Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Альона Даниленко

  • Підтримка

  • 2 093.77 грн
  • благодійні внески
  • 42
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Аліса та її країна чудес

Вінницька обл.. Стартував 4.12.2018

Голубі очі, довга коса – її ім'я Аліса. На вигляд – замріяна дівчинка, а насправді їй уже тридцять один, і у неї ДЦП. Жінка практично не може рухати ні руками, ні ногами, возять Алісу в інвалідному візку старенькі батьки-пенсіонери. Аліса розумна, інтелектуально розвинута, цікавиться всім, дуже любить навчатися. Добре, що колись вона потрапила до клініки доктора Берсєнєва. Тут дівчина вже не перший рік проходить курси лікування, яке допомагає полегшити її стан.

Зроблено Зібрали 25 920 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Велике диво для маленького Васі. 3

Львівська обл.. Стартував 14.9.2018

Родина Василюків дуже любить дітей, тому усі з нетерпінням чекали на появу четвертої дитини. Ніщо не віщувало біди, за результатами УЗД дитина була здорова. Та правда відкрилася на самих пологах. Василько народився зі страшним діагнозом: Синдромом Арнольда Кіарі і з повною відсутністю мозжечка. Лікарі повідомили, що шанси на життя малі. Але родина не здалася та наполягла на операції.

Зроблено Зібрали 17 480 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Мишко, Мишко, де твоя посмішка? 3

Київ. Стартував 16.8.2018

Мишко Щербаков, якому зараз 19, завжди був усміхненим хлопчиком. Попри те, що він народився передчасно і ледь не від народження отримав страшний діагноз ДЦП. Мишкові пощастило. Коли хлопчикові було вісім місяців, доля послала йому зустріч із чудовим лікарем Бєрсєнєвим. Тоді, на початках, завдяки унікальній методиці Володимира Андрійовича дитина навчилася сідати і повзати, стояти, робити перші кроки – те саме, що й інші, здорові діти, хоч і з запізненням.

Зроблено Зібрали 17 660 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допомогти нейрохірургічному відділенню

Одеса. Стартував 19.10.2018

У зв'язку з недостатнім фінансуванням і важким матеріальним становищем відділення нейрохірургії Одеської обласної клінічної лікарні гостро потребує допомоги. Щорічно відділення нейрохірургії ООКБ приймає 1 200-1 300 пацієнтів і займається питаннями медикаментозного і оперативного лікування захворювань нервової системи, включаючи головний мозок, спинний мозок і периферичну нервову систему. Нейрохірурги проводять близько 600 операцій на рік. На жаль, кошти, що виділяє держава, не дозволяють покрити навіть найнеобхідніші потреби для обслуговування такої кількості пацієнтів.

Зроблено Зібрали 17 650 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Різні рідні сестри

Вінницька обл.. Стартував 13.6.2018

Марія і Дарина – рідні сестри з різними долями. Дівчаткам 2 роки. Марія ходить, говорить, радіє. Дарина – не сидить, не говорить, не ходить, не грається, не тримає ручками іграшки, їсть лише рідку їжу… У Марії справжнє дитинство і здорове майбутнє, а в Дарини – атрофія мозку і мікроцефалія голови.

Зроблено Зібрали 29 900 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
16/07/19
12:48

Дамо Лєрі шанс. 6

Из письма родителей Леры: Здравствуйте, Мы успешно завершили курс реабилитации в центре Берсенева с 18 июня по 25 июня 2019 года. Прошли курс метамерных иньекций, массаж спины, нейрокоррекцию и логопедический массаж. В результате курса Лера стала лучше ходить, улучшилась хватка рук, благодаря иньекциям Лера больше и лучше говорит, появляются новые слова и слоги. Дочка стала активнее, улучшилась концентрация и внимание, ровнее держит спинку. Огромное спасибо Вам за Вашу неоценимую помощь! Спасибо, что даёте Лере шанс на здоровую жизнь!! С уважением и благодарностью, Якименко Дима и Диана
08/07/19
11:42

Нелегка боротьба Аріани

Дорогі наші Друзі! Сьогодні Аріанна відвідала клініку "Інститут проблем болю" де пройде тижневий курс лікування. Вдячні Вам від щирого серця за участь і підтримку для дівчинки. З повагою, Даниленко А.Б.
20/06/19
15:57

Біда старого і малого

Шановні донори! Хочемо повідомити, що виникла нагальна потреба провести обстеження Миколки. Дитина забуває дихати уві сні, тому терміново потрібно провести полісомнографію, щоб виключити синдром Ундіне. Тому частина коштів у сумі 3 200 грн. буде витрачено на це обстеження. Дякуємо за розуміння.
11/06/19
12:29

Антошка втомився бути безпорадним! 3

Друзі! Антон заступив на черговий двотижневий курс лікування в клініку "Інститут проблем болю" м. Київ. Антон мужньо тримається, бо знає, що після ін'єкцій йому значно краще. Короткочасний біль ін'єкцій дозволяє побороти довготривалий біль і спастику.
10/06/19
11:35

Олексій хоче перемогти ДЦП. 6

Шановні наші друзі! Сьогодні, Олексій заступив на тижневий курс лікування в клініку "Інститут проблем болю" м. Київ. Ми вдячні кожному, хто долучився до збору коштів і підтримав цю родину. Та збір ще не завершено, то ж надіємося на підтримку й надалі. Дякуємо за довіру.