Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Андрей Коваленко

  • Підтримка

  • 6 422.34 грн
  • благодійні внески
  • 108
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Врятувати принцесу Мілану від злого дракона

Черкаси . Стартував 22.2.2019

"Звуть нашу маленьку принцесу Мілана Олександрівна! Народилася 2 травня з вагою 2 870 г (Дюймовочка!). Розвивалася і росла веселою і смішною дитиною, допоки нас не збентежило її дихання...", – мама Яна розповідає серйозно, змістовно. "Вона погано набирала вагу, стала неспокійною, погіршився апетит, щодня болів животик і була часта блювота... – це більш менш налагодилося після того, як почали приймати спеціалізоване харчування. І все одно щомісяця ми потрапляли в лікарні з бронхітами і запаленням легенів". Муковісцидоз – такий діагноз визначили у дитини. Жити можна. Тільки дуже дорого. Чи не під силу самотній мамі з трьома дітками. 

Зроблено Зібрали 18 263 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

"Дихати!" просить Чернігів. 2

Чернігівська обл.. Стартував 30.11.2018

І знову як звіт. Чернігів прохає про допомогу. Прохає нас із вами, тому що чекати не можна. Зараз в області понад 700 дітей з бронхіальною астмою та 12 дітей з муковісцидозом, а вже важка пневмонія може трапитися і у будь-якої здорової дитини... І будь-кому з них в будь-який момент може знадобитися додатковий кисень. Задихатися погано, задихатися страшно, а коли це відбувається в лікарні – ще страшніше. Адже в пульмонологічному відділенні немає жодного кисневого апарату, "подихати" дітей відправляють в реанімацію.

Сплатити Потрібно 16 650 грн
Залишилось зібрати
000 001 347 грн

Врятуйте сердечко Зеленського Андрія

Київ. Стартував 12.3.2019

Маленький тільки народжений Андрійко потребує термінової операції на сердечку. В малюка навіть не одна, а декілька вроджених патологій сердечка: коарктація аорти (різка), дефект міжшлуночкової перетинки, патологія коронарних артерій, і все це становить величезну загрозу його маленькому життю. Операцію в інституті Амосова хлопчику зроблять безкоштовно, потрібно лише придбати 2 перикардіальні серцеві заплатки, які коштують 80 000 грн. Часу, аби зібрати таку суму самотужки, просто немає. Зараз час йде на години.

Зроблено Зібрали 80 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Не дати історії закінчитися

Полтавська обл.. Стартував 29.1.2019

"Будь ласка, не ставте крапку! Це ж не кінець! Має бути продовження!", – благали лікарів батьки маленького Артемки Махна. Нещодавно онкогематологи "ОХМАТДИТу" викреслили їх сина зі списку "перспективних" дітей. Їм не вдалось побороти вроджений лімфобластний лейкоз у 1,5 річного Артемчика стандартними протоколами "хімії". Після швидкого рецидиву дитину відправили додому, запропонувавши батькам готуватись до найгіршого. Але в світі є методи лікування, які можуть допомогти дитині!

Сплатити Потрібно 2 100 000 грн
Залишилось зібрати
001 425 891 грн

Полагодити апарат – врятувати життя. 3

Одеса. Стартував 1.10.2018

Люди, що страждають хронічною і гострою нирковою недостатністю, потребують допомоги! Вони живуть завдяки апаратам для проходження процедури амбулаторного гемодіалізу. Ці апарати виконують функцію їх нирок, і так пацієнти позбавляються від токсинів і зайвої рідини. В Одесі у відділенні гемодіалізу при МКЛ №10 із 21 апарату 3 вийшло з ладу. Це справжня біда для восьми пацієнтів! Разом ми можемо їм допомогти і відремонтувати ці 3 апарати.

Сплатити Потрібно 197 000 грн
Залишилось зібрати
000 189 685 грн