Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins239 976 946 грн
Ua

Лариса Сидельник

  • Підтримка

  • 15 304.27 грн
  • благодійні внески
  • 53
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Сформуй в собі звичку ставати кращим

Київ. Стартував 5.9.2019

Всім привіт! Ми – Катя і Альона!

Кожна з нас є спеціалістом у своїй сфері. Для Каті це спорт, для Альони – психологія. Погодьтесь, що якщо мова йде про позитивні зміни, це має бути тандем зовнішньої та внутрішньої трансформації особистості. Вже давно в нас з'явилась ідея створити спільний проект, який буде корисний не тільки тому, хто потребує допомоги, але й тим, хто бажає допомогти!

Сплатити Зібрали 0 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Привіт зі світу тиші

Харківська обл.. Стартував 3.9.2019

"КІНЕЦЬ МАРАФОНУ. ПОРАЗКА". Так написала на своїй Фейсбук сторінці 25-річна Ірина Шолік. Минуло 270 днів, відколи вона поставила собі ціль зібрати гроші на кохлеарний імплант. "Я шукала всі можливі способи, стукала в усі двері, робила все, що мені під силу. Але мушу визнати свою поразку – цього разу я не впоралася із завданням". Мету і термін свого марафону Ірина поставила собі, коли зрозуміла, що світ втрачає звуки і фарби. Він віддаляється від неї все далі. 

Сплатити Потрібно 408 615 грн
Залишилось зібрати
000 143 851 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 5 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Онлайн марафон "14 днів без цукру"

Київ. Стартував 26.6.2019

Привіт! Ми Оля та Іра.

У нас з'явилася чудова ідея - показати, що роблячи добро іншим, ми робимо добро собі. Саме з цією метою ми створили 14-денний благодійний он-лайн марафон "Без цукру", за допомою якого всі його учасники покращать своє здоров'я, фігуру, разом з тим, допоможуть Нікіті Малецькому пройти дороговартісне лікування та подолати смертельну хворобу.

Кожен день учасник нашого благодійного он-лайн марафону, відмовившись від солодкого, буде переводити посильну (можливо рівну вартості солодощі або будь яку іншу) суму на рахунок проекту. Таким чином, за 14 днів кожен учасник нашого благодійного проекту принесе відчутну користь своєму здоров'ю, відмовившись від цукру в будь-якому вигляді , а також збільшить шанси Нікіти на здорове майбутнє , допомагаючи зібрати кошти на лікування!

Сплатити Зібрали 0 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
15/10/19
10:51

Рак повернувся

Добрий день, шановні донори! Пересадку кісткового мозку Лєрі зробили наприкінці серпня. Донором став тато. Це була гаплотрансплантація від наполовину сумісного рідного донора. Лєра почувається по-різному. Є ускладнення, пов'язані із реакцією трансплантат проти господаря. Ці ускладнення триватимуть як мінімум 100 днів. Це найскладніший період після ТКМ. Лікарі вважають, що до Нового року дівчинці з батьками потрібно бути під контролем в Італії.
03/10/19
12:55

Є шанс – є життя

Дорогі донори! Ми зменшили суму проекту до 700302,27 грн. Ще раз всім дякуємо за допомогу!
03/10/19
10:43

Є шанс – є життя

Друзі! "Перший тайм" завершено. З перемогою! Друзі і знайомі допомогли оплатити частину суми в клініку, і разом із вашими внесками ми зможемо оплатити рахунок повністю. Ми закриваємо збір на сумі 700000 грн. Дякуємо всім, хто підтримує хлопця! Зараз він отримав вже чотири курси імуномодуляції і гіпертермії. Попереду ще непросте тривале лікування - наступний курс 21 жовтня. Тепер справа за лікарями. Ми всі вболіваємо за хлопця і бажаємо йому перемоги в цьому найважливішому матчі його життя.
13/09/19
10:57

Невідомість усередині. 2

Шановні донори! На жаль, життя Валерії обірвалось... Лікування принесло їй тимчасове полегшення і дало ще рік життя, яке жінка провела зі своїми дітьми. Ми допомогли їй придбати спеціальне харчування і вітаміни, які трохи підтримували організм. Зараз доньку і сина Валерії під опіку взяла її сестра. По мірі сил їм допомагає дідусь. Нам дуже сумно і шкода, що ми не змогли побороти невідому жорстоку хворобу назавжди. Та кожна подарована вами хвилина життя Валерії мала для неї і її родини дуже велику цінність. Це не менш важливо у таких ситуаціях. Дякуємо вам за цей дар! Ми вирішили закрити проект, а зібрані кошти будуть використані УББ згідно їх правил.
10/09/19
17:36

Є шанс – є життя

До допомоги Нікіті долучились багато небайдужих людей. В тому числі і його друзі з футбольного клубу. Так вдалось зібрати ще кошти від акцій, продажу браслетів, футболок, які передали батькам хлопця. Вони самі сплатити в клініку попередню процедуру. Тож, сума проекту на Українській біржі благодійності була зменшена. Дякуємо всім за підтримку!

Життя Назарчика – в дефіциті

Київ. Стартував 25.2.2015

Назару Циценко всього два роки, а його життєвий досвід – лише стерильні стіни лікарняних боксів. Його батьки обійшли десятки фахівців, щоб знайти відповідь на питання: "Що з дитиною і як її вилікувати?!" Тільки в березні 2014-го лікарі встановили діагноз – первинний імунодефіцит, хронічна гранулематозна хвороба. Його організм не виробляє антитіла, що захищають людину, він не в змозі протистояти інфекції. Будь-який контакт з вірусом або грибками може обернутися плачевно.

Зроблено Зібрали 430 355 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн