Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 351 849 грн
Ua

Лариса Сидельник

  • Підтримка

  • 15 606.19 грн
  • благодійні внески
  • 55
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Серце – одне на двох

Київ. Стартував 18.11.2019

Ми поставили амбітну мету – створити спеціальні палати інтенсивної терапії для матері та новонародженої дитини в Національному інституті серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова. Зазвичай діти народжуються у пологовому будинку. А є такі, кому довелось народитись у кардіологічній лікарні. Їх можна назвати щасливчиками. Будь то кілька років тому, вони могли ніколи не з’явитись на світ і не відчути маминих і татових обійм. Бо у їхніх мам виявили патології серця. Пологи в такій ситуації – це великий ризик втратити не одне, а два життя.

Зроблено Зібрали 6 827.52 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 6 000 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Ірина. Мій найкращий подарунок

Київ. Стартував 31.10.2019

Привіт! Я Ірина Руденко, і 2 листопада мій День народження. Рівно рік тому, після подолання смертельної хвороби, саме у свій День народження я почала займатися благодійністю та допомагати людям, які справді цього потребують. Щаслива усвідомлювати, що завдяки своєму нестримному бажанню допомагати за рік вдалося зробити те, що раніше здавалось поза межами реальності. Люблю життя і вдячна йому, що і воно мене любить... і щодня я дякую, що ми разом... бо знаю, як страшно, коли його можеш втратити та як важко, коли не маєш можливості насолоджуватися ним наповну. А ще я знаю, що віра в себе, підтримка близьких та допомога добрих, небайдужих людей творять чудеса:) 

Сплатити Зібрали 0 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Сформуй в собі звичку ставати кращим

Київ. Стартував 5.9.2019

Всім привіт! Ми – Катя і Альона!

Кожна з нас є спеціалістом у своїй сфері. Для Каті це спорт, для Альони – психологія. Погодьтесь, що якщо мова йде про позитивні зміни, це має бути тандем зовнішньої та внутрішньої трансформації особистості. Вже давно в нас з'явилась ідея створити спільний проект, який буде корисний не тільки тому, хто потребує допомоги, але й тим, хто бажає допомогти!

Сплатити Зібрали 0 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
27/01/20
13:47

Рак повернувся

Шановні донори! Нам дуже важко повідомляти такі новини, але, на жаль, хвороба виявилася сильнішою за тендітний організм дівчинки. За кілька днів до Нового року серце Лєри перестало битися. Вони встигли повернутись додому, дівчинка побачила дім, своїх рідних. І тихо пішла... Ми співчуваємо родині, усім близьким і знайомим. Лєра ще міцніше згуртувала нас, навчила радіти кожній миті, незважаючи на тяжкі обставини, підтримувати один одного, любити і ще більше прагнути змін. Аби нарешті діти та лікарі стали сильнішими за рак.
27/01/20
13:35

Привіт, я Васильок

Добрий день, шановні донори! Василинка поки що в Італії. У неї були ускладнення, що викликала реакція "трансплантат проти господаря" і їх довелося ще лікувати тривалий час у стаціонарі та амбулаторно. Зараз стан стабільний, дівчинка відновлюється під наглядом італійських лікарів. Сподіваємося, що скоро їх відпустять додому
27/01/20
13:25

Сильний та відважний

Добрий день, шановні донори! Денис повернувся в Україну наприкінці 2019. Вони пройшли великий курс лікування: хіміотерапію, опромінення, операцію з видалення селезінки, трансплантацію кісткового мозку. Почувається хлопчик нормально. Їм ще належить робити кілька контрольних візитів у клініку, де проводили ТКМ. І спостерігатись кілька років після цього, аби лікарі могли сказати остаточне виліковування. Дякуємо усім за допомогу дитині!
09/01/20
14:38

Дитина може померти!

Добрий день, шановні донори! Сашко із батьками перед Новим роком вже повернулися в Україну. Стан після ТКМ стабільний. Реабілітацію дитина буде проходити в Україні і періодично їздити на контроль в клініку, де проходили лікування.
23/12/19
15:40

Фотоферез для Дарини

Добрий день! Раді повідомити, що Даринка з мамою вже у клініці. Вже була зустріч із лікарем і перші аналізи. А сьогодні вона пройшла першу процедуру фотоферезу. Попередньо лікарі визначили термін лікування - три місяці. Триматимемо вас у курсі. Дякуємо , що допомогли дитини!

Життя Назарчика – в дефіциті

Київ. Стартував 25.2.2015

Назару Циценко всього два роки, а його життєвий досвід – лише стерильні стіни лікарняних боксів. Його батьки обійшли десятки фахівців, щоб знайти відповідь на питання: "Що з дитиною і як її вилікувати?!" Тільки в березні 2014-го лікарі встановили діагноз – первинний імунодефіцит, хронічна гранулематозна хвороба. Його організм не виробляє антитіла, що захищають людину, він не в змозі протистояти інфекції. Будь-який контакт з вірусом або грибками може обернутися плачевно.

Зроблено Зібрали 430 355 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн