Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Лариса Сидельник

  • Підтримка

  • 9 776.63 грн
  • благодійні внески
  • 38
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Побороти лімфому

Кривий Ріг. Стартував 26.12.2017

Три роки боротьби з Неходжкінською лімфомою. Жорсткої, але безуспішної... Анна Марчук – талановитий дизайнер одягу, волонтер-захисник тварин – потребує термінової допомоги на лікування. Зараз рак "оселився" в легенях і душить її, але у дівчини є шанс повернутись до здорового життя. Турецькі лікарі готові лікувати жінку. Потрібно 40 000 доларів США.

Сплатити Потрібно 500 000 грн
Залишилось зібрати
000 491 119 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 2500 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Богдан в черзі за життям

Полтавська обл.. Стартував 6.12.2016

Білий коридор, палати, процедурні… Відділення токсикології національної лікарні. Тут живе 15 річний Богдан, мрійник і вигадник чарівної цукерки "Здійсни мрію", яка зможе лікувати дітей. У Богдана важка ниркова недостатність, він живе лише завдяки гемодіалізу. Чи зможе колись дитина вийти з цього замкнутого кола і жити вдома, з батьками, навчатись, розвиватись, бігати? Чи на все життя буде прив’язана до "штучної нирки", яка разом із токсинами поступово вимиває з організму життєво важливі речовини, викручує ноги, розрихлює кістки, і скорочує термін життя.

Зроблено Зібрали 150 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Жінка проти раку. 2

Київ. Стартував 4.10.2017

У липні ви допомагали Наталі Вишняк зібрати кошти на препарат проти раку. Тоді ми придбали для цієї жінки два флакони "Герцептину", і вона вчасно отримала блок терапії. Однак їй потрібно пройти ще 11 таких блоків, і в цієї жінки одна надія на вашу допомогу.

Зроблено Зібрали 40 316 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
09/01/18
11:00

Три Марійки: «Врятуйте нашого Іванка!»

Добрий день, шановні донори! Ваня після пересадки повернувся з Італії додому. Але через півроку стався рецидив, який дуже швидко згубив організм хлопчика. у 2015-му році Вані не стало. На жаль, і закордонні лікарі, часто безсилі проти раку. Ми сумуємо, співчуваємо батькам. Але продовжуємо допомагати тим, хто в біді.
14/12/17
16:39

Про життя в цифрах

Шановні донори! Нам дуже важко повідомляти такі новини. На жаль, Валентин пішов з життя, 1 грудня хлопця поховали. Він вів довгу і виснажливу боротьбу з хворобою. Він пройшов через незчислену кількість хіміотерапій, йому зробили ТКМ в Турецькій клініці. Але... Це трохи подовжило йому життя, але не перемогло хворобу. Тато Валентина написав "Наша семья искренне благодарна каждому из Вас за поддержку и помощь! Вы подарили нам надежду и бесценную возможность быть с Валентином и общаться с ним все это время! Вы подарили ему 9 месяцев жизни ..." Такі важкі історії показують, наскільки коварний рак і як важко людям стикнутись з цією хворобою. Саме тому ви відгукаєтесь і допомагаєте, бо без підтримки людині не впоратись. Дякуємо за ваше розуміння. Висловлюємо наші глибокі співчуття родині. Царствіє небесне Валентину
12/12/17
13:22

Богдан в черзі за життям

Добрий день, шановні донори! Так операцію Богдану вже зробили. Восени. Ми довго чекали на збір повної суми, але далі відкладати операцію хірурги в Білорусі не могли. І дійсно курс зростає. Ми в фонді прийняли рішення оплатити Богдану операцію "позичивши" кошти з адміністративних витрат і бюджету наших стратегічних програм. Тож чекаємо закриття цього проекту. Зараз Богдан повернувся в Україну у нього період реабілітації і стабілізації. Щодо подальшої трансплантації нирки - ми допомогли родині зібрати необхідні документи і що найважливіше лише після цієї операції хлопцю дали висновок, що йому показана пересадка нирки!!! Мама подала заяву і стала на чергу в МОЗ на оплату лікування бюджетними коштами.
04/12/17
13:19

Подаруємо Ясі посмішку!

Дорогі друзі! Раді повідомити, що Ясі вже поставили імплант щелепи, вона вже звикає до нових відчуттів та форми обличчя, вчиться керувати імплантом. Щоправда, потрібно ще поставити зубні протези, щоб вона могла нормально жувати і посміхатись на "всі зуби". По плану на початку наступного року у неї має розпочатись етап зубів. Надіємось побачити повноцінну усмішку Ясі навесні. Слідкуйте за нашими дописами і випусками проекту "Я соромлюсь свого тіла".
04/12/17
12:54

Мої руки мене вбивають!

Дорогі наші донори! Згідно з рекомендаціями лікарів Вані робитимуть ампутацію і протези по черзі. Не одночасно дві руки. Зараз йому ампутували ліву кисть. Це була надзвичайно непроста операція, бо з такими пухлинами наші лікарі ще не працювали. Під час операції виявили живі тканини, які змогли зберегти, в результаті культя вийшла іншої форми і функціональності, ніж передбачалось спочатку. Зараз стало зрозумілим, якої конструкції протез для Івана буде підходящим. Ми, фонд "Крона" заплатили зібрані кошти, необхідну суму також додає проект "Я соромлюсь свого тіла" і зараз виготовляється для хлопця індивідуальний тяговий протез. Після реабілітації, коли Іван навчиться користуватись лівою рукою з протезом, йому робитимуть ампутацію правої руки і на неї вже другий протез індивідуально.

Життя Назарчика – в дефіциті

Київ. Стартував 25.2.2015

Назару Циценко всього два роки, а його життєвий досвід – лише стерильні стіни лікарняних боксів. Його батьки обійшли десятки фахівців, щоб знайти відповідь на питання: "Що з дитиною і як її вилікувати?!" Тільки в березні 2014-го лікарі встановили діагноз – первинний імунодефіцит, хронічна гранулематозна хвороба. Його організм не виробляє антитіла, що захищають людину, він не в змозі протистояти інфекції. Будь-який контакт з вірусом або грибками може обернутися плачевно.

Зроблено Зібрали 430 355 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн