Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins234 816 860 грн
Ua

БФ "Сестри Даліли" _

  • Підтримка

  • 0 грн
  • благодійні внески
  • 0
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати
20/08/19
11:59

Купи Яні подих

Доброго дня. Враховуючи погіршення стану нашої підопічної Яни Томашук, її критичну необхідність у кисневих генераторах та застій у зборі Проекту "Купи Яні подих", ми вирішили звернутися до УББ із проханням виділити зі скарбнички категорії "Здоров'я" необхідну суму 49 574,53 грн, щоб ми змогли завершити Проект та придбати для Яни життєво необхідне обладнання – кисневі генератори. УББ прийняли рішення про погодження нашого прохання. Дякуємо УББ за швидке реагування та допомогу.
14/08/19
19:35

Купи Яні подих

Доброго дня, дорогі друзі! Збір по проекту практично стоїть на місці. Сьогодні Яна написала, що їй ГІРШЕ ДИХАТИ. Ліки "Вентавіс" і "Ревацио" помагають лише, коли Яна з ліжка не встає. Ходити і рухатись не може зовсім, відразу дуже велика задишка, біль у грудях і головокружіння. Яні життєво необхідно кисневі генератори. ПРОСИМО ВАШОЇ ДОПОМОГИ!!!
11/08/19
20:55

Купи Яні подих

Молода дівчина, Яна Томашук (1992 р.н.), з народження хворіє рідкісним захворюванням - легеневою гіпертензією, через що кожного дня прокидається із відчуттям задишки, втоми, що супроводжує її усе життя. Лікування для Яни є життєво необхідним, щоденним, пожиттєвим. Щоб покращити щоденне самопочуття дівчини, щоб вона вільніше дихала, необхідна - киснева терапія. Для отримання кисневої терапії Яні потрібно кисневі генератори: - портативний для вулиці, щоб не бути прикутою до дому (вартість - 111390 грн.) - стаціонарний для дому, оскільки такий може виробити більше кисню і працювати понад 15 годин. (вартість - 15000 грн.). На жаль, Яна не має коштів, щоб придбати таке вартісне обладнання самостійно. Закликаємо допомогти Яні вільніше дихати, для чого підтримати проект "Купи Яні подих" на Українській Біржі Благодійності
23/04/19
16:57

Купи Яні подих

Доброго дня. Дякуємо Вам за допомогу для Яни. Дівчина потребує кисневого обладнання, щоб почувати себе краще попри легеневу гіпертензію, захворювання, що викликає задишку щодня. Прості для нас речі здаються Яні мріями: бігати, стрибати. Дівчина мріє жити повноцінним життям. Давайте разом допоможемо Яні покращити її щоденне самопочуття зібравши кошти на обладнання, яке допоможе дихати!!!
06/03/19
20:59

Купи Яні подих

Доброго вечора. Сьогодні отримали офоіційну відповідь від ФОП Дроган Олексія Володимировича стосовно обгрунтування вартості кисневого концентратора INNOGEN G3 для БФ "Сестри Даліли" та БФ "Відкриті долоні". Шановний пане Олександре (волонтер-інспектор), щоб отримати офіційну відповідь від ФОП Дроган О.В. Вам необхідно скерувати офіційний запит від свого імені на ім'я ФОП Дроган О.В. Дякуємо.