Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Алексей Коркуц

  • Підтримка

  • 1 196 грн
  • благодійні внески
  • 57
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Підтримаймо Богдану в лікуванні раку крові! 2

Полтавська обл.. Стартував 9.8.2017

Чарівна дівчина на ім’я Богдана вже знайома донорам УББ. Завдяки підтримці небайдужих людей вона отримала необхідний для лікування препарат "Револад". Батьки Богдани щиро вдячні донорам УББ за допомогу! Та зараз дівчина знову потребує нашої підтримки!

Сплатити Потрібно 12 870 грн
Залишилось зібрати
000 006 924 грн

Скарбничка категорії Здоров'я

Україна. Стартував

Скарбничка категорії «Здоров'я» – це Проект Біржі, на рахунку якого зберігаються гроші людей, що довірили Біржі Благодійності вирішувати – котрому з проектів даної категорії найбільше зараз потрібна допомога.

Якщо ви ще не визначилися, на який саме проект варто пожертвувати свої гроші; якщо ви вагаєтесь, обираючи – який з проектів найважливіший; якщо вам усі проекти категорії здаються в рівній мірі нагальними – ви можете пожертвувати «на категорію».

Вона одна на мільйон!

Київ. Стартував 7.8.2017

З мільйона українських школярок – одна обирає професію журналіста. Інна Жмуд – саме та – одна на мільйон. Вона зробила сотні матеріалів, які допомогли тисячам людей – врятувати дітей, перемогти непробивних комунальників, відстояти і захистити свої права. Тепер допомоги потребує сама Інна. Знову вона – одна на мільйон. На мільйон онкохворих – лише один подібний випадок. Адренокортикальна карционома лівого наднирника. Українські лікарі зробили все, що могли. Але в Україні таке не лікують. В Німеччині взялися.

Сплатити Потрібно 233 000 грн
Залишилось зібрати
000 145 332 грн

Талановита дівчинка чекає на допомогу!

Харківська обл.. Стартував 12.7.2017

Вона тендітна, але має неймовірну силу. Вона – душа компанії і творча особистість, яка розвиває свої таланти: малювання, ліплення з пластиліну, спів. Усе, за що береться дівчинка, вдається на 5+. Аня Постольник – 12-річна дівчинка, яка оголосила війну хвороби і не збирається її програвати...

Зроблено Зібрали 23 113 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Підтримаймо Богдану в лікуванні раку крові!

Полтавська обл.. Стартував 13.7.2017

Про свій діагноз Богдана дізналася з соціальних мереж. Гострий лейкоз, необхідність трансплантації кісткового мозку... Ці страшні слова "сипалися" на дівчинку, розбиваючи ілюзії про своє сьогодення і невідоме майбутнє... Все почалося влітку 2016 року. Звичайна застуда, нежить, який ніяк не проходив. Через місяць до нього додається сильний кашель. Лікарі лікували бронхіт.

Зроблено Зібрали 12 870 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн