Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Світлана Бондарчук

  • Підтримка

  • 641.54 грн
  • благодійні внески
  • 8
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 2500 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Дихати і жити. Ціна свободи

Івано-Франківськ. Стартував 27.12.2016

Здається, вперше в Україні збираємо кошти на таку штуку. Кисневий апарат, який можна носити за плечима. Коли людина не може дихати сама, але не мусить лежати в реанімації, не прикута до найближчої розетки вдома. Людина тяжко хвора… але вільна. Дихати і жити. Ціна свободи – 70 000 грн.

Зроблено Зібрали 70 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

2-річному Сашку потрібна реабілітація. 2 етап зборів

Одеса. Стартував 1.8.2016

Сашко з цікавістю дивиться на іграшки та предмети, які його оточують. Він дуже невпевнено, у повільному темпі простягає ручку, щоб взяти маленький м’ячик і йому це вдається, але з великим зусиллям. Ось він намагається самостійно утримувати голову, повернути її убік та подивитись на маму. Він відштовхується ноженятами, а скоріше намагається відштовхуватись, бо йому дуже хочеться поповзти по-пластунськи... Він ніби каже: «Матусю, я зможу, дивись, я дуже сильний, ти тільки повір! Чому ти плачеш, мамо?»

Зроблено Зібрали 9 575 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Диво для Еммануїла!

Бориспіль. Стартував 11.8.2016

Для тата він – промінчик світла та радості та все, що у нього є. Ім’я хлопчика – Еммануїл означає в перекладі з давньоєврейського – “З нами Бог”. Бог і насправді був з крихіткою з моменту його народження. Хлопчик народився в 2007 році, без дихання. Перша його подорож – з полового будинку – у відділення реанімації новонароджених. Наслідком тяжких пологів обернувся діагноз ДЦП, який лікарі поставили через півтора року після народження.

Зроблено Зібрали 15 352 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн