Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Лариса Сидельник

  • Підтримка

  • 12 032.23 грн
  • благодійні внески
  • 45
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Побороти лімфому

Кривий Ріг. Стартував 26.12.2017

Три роки боротьби з Неходжкінською лімфомою. Жорсткої, але безуспішної... Анна Марчук – талановитий дизайнер одягу, волонтер-захисник тварин – потребує термінової допомоги на лікування. Зараз рак "оселився" в легенях і душить її, але у дівчини є шанс повернутись до здорового життя. Турецькі лікарі готові лікувати жінку. Потрібно 40 000 доларів США.

Сплатити Потрібно 500 000 грн
Залишилось зібрати
000 302 567 грн

Підтримай друге дихання малюків

Київ. Стартував 10.10.2017

Крихітне тільце за склом реанімації. До нього тягнеться безліч трубок, під’єднаний апарат штучної вентиляції легень. Тільки вчора дитинка побачило світ, а за її плечима вже серйозна операція на серці. Майстерні руки лікарів зробили чудо – серденько б’ється і хоче жити. Однак малюк хапає повітря й не може вдихнути! І починається марафон за його дихання, за його життя.

Зроблено Зібрали 314 568 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Мій марафон заради вільного подиху малюка

Київ. Стартував 28.9.2018

Цього разу я не бігтиму на Wizzair Kyiv Marathon. Бо не сам біг зараз важливий. У мене ціль – зібрати гроші, щоб допомогти тим, хто повертає дітям здорове серце і дарує можливість дихати на повні груди. Я почала бігати три роки тому, саме заради допомоги дітям. Я хотіла показати собі і всім, хто мене знає, що зберегти чиєсь бодай одне життя – це великі зусилля. Але така мета варта значно більшого, ніж пробіжка. Тож не треба шукати собі виправдань, а треба просто підняти свою п'яту точку. І це те, що кожен із нас може зробити. 

Зроблено Зібрали 6 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 3 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

20/02/19
11:35

Дитина може померти!

Добрий день, шановні донори! Вчора Сашкові закінчили третій блок хіміотерапії. Їх відпустили зі стаціонару на квартиру. Раз на тиждень у дитини беруть аналізи для контролю. Поки це усі новини
13/02/19
12:50

Не дати історії закінчитися

Добрий день, шановні донори! Батьки з Артемкою терміново вилетіли в Ізраїль. Малому було погано, з кожним днем аналізи погіршувались і органи могли відмовити кожної миті. Тож батьки на свій страх і ризик прийняли рішення летіти і розпочати лікування пошвидше. З ними був реабілітолог, переліт пройшов нормально. Батьки внесли депозит $100 000. Артема госпіталізували і зробили необхідні аналізи. Після обстеження призначили курс препаратом Велькейд. Не все це підуть кошти депозиту, який внесли батьки. Для початку cart терапії клініка очікує внесення оплати в розмірі 105 тисяч доларів США. Тому кошти потрібні якнайшвидше. Кожна ваша гривня важлива в цій історії. Сподіваємось, що ми разом швидко зберемо потрібну суму
11/02/19
12:45

Рак повернувся

Добрий день! Лєра зараз у стаціонарі. Їй почали так звану імунотерапію. В організм вводиться препарат, який має певний маркер на ракові клітини. Таким чином він їх розпізнає і вбиває, а здорові клітини про цьому зберігаються. Це триватиме 28 днів. Далі спеціалісти будуть визначатися з наступним етапом лікування.
05/02/19
10:07

Хлопчик, що вижив

Шановні донори! Загалом витрати на перебування Данила в лікарні становлять близько 250 тисяч гривень у місяць. з них 152 тисячі - реабілітаційні процедури. Ми знаємо і розуміємо, що процес відновлення після такої травми довгий. Натомість лікарі спостерігають позитивний ефект. Ми хочемо допомогти відновити основні життєві функції дитини. Тож, ми попросили збільшити суму проекту, щоб оплатити три місяці реабілітаційних заходів і процедур. Дякуємо за розуміння!
31/01/19
17:22

Хлопчик, що вижив

Добрий день, шановні донори! Дякуємо, що ви відгукнулись і підтримуєте Данилка! На велике прохання батьків ми вирішили підняти суму проекту, щоб допомогти оплатити ще один курс реабілітації дитині. Батькам доводиться щомісяця оплачувати такі рахунки, плюс спеціальне харчування і медичний догляд в стаціонарі. Це дуже великі кошти. Тож їхнє прохання абсолютно обгрунтоване. Ми віримо, що разом зможемо повернути Данилка до нормального життя

Життя Назарчика – в дефіциті

Київ. Стартував 25.2.2015

Назару Циценко всього два роки, а його життєвий досвід – лише стерильні стіни лікарняних боксів. Його батьки обійшли десятки фахівців, щоб знайти відповідь на питання: "Що з дитиною і як її вилікувати?!" Тільки в березні 2014-го лікарі встановили діагноз – первинний імунодефіцит, хронічна гранулематозна хвороба. Його організм не виробляє антитіла, що захищають людину, він не в змозі протистояти інфекції. Будь-який контакт з вірусом або грибками може обернутися плачевно.

Зроблено Зібрали 430 355 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн