Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 734 770 грн
Ua

Kids Against War

  • Підтримка

  • 5 000 грн
  • благодійні внески
  • 1
  • підтримані проекти

Про себе

Kids against war – це соціальний арт проект який закликає до миру, до творіння понад руйнуванням.
Під час творчих воркшопів військова уніформа грає роль полотна і діти за допомогою фарб та аплікації перетворюють символ агресії та війни на кольорові витвори сповнені чистотою та оптимізмом дитячої уяви.
Воркшопи спрямовані на дітей з будь-яких країн світу у віці від 2 до 10 років, незалежно від національності. Під час цих заходів ми збираємо пожертвування від сімей які беруть участь у воркшопах. Таким чином, мистецтво дітей, які живуть у мирі допомогає тим дітям, які живуть без нього.
Кошти, зібрані в рамках цього проекту призначені для надання допомоги дітям в різних частинах світу, життя яких було порушено війною.

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Скарбничка категорії Наше місто

Україна. Стартував 26.1.2012

Скарбничка категорії «Наше місто» - це Проект Біржі, на рахунку якого зберігаються гроші людей, що довірили Біржі Благодійності вирішувати - котрому з проектів даної категорії найбільше зараз потрібна допомога.

Якщо ви ще не визначилися, на який саме проект варто пожертвувати свої гроші; якщо ви вагаєтесь, обираючи - який з проектів найважливіше; якщо вам усі проекти категорії здаються в рівній мірі нагальними - ви можете пожертвувати «на категорію».