Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Володимир Бондаренко

  • Підтримка

  • 64 061.95 грн
  • благодійні внески
  • 326
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 2500 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Дві сестрички – одна боротьба

Київ. Стартував 26.12.2017

Каті – ляльки, Маші – машинки і трактори. Катя фарбує губи і приміряє мамині туфлі, Маша витягує інструменти, грає в ремонт. Такі схожі зовні, такі різні всередині. І діагноз один: муковісцидоз. Це означає – все життя боротися за кожен новий день. Втомлюватися, протестувати, долати. Лікуватися, граючи, жити, втискаючи в щоденний розклад процедури, ліки, госпіталізації... Дитині з важким захворюванням, щоб вижити, потрібно багато всього, двом дітям – у два рази більше. І це удвічі дорожче. Допоможіть же купити найнеобхідніше, щоб лікування допомагало краще!

Зроблено Зібрали 16 700 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Крісло для хіміотерапії

Київ. Стартував 26.12.2017

Доросле відділення Київського центру трансплантації кісткового мозку. В цьому центрі проходять лікування дорослі люди. Маючи рахунки за лікування з багатьма нулями, таким пацієнтам розраховувати практично немає на кого. Маленькій дитині допомога приходить швидше. Дорослим у нас допомагати, на жаль, не дуже прийнято. Милосердя не повинно знати часових рамок. Всі ми – люди, якого б віку ми не були. Ніхто з нас ні від чого в цьому житті не застрахований. І тоді доросла людина залишається сам на сам зі своїм лихом.

Сплатити Потрібно 10 844 грн
Залишилось зібрати
000 004 899 грн

Затишок для Нетерплячок. Хмельницький. 2

Хмельницький. Стартував 26.12.2017

Яскраве світло ріже очі, навколо постійно щось гуркотить, холодно, та до цього ще й так незручно лежати. Так зустрічає світ маленьких Нетерплячок, їх перша домівка, пластиковий прозорий бокс – кювез. Перше ліжко Нетерплячки – це скручені рушники та пелюшки, їм холодно, голосно та лячно. А так хочеться згорнутись та заснути у теплих маминих обіймах. На жаль, іноді буває так, що дитина вимушена перебувати у боксі тривалий час і обійми батьків для неї тільки по розкладу та на обмежений час.

Сплатити Потрібно 30 416 грн
Залишилось зібрати
000 004 447 грн

Дім для сироти

Київ. Стартував 27.12.2017

Знаючи, що світ не без добрих людей, просимо вас усіх допомогти зібрати кошти для самотньої матері, Бондаренко Еммі, та її 1,5 річної доньки, Бондаренко Олександри, на облаштування першого їхнього житла, оскільки Емма є випускницею дитячого будинку "Малятко" і, відповідно, ніколи немала нічого свого власного, того, що має більшість із нас.

Сплатити Потрібно 20 499 грн
Залишилось зібрати
000 019 207 грн