Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins310 654 883 грн
Ua

MedicalStore Украина

  • Підтримка

  • 544.81 грн
  • благодійні внески
  • 2
  • підтримані проекти

Про себе

MedicalStore - постачальник медичного обладнання в Україні для лікарень та ветеринарій усіх видів діяльності. Ми пропопунємо нову та відновленну медтехніку відомих виробників: Philips, Siemens, Stryker, Linvatec, Olympus, Karl Storz та іниших. Наша спеціалізація: Рентген апарати, УЗД сканери, МРТ та КТ томографи, ендоскопічні відеосистеми для візуалізції під час хірургічних втручань, силове ортопедичне обладнання та багато іншного. http://medicalstore.com.ua

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 6 000 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Термодатчики, що не дають помирати дітям. Чернівці

Чернівці. Стартував 2.4.2019

Щорічно в нашій країні народжується близько 500 000 тис. немовлят, 24 000 тис. із них з'являються на світ раніше визначеного терміну. Ми називаємо їх Нетерплячками, тому що вони настільки сильно хочуть побачити цей світ, що народжуються недоношеними. Якщо не надати кваліфіковану допомогу, то 70% з них можуть померти... Дуже важливо стежити за всіма показниками життя малюків, тому що своєчасна допомога – це запорука порятунку дитини. У разі значної незрілості життєво важливих систем Нетерплячок (наприклад, якщо недоношена дитина не в змозі самостійно дихати), вони відразу після народження потрапляють у відділення дитячої реанімації. 

Зроблено Зібрали 31 606 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн