соціального проекту "Домашня опіка для вимушено переселених осіб на Сході України".

Зроблено Зібрали 7 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дівча у біді

Запорізька обл.. Стартував 16.2.2018

У свої 5 рочків вона не вміє ходити, а без підтримки – навіть стояти чи сидіти. Усе життя цієї мужньої дівчинки, Олечки Кожухар, – боротьба за кожен рух і новий звук. Її стан – це наслідок крововиливу в мозок. Під час пологів немовляті вагою якихось 1 700 грамів скручують шию. Лікарська помилка, яка викриється лише за півтора року. Поки ж Олечку терміново везуть у реанімацію. Після появи на світ дитя не кричить, лише стиха хрипить. Апарати підтримки життєдіяльності, жодних прогнозів. Квола дівчинка не плаче, постійно спить і не прокидається, аби навіть поїсти. Лікарі ж годують її антибіотиками і все списують на вірус. Хоча мама Тетяна серцем відчуває: з донькою коїться щось лихе.

Зроблено Зібрали 12 900 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможемо Іллі перемогти рак крові!

Дніпро . Стартував 14.2.2018

Ілля – єдина і довгоочікувана дитина. Добрий і відкритий, на святах у дитсадку всі провідні ролі були у нього. Хлопчик дуже любить вірші і чудово їх розповідає. Ну і, як всі хлопчаки, любить велосипеди і футбол. Батьки хлопчика розлучилися відразу після його народження, і його мама Жанна сама виховує Іллю. Особливих проблем зі здоров'ям у дитини не було. Він не знав, що таке лікарня. 

Зроблено Зібрали 20 752 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн