Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БФ "Сестри Даліли" _

  • Підтримка

  • 0 грн
  • благодійні внески
  • 0
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати
23/04/19
16:57

Купи Яні подих

Доброго дня. Дякуємо Вам за допомогу для Яни. Дівчина потребує кисневого обладнання, щоб почувати себе краще попри легеневу гіпертензію, захворювання, що викликає задишку щодня. Прості для нас речі здаються Яні мріями: бігати, стрибати. Дівчина мріє жити повноцінним життям. Давайте разом допоможемо Яні покращити її щоденне самопочуття зібравши кошти на обладнання, яке допоможе дихати!!!
06/03/19
20:59

Купи Яні подих

Доброго вечора. Сьогодні отримали офоіційну відповідь від ФОП Дроган Олексія Володимировича стосовно обгрунтування вартості кисневого концентратора INNOGEN G3 для БФ "Сестри Даліли" та БФ "Відкриті долоні". Шановний пане Олександре (волонтер-інспектор), щоб отримати офіційну відповідь від ФОП Дроган О.В. Вам необхідно скерувати офіційний запит від свого імені на ім'я ФОП Дроган О.В. Дякуємо.
04/03/19
17:52

Купи Яні подих

Доброго дня. Просимо ознайомитися із чітким роз'ясненням щодо вартості кисневого концентратора INNOGEN G3 для БФ "Відкриті долоні". Дане роз'яснення розміщено у блозі до Проекту БФ "Відкриті долоні" (https://ubb.org.ua/uk/project/4561/#tabs-3): "Добрый день. БФ делает доброе дело, а во многих случаях спасет жизни людей, в прямом смысле! Подобные вопросы, с таким оттенком, мягко говоря разочаровывают… У меня вопрос к Вам, почему в Украине автомобили, продукты, одежда и т.д. произведенные в США, Европе и т.д. значительно дороже, чем в тех странах откуда привезены? (Вопрос риторический) По поводу цены. Ничего удивительного нет. Поясню. На сайте, который Вы указали https://www.oxygenconcentratorstore.com/inogen-one-g3/ Подобный аппарат стоит действительно 2500$ Но! Вы не учитываете следующее: 1. Аппарат находиться в Америке и затраты на его транспортировку в Украину занимают около 30% от стоимости - а это 750$ 2. Аппарат на указанном сайте комплектуется обычной батареей на 8 Cell (4 часа). Аппарат же в данном проекте имеет усиленную батарею 16 Cell (8 часа). Стоимость подобной батареи на том же сайте в США стоит + 500$ 3. Сайт, указанный вами, не несет никаких гарантийных обязательств за пределами США. Затраты на гарантийное обслуживание + 10% к стоимости - 250$! Если посчитать даже по ценам США, то получиться: 2500$ (аппарат) +500$ (усиленная батарея, которая уже в комплекте на этих сборах) + 750$ (расходы на транспортировку) + 250$(Гарантийное обслуживание) = 4000$ = 113500 грн Учитывая, что БФ беспокоиться о своих подопечных + часто возникает необходимость в подобном оборудовании, имеет персональные скидки от поставщика! В итоге цена на 9900 грн. ниже, чем могла бы быть! Р.S. и самое важное, Вы не учитываете тот факт, что время, которое аппарат будет идти из США очень ЦЕННО для подопечного, и возможно по приходу аппарата, он может уже не понадобиться…".
19/02/19
12:18

Купи Яні подих

ФОП Дроган Олексій Володимирович відписав: "Добрый день. Письменный ответ подготовим. Пока на словах. Все очень просто. "Открытые Ладони" берут у нас много позиций, поэтому у них есть персональная скидка на наш товар. От вас необходим официальный запрос и оригинал запроса с контактными данными волонтёра, его ФИО итд. Надеюсь на взаимопонимание и сотрудничество".
19/02/19
11:53

Купи Яні подих

Ось що ми написали ФОП Дроган Олексію Володимировичу: "Доброго дня. У листопаді 2018 р. ми отримали у Вас рахунок на портативний кисневий концентратор INNOGEN G3, вартість - 111390,00 грн. (рахунок №114 від 08.11.2018 р.). Ми збираємо кошти на цей апарат на Українській Біржі Благодійності. Сьогодні нам задали запитання, чому аналогічний апарат від Вас по іншому Проекту коштує дешевше. Ось запитання: " Доброго дня. Вирішив ретельно проаналізувати долучені документи з рахунками фактурами на закупівлю кисневого концентратора. Згідно документів, ФОП Дроган Олексій Володимирович є продавцем даного приладу. На ubb.org.ua зараз є схожий проект, в якому також збирають кошти на такий самий прилад, і продавцем є той самий ФОП. Посилання на проект: https://ubb.org.ua/uk/project/4561/ Що викликає підозру, так це суттєві розбіжності у вартості даного приладу. Дивіться цифри нижче: Ігор: 08.10.2018 103600 грн (оф. курс доллара 28,11) - БФ "Відкриті Долоні" Яна: 08.11.2018 111390 грн (оф. курс доллара 27,92) - БФ "Сестри Даліли" Отже різниця при навіть меншому курсі доллара, складає аж цілих 7790 грн, що є чималими грошима, при і без того чималій вартості приладу, чи не так? Запитання до організатора проекту БФ "Сестри Даліли": "Можете розяснити де губляться майже 8 тисяч гривень?"Я вже мовчу про решту комплектуючих (напр. батарею до приладу), які також ідуть з завищеними цінами. Дякую та чекаю на відповідь. Сподіваюся на прозорість діяльності вашоїї організації. З повагою, волонтер-інспектор Олександр ". Просимо Вас надати нам письмове роз'яснення за Вашим підписом щодо обгрунтування вартості портативного кисневого концентратора INNOGEN G3 станом на 08 листопада 2018 р.".