Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Лариса Сидельник

  • Підтримка

  • 10 041.40 грн
  • благодійні внески
  • 39
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Побороти лімфому

Кривий Ріг. Стартував 26.12.2017

Три роки боротьби з Неходжкінською лімфомою. Жорсткої, але безуспішної... Анна Марчук – талановитий дизайнер одягу, волонтер-захисник тварин – потребує термінової допомоги на лікування. Зараз рак "оселився" в легенях і душить її, але у дівчини є шанс повернутись до здорового життя. Турецькі лікарі готові лікувати жінку. Потрібно 40 000 доларів США.

Сплатити Потрібно 500 000 грн
Залишилось зібрати
000 410 514 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 2500 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Врятувати чарівницю!

Київ. Стартував 22.1.2018

Вікторія – жінка, до якої сотні людей приходять по допомогу! Вікторія – директор благодійного фонду, і зараз життя повернулося так, що допомога потрібна їй. Тисячі дітей з її допомогою отримали таке необхідне лікування, вона може працювати цілодобово, заради порятунку підопічного свого фонду! "Найприємніше в моїй роботі", – каже Вікторія, "Бачити результат та надію!". А тепер надія потрібна Вікторії.

Зроблено Зібрали 49 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Богдан в черзі за життям

Полтавська обл.. Стартував 6.12.2016

Білий коридор, палати, процедурні… Відділення токсикології національної лікарні. Тут живе 15 річний Богдан, мрійник і вигадник чарівної цукерки "Здійсни мрію", яка зможе лікувати дітей. У Богдана важка ниркова недостатність, він живе лише завдяки гемодіалізу. Чи зможе колись дитина вийти з цього замкнутого кола і жити вдома, з батьками, навчатись, розвиватись, бігати? Чи на все життя буде прив’язана до "штучної нирки", яка разом із токсинами поступово вимиває з організму життєво важливі речовини, викручує ноги, розрихлює кістки, і скорочує термін життя.

Зроблено Зібрали 150 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
26/02/18
14:03

Врятуймо майбутнього рятувальника!

Дорогі донори! Ваня Цапук повернувся з лікування в Україну. І ми отримали від його батьків лист: "Ми вдома, нас відпустили!!! Ваня дуже зрадів. Перед тим, як ми мали їхати додому з Турціі , він два дні був як на голках, все питав коли їдемо. Звісно Ваня заскучав за домом, за братиком. Ми дуже дякуємо Вам за велику підтримку за допомогу, розуміння. Якось одна жінка сказала: головне щоб зустрічалися на шляху добрі люди. І це дійсно так, тому що в такій ситуації самій дуже тяжко. Адже, для нас батьків головне щастя, щоб діти були живі, здорові. Ми усім дякуємо!!! Хай Божечка береже Вас!!! Наступний контроль до лікаря через місяць. Ми віримо що буде усе добре! Ваня передає Вам Привет! Дякуємо!!!!! Цілуємо!!! Пишить нам!!!" А ми в свою чергу дякуємо нашому надійному улюбленому другу Українська Біржа Благодійності, що об'єднує добрих людей і добрі справи!
18/02/18
11:13

Побороти лімфому

Добрий день, наші донори! Дякуємо, що ви підтримуєте Анну. Зараз її виписали зі стаціонару. Дівчина продовжить лікуваня амбулаторно під щоденним спостереженням медиків. Показники крові поки що не дають підстави сказати, що все добре, але ми сподіваємось, що виписка означає оптимістичну тенденцію. Дівчина звісно дуже слабка, бо пройшла кілька блоків агресивної мегадозової хіміотерапії. У пятницю Фонд "Крона" відправив у клініку 10 тисяч доларів. І хоча ми не зібрали ще такої суми (лише 55300 грн), чекати було не можна. Клініка вимагала частину оплати, щоб продовжити лікування дівчини. Нам довелось "позичити гроші" з наших довготривалих програм, які розраховані на цілий рік. Також нам допомогли співробітики Групи компаній НІКО і засновники Фонду додати до оголошеної на УББ суми збору ще 6000 грн. за акцію в Фейсбуці (сердечко для Ані). Ви побачите це в нашому звіті тут на сторінці після завершення всього збору. Сподіваємось, що завдяки вашій допомозі ми скоро дозбираємо і оплатимо дівчині всю необхідну суму. Дякуємо всім!
06/02/18
10:34

Врятуймо майбутнього рятувальника!

Отримали повідомленні від Вані. "Ми з мамою перебларись з лікарні в отель. Їздимо періодично в клініку на контроль. Здаю постійно різні аналізи. Нам дозволили уже по чучуть гуляти на вулиці (одна година на день). Дієта продовжується. Мама готує мені сама. Дуже добрий у нас лікар. В кінці тижня здаємо третій аналіз генетичний (як прижилися клітини) і лікар скаже коли додому. Ми надіємося що дасть Бог буде усе добре! Я Дякую Господу Богу що послав нам добрих людей , дякую Вам!!!!!!
31/01/18
16:48

Врятуймо майбутнього рятувальника!

Добрий день, шановні донори! Згідно угоди оператора з УББ ми формуємо повний фінансовий звіт з усіма підтвердними документами після отримання 100% суми зібраних коштів на рахунок Оператора. До підтвердних документів, окрім платіжного доручення, відноситься також і акт з клініки про надані послуги на оплачену суму. Зараз ще відбувається лікування Івана і ми чекаємо з клініки підписаних турецькою стороною актів. Після цього фінансовий і описовий звіт буде сформований згідно вимог бухгалтерської звітності і процедур УББ. Але, щоб ви отримали підтвердження проведених оплат на рахунок клініки ми надсилаємо на УББ копії платіжного доручення ВБФ "Крона", який УББ зможе опублікувати. Повний звіт буде опублікований на цій сторінці протягом двох тижнів. Дякуємо за розуміння
29/01/18
10:48

Врятуймо майбутнього рятувальника!

Добрий день! ВБФ "Крона" сплатив за лікування Івана 40000 USD в клініку. Про ці оплати ми повідомили офіційним листом комісію МОЗ з направлення на лікування за кордон, а клініка надала оновлений рахунок (зменшений до 83000 доларів). Згідно нового рахунку МОЗ і мав сплачувати в клініку.

Життя Назарчика – в дефіциті

Київ. Стартував 25.2.2015

Назару Циценко всього два роки, а його життєвий досвід – лише стерильні стіни лікарняних боксів. Його батьки обійшли десятки фахівців, щоб знайти відповідь на питання: "Що з дитиною і як її вилікувати?!" Тільки в березні 2014-го лікарі встановили діагноз – первинний імунодефіцит, хронічна гранулематозна хвороба. Його організм не виробляє антитіла, що захищають людину, він не в змозі протистояти інфекції. Будь-який контакт з вірусом або грибками може обернутися плачевно.

Зроблено Зібрали 430 355 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн