Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Лариса Сидельник

  • Підтримка

  • 10 708.41 грн
  • благодійні внески
  • 43
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Побороти лімфому

Кривий Ріг. Стартував 26.12.2017

Три роки боротьби з Неходжкінською лімфомою. Жорсткої, але безуспішної... Анна Марчук – талановитий дизайнер одягу, волонтер-захисник тварин – потребує термінової допомоги на лікування. Зараз рак "оселився" в легенях і душить її, але у дівчини є шанс повернутись до здорового життя. Турецькі лікарі готові лікувати жінку. Потрібно 40 000 доларів США.

Сплатити Потрібно 500 000 грн
Залишилось зібрати
000 339 780 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 3 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

Привіт, я Васильок

Київ. Стартував 27.7.2018

"Привіт, я Васильок", – щодня таке вітання чують лікарі онкогематологічного відділення та всі, хто зустрічаються цій кумедній маленькій пустунці. 4-річна Василинка Бурліна, відповідно свого прізвища, буквально бурлить життєвими емоціями. Але страшний діагноз – мієлодиспластичний синдром – став загрозою для її життя. Василинка дуже любить малярство, особливо весело для неї – замурзатися фарбами. Любить будувати з конструктора "Лего" дивовижної краси будинки і замки.

Сплатити Потрібно 1 200 000 грн
Залишилось зібрати
000 683 263 грн

Біжу заради сердець малят. Олена Жувак

Київ. Стартував 10.4.2018

"Коли я дізналась, скільки народжується дітей з патологіями серця, і що я можу щось зробити для їх одужання, я вже не могла спокійно сидіти. Я вирішила зробити те, що в моїх силах, і приєдналась до благодійних бігунів. Тепер я готуюсь до забігу Kyiv Half Marathon і хочу допомогти зібрати кошти на дуже важливе обладнання для Центру дитячої кардіології і кардіохірургії".

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
20/09/18
14:43

Привіт, я Васильок

Добрий день, шановні донори! За час очікування на початок лікування, у Василини виявили зростання бластних клітин у кістковому мозку. Що це означає? Це погано, бо 18% (як показали аналізи Василинки) показник вже при лейкозах! Тому дівчинку госпіталізували і розпочали курс хіміотерапії, бо робити пересадку при такій кількості хворих клітин неможливо. Один курс 5 днів, потім близько 25 днів перебування в стаціонарі. По грошах: в клініку ми оплатити 50 тисяч Євро. Ваша допомога дуже потрібна, бо розраховувати на державу не можна - бюджетних коштів не буде!
18/09/18
10:31

Я можу зламатись

Добрий день! Дякуємо за контакти. Іри в ОХМАТДИТі не відмовили, просто не було коштів на оплату необхідної конструкції. Тим не менше, додаткова альтернативна консультація не буде зайвою. Ще раз дякуємо
12/09/18
12:03

Конструктор повноцінного життя Артема

Добрий день! Так, вся необхідна сума згідно рахунку оплачена в клініку. Чекаємо призначеної дати операції і офіційного виклику з лікарні. Можливо, на кінець вересня. Артемко пішов у перший клас! Через свою хворобу він вже втратив рік, тому батьки вирішили не затягувати і все ж віддати Артема на навчання.
07/09/18
13:25

Привіт, я Васильок

Шановні донори! Ми поспішали - кількість бластів у кістковому мозку Василинки невпинно зростала, вона слабла і це підвищувало ризики ускладнення її хвороби. Їй переливали кров, але медикаментозного лікування при її хворобі не було резону проводити. Ми домовились з клінікою, що Василину приймуть по передоплаті у 50 тисяч Євро. Дякуючи підтримці дуже великого кола людей, художників, які організували аукціон, було зібрано таку суму і ми заплатили в лікарню. 28 липня дівчинка з мамою і татом прилетіли в Рим (квитки надала безкоштовно компанія МАУ). Там вони влаштувались, клініка надала житло на час амбулаторного лікування. Зараз дівчинка проходить необхідні аналізи. Рішення чи буде проводитись додаткова хіміотерапія чи ні буде після результатів пункції. Тримаємо вас в курсі
09/08/18
19:35

Well-being Fest для дітей

Шановні донори, дорогі ЕПАМівці! Менш ніж за добу після першого листа про Charity Auction ЕПАМівці з Києва, Харкова, Львова, Вінниці й Дніпра зібрали 41 268 грн для придбання двох кондиціонерів в лікарню ОХМАТДИТ! Благодійна ініціатива в рамках Well-being Fest подарує шанс на здорове життя багатьом українським дітям. Оргкомітет ЕРАМ, благодійний фонд «Крона» та команда Української біржі благодійності розширили розмір цілі на ubb.org.ua. Зараз вона становить 85 000 грн та збільшиться за необхідності. Суму, що перевищує 41 268 грн, буде направлено на ремонт фібробронхоскопу Olimpus BF-XP60 в Національному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії. Обладнання життєво необхідне для очищення бронхів і легенів у малюків, котрим провели операцію на серці.

Життя Назарчика – в дефіциті

Київ. Стартував 25.2.2015

Назару Циценко всього два роки, а його життєвий досвід – лише стерильні стіни лікарняних боксів. Його батьки обійшли десятки фахівців, щоб знайти відповідь на питання: "Що з дитиною і як її вилікувати?!" Тільки в березні 2014-го лікарі встановили діагноз – первинний імунодефіцит, хронічна гранулематозна хвороба. Його організм не виробляє антитіла, що захищають людину, він не в змозі протистояти інфекції. Будь-який контакт з вірусом або грибками може обернутися плачевно.

Зроблено Зібрали 430 355 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн