Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Алексей Коркуц

  • Підтримка

  • 1 249 грн
  • благодійні внески
  • 58
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

37 гривень за годину життя

Львів. Стартував 28.8.2017

Оксана почула свій діагноз більше двох років тому: рак нирки, IV стадія. Операція, хіміотерапія, опромінення – нічого не допомагало. Хвороба прогресувала. Лиш за кілька місяців метастази розповзлися у легені та хребет, з’явились болі. Виглядало так, що це – все, кінець, і притому швидкий. Аж раптом рак зупинився. Метастази зменшились, болі вщухли, з’явились сили жити і радіти життю. Таблетки "Вотрієнт" та "Афінітор" – ті чарівні пігулки, що творять це диво для Оксани вже 3-й рік. Лиш де брати гроші, аби не втратити цю ниточку життя?

Зроблено Зібрали 53 744 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 2500 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Підтримаймо імунітет Даші!

Київ. Стартував 9.8.2017

Даша Кулькова родом із Києва. Проблеми зі здоров’ям виникли у дівчинки ще в пологовому будинку: крихітка потрапила до реанімації з жовтухою. Тільки за перший рік свого життя дівчинка хворіла 8 разів! Та на цьому проблеми зі здоров’ям дівчинки не закінчилися…

Сплатити Потрібно 15 650 грн
Залишилось зібрати
000 012 191 грн

Підтримаймо Богдану в лікуванні раку крові! 2

Полтавська обл.. Стартував 9.8.2017

Чарівна дівчина на ім’я Богдана вже знайома донорам УББ. Завдяки підтримці небайдужих людей вона отримала необхідний для лікування препарат "Револад". Батьки Богдани щиро вдячні донорам УББ за допомогу! Та зараз дівчина знову потребує нашої підтримки!

Зроблено Зібрали 12 870 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Скарбничка категорії Здоров'я

Україна. Стартував

Скарбничка категорії «Здоров'я» – це Проект Біржі, на рахунку якого зберігаються гроші людей, що довірили Біржі Благодійності вирішувати – котрому з проектів даної категорії найбільше зараз потрібна допомога.

Якщо ви ще не визначилися, на який саме проект варто пожертвувати свої гроші; якщо ви вагаєтесь, обираючи – який з проектів найважливіший; якщо вам усі проекти категорії здаються в рівній мірі нагальними – ви можете пожертвувати «на категорію».