Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Оригинальные Велоподарки

  • Підтримка

  • 267.46 грн
  • благодійні внески
  • 4
  • підтримані проекти

Про себе

Оригинальные велоподарки!
Все, что может порадовать вело-гурмана, вело-маньяка и просто вело-любителя! Вело-бижутерия (вело-браслеты, кольца, кулоны), вело-декор для интерьера и оригинальная подсветка на велосипед!

http://vk.com/originalnye_velopodarki

http://velo-style.weebly.com/

 

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Велика надія для Богдана

Київ. Стартував 27.4.2015

Від життя прийнято домагатися ясності – щоб точно розуміти, хто ти, що саме з тобою діється і напевно знати, як все влаштується далі. У такому випадку долю Богдана Козлова з Києва можна вважати повністю сформованою прямо з самого початку. У лікарів на його рахунок не було ніяких сумнівів, одна тільки ясність. При народженні Богданчик переніс гіпоксію (кисневе голодування), реанімацію, штучну вентиляцію легенів, і тепер у нього ДЦП. Наразі єдиний вихід – реабілітація, коштів на яку ніде взяти.

Зроблено Зібрали 7 890 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дитинка в клітці

Феодосія. Стартував 14.3.2014

Лише 2 місяці було Данилці Подвінцеву, коли його сім'ю шокували страшними новинами: у дитини рак крові, причому одного з найнесприятливіших типів - мієлобластний лейкоз. Молода сім'я була вмить вирвана з круговерті щасливого клопоту і подій, пов'язаних з приходом у життя новонародженого. Дитині терміново потрібна трансплантація кісткового мозку за кордоном – її ціна 120 000 євро. Сума величезна. Навряд чи вдасться зібрати таку суму без нас – людей, які не залишаться байдужі до біди сім'ї Подвінцевих! Будь ласка! Допоможіть!

Зроблено Зібрали 308 115 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Родина Петренків потребує допомоги

Житомир. Стартував 14.1.2014

В суботу, 10 лютого 2018 року, Сашка не стало. Команда УББ приносить наші найщиріші слова співчуття рідним хлопчика. Він мужньо боровся з хворобою, але вона виявилася сильнішою...

У Сашка виявили нейробластому зачеревного простору. Після обстежень лікарі з Німеччини погодились взяти хлопчика на лікування. Хлопця врятує лише найсучасніше лікування за кордоном – вітчизняні лікарі безсилі. Аби поїхати до Німеччини й оплатити лікування, родина не має грошей. Батьки звертаються до усіх добрих, чуйних людей із проханням врятувати їхнього сина – допомогти зібрати гроші на лікування.

Зроблено Зібрали 314 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн