Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins301 257 242 грн
Ua

Віннер Груп Україна

  • Підтримка

  • 23 201 грн
  • благодійні внески
  • 1
  • підтримані проекти

Про себе

Компанія «Віннер Груп Україна» – один із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з понад 27-річним досвідом успішної діяльності та офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley. Компанія «Віннер Груп Україна» обрала для себе шлях соціально відповідального бізнесу із найкращим сервісом та світовим рівнем досвіду клієнта.

Автомобільний напрям «Віннер» представлений такими компаніями, як «Віннер Імпортс Україна», «Віннер Автомотів», «Порше Центр Київ Аеропорт», «Ягуар Ленд Ровер Київ Аеропорт», «Бентлі Київ» та «Віннер Лізинг», що пропонують автомобілі, запчастини та сервісне обслуговування у понад 50 дилерських центрах по всій Україні.

Компанія «Віннер Груп Україна» є одним із найбільших платників податків у своєму сегменті: в цілому від продажів понад 137 000 автомобілів до державного бюджету України було повернуто понад $1 400 000 000 у податках.

Команда «Віннер Груп Україна» налічує понад 700 співробітників.

Запорукою успіху «Віннер Груп Україна», яка вже понад 27 років є прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу в Україні, є п’ять основних цінностей, які поділяє кожен співробітник компанії:

1. Порядність. «Віннер» будує свій бізнес на принципах чесності, прозорості, взаємоповаги у ставленні до партнерів, клієнтів та власних працівників.
2. Постійне вдосконалення. Це готовність до змін, відкритість новому та вміння впроваджувати інновації.
3. Професійність. Брати відповідальність на себе, ретельно підходити до справи і вміти прийняти складне мільйонне рішення лише за 24 години!
4. Люди. Основний актив компанії «Віннер» – це люди, адже будь-який бізнес робиться з людьми і для людей.
5. Перемога. Це слово закладено у назві компанії і в перекладі з англійської означає «переможець».

Компанія активно розвиває напрям корпоративної соціальної відповідальності та щороку впроваджує благодійні ініціативи й соціальні проекти.

Історія групи «Віннер» нерозривно пов’язана з історією та становленням незалежної України. Відзначивши разом із державою свої перші 25 років, у компанії вірять у світле майбутнє країни. Адже «Віннер» будує бізнес в Україні і для українців!

 

https://winner.ua/

https://www.facebook.com/WinnerGroupUkraine/

 

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

День весни – день нового життя

Івано-Франківськ. Стартував 28.2.2020

Який подарунок від колег чекатиме на вас 8 березня? У компанії "Віннер" вперше цього року відмовилися від традиційних привітань на користь доброї справи. Замість цукерок і тюльпанів у руках кожної жінки, що працює у "Віннер", опинилася чарівна листівка добра. Благодійність замість квітів!

Завдяки цьому вдалося зібрати потрібну суму на закупівлю датчиків для пульсоксиметра Івано-Франківського міського клінічного перинатального центру.

Пульсоксиметр – це медичний прилад, який повністю контролює стан дитини при виходжуванні. Він має спеціальний датчик, що приєднується до дитини і відстежує, на скільки відсотків кров насичена киснем. Лікар або медсестра, маючи такі дані, може коригувати відсоток кисню, який подається дитині в залежності від індивідуальних потреб малюка. Ще дуже важливо те, що у недоношених дітей часто трапляються затримки дихання (апное).

Вони можуть бути фізіологічними, внаслідок незрілості, і патологічні. Цей стан може призвести до летального результату, а за допомогою сигналу пульсоксиметра затримку дихання можна розпізнати відразу і вжити необхідних заходів, щоб дитина почала знову дихати.

Для компанії "Віннер Груп Україна" допомога дітям та молоді, що опинилися у скруті, є одним із головних напрямів благодійності вже понад 20 років.

І ми щасливі надалі рухатися пліч-о-пліч із Українською Біржою Благодійності заради здоров’я і надії для найменших.

Сплатити Зібрали 0 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн