Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins302 686 840 грн
Ua

ШОУМАСТГОУОН: Никита Пресняков

  • Підтримка

  • 220 000 грн
  • благодійні внески
  • 2
  • підтримані проекти

Про себе

Никита обладает не только певческим талантом. Он успел попробовать себя в роли актера – впервые снялся в кино в короткометражке со своими знаменитыми родителями в шесть лет от роду. Окончил Нью-Йоркскую киноакадемию. Но воспитание в поющей семье сказалось. Музыка значит в его жизни гораздо больше. 

Никита победил в очередном эфире ШоуМастГоуОн и выиграл право перенаправить благотворительное пожертвование от имени Нового канала на проект Украинской Биржи Благотворительности.

 

 

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Врятуймо малечу від важких хвороб

Запоріжжя. Стартував 19.12.2012

Дитячій лікарні № 1 міста Запоріжжя необхідна нова медична апаратура. Замість старих приладів, які доживають свій вік, ми збираємо гроші на нові апарати. Серед них - біохімічний аналізатор, пульсоксиметр - прилад, що вимірює рівень кисню в крові, та апарат для лікування вух, горла і носа.

Зроблено Зібрали 200 570 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

УЗД. Усмішка, Здоров’я, Довголіття!

Київ. Стартував 23.10.2012

Якщо виявити рак на ранній стадії, то його можна легко вилікувати. Найшвидший та надійний спосіб діагностування – біопсія. Це крихітна частинка тканини, яку бере  з «підозрілого» місця лікарь на аналіз. В Національному інституті раку вийшов з ладу датчик до апарату УЗД, без якого біопсію проводити дуже складно. Наша мета – зібрати кошти для придбання датчика і якомога скоріше передати його в Інститут.

Зроблено Зібрали 20 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн