Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins265 074 502 грн
Ua

Александр Проценко

  • Підтримка

  • 1 468.45 грн
  • благодійні внески
  • 54
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Продовжити життя за двох. 2

Харків. Стартував 4.2.2020

Дмитрику сім із половиною. На перший погляд, це звичайна рухлива дитина, любить балуватись і погратися, подивитися мультики і десь побувати. Але його дитинство – особливе. У нього ДЦП. Батьківському щастю немає меж, коли народжується довгоочікувана двійня! У Харківському перинатальному центрі двоє хлопчаків дуже поспішали з'явитися на світ, тому народилися на три місяці раніше. Владик прожив всього 39 днів... а Дімочка увійшов у цей світ із діагнозами ДЦП і мікроцефалія. Але, попри невтішні прогнози, робота над відновленням здоров'я єдиного синочка не пройшла дарма – вже до двох років Діма впевнено тримав голівку і навіть почав ходити. Далі низка нових випробувань: вада серця, операція, інсульт. Підсумок – всі раніше набуті навички втрачені, стояти він уже не міг ні на ногах, ні на четвереньках. 

Сплатити Потрібно 26 000 грн
Залишилось зібрати
000 018 427 грн

Подарувати дитинство Артему!

Донецька обл.. Стартував 11.2.2020

Молода сім'я Маршук чекала появу свого малюка на світ. Все було добре, аналізи, УЗД, скринінги – нічого не віщувало біди. Поки в один день молодій мамі не стало погано, і ближче до ночі батьки вирушили в лікарню. Зчинилася паніка, лікарі говорили, що не знають, що робити, тато малюка не вірив таким словам. За таких обставин на світ з'явився маленький Артемко. Він народився на 33-му тижні вагітності, маленький і слабкий. Ще зовсім крихітний Артемко кілька днів провів під апаратом штучного дихання, переніс постійні крапельниці і уколи. З пологового будинку мама з малюком вирушили у відділення патології новонароджених.

Сплатити Потрібно 10 690 грн
Залишилось зібрати
000 009 731 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 5 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Що лишилося в Микити? 4

Донецька обл.. Стартував 26.12.2019

Багато з вас можливо вже знають і пам'ятають Микиту з міста Слов’янськ Донецької області. Хлопчика, який бореться за право бути здоровим і щасливим. Робить це Микита разом зі своєю мамою, яка безмежно любить свого сина. Зараз Микиті вже 12 років, всі ці роки мама бореться за свого сина, який проходить постійні реабілітації та лікування, але, на жаль, хлопчик не сидить, не їсть сам, не розмовляє і сам себе не обслуговує, тому потребує постійного догляду і опіки. 

Сплатити Потрібно 16 280 грн
Залишилось зібрати
000 006 821 грн

Усмішка допомагає ходити!

Запорізька обл.. Стартував 6.2.2020

У Тараса особлива усмішка, він привітно зустрічає старих знайомих та усміхається новим друзям. Навіть не віриться, що така відкрита дитина має вроджені вади розвитку та терпить щоденний біль. Але, попри це, щиро любить життя. Хлопчик пройшов важкий шлях, аби навчитися ходити, але зараз це надбання під загрозою. Різниця у довжині між ніжками стає дедалі більшою, і ходити стає дуже боляче. Втім, уникнути інвалідного візка допоможе реконструктивна операція на тазостегновому суглобі. Давайте підтримаємо Тарасика і подаруємо можливість не втратити здатність ходити! 

Сплатити Потрібно 10 000 грн
Залишилось зібрати
000 006 554 грн