Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Лариса Сидельник

  • Підтримка

  • 15 024.24 грн
  • благодійні внески
  • 50
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Біжу за Марка. Віра Луценко

Київ. Стартував 11.3.2019

Привіт! Я Віра. Працюю юристом в ТДВ "НІКО СТРАХУВАННЯ". Біг – моя пристрасть. Він наповнює мене позитивом. Я часто беру участь у забігах, бо саме тут відчуваю особливу силу духу та неймовірну енергетику. Я бігтиму на Nova Poshta Kyiv Half Marathon. А ще хочу допомогти маленькому хлопчику з Вінничини. 

Зроблено Зібрали 7 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу за Марка. Максим Пашковський

Київ. Стартував 21.3.2019

Я займаюсь бігом трохи більше року, але за цей невеликий період часу він став великою частиною мого життя. Коли я біжу, то відпочиваю, думаю і насолоджуюсь. За минулий рік я пробіг багато півмарафонів в Україні та за кордоном. Мені подобається ця атмосфера, тут я знайшов багато друзів.

Я бігтиму 21 км на Kyiv Half Marathon заради одного хлопчика, яким опікується благодійний фонд «Крона». Я дуже хочу йому допомогти.

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу за Марка. Ольга Шевцова

Київ. Стартував 15.3.2019

Всім привіт! Мене звати Ольга. Я веду активний спосіб життя і останні кілька років намагаюся привчити себе до бігу.

Це буде мій перший марафон, і я хочу подолати його. Я бігтиму на KyivHalfMarathon 10 км, адже у мене з'явився сильний стимул і головна мета. Є один маленький хлопчик Марко Ярошенко, якому я дуже хочу допомогти.

Зроблено Зібрали 13 378.12 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу за Марка. Ірина Вратарьова

Київ. Стартував 11.3.2019

Привіт, мене звати Ірина, я кінопродюсер і сценарист.

Я займаюсь благодійністю, тому що дуже вдячна планеті за можливість дієво проявляти свої почуття – любити, берегти і допомагати іншим. Я впевнена, що на милосерді тримається цей світ.

Разом з вами я хочу допомогти маленькому воїну світла, хлопчику, який вижив попри все. Його єдина мрія – ходити.

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу за Марка. Микола Бабаєнко

Київ. Стартував 19.3.2019

Мене звати Микола Бабаєнко. Я бренд менеджер компанії Joma, підприємець Amway, майстер спорту з водного поло, тренер.

Останні кілька років захоплююся бігом. Минулий сезон був насичений спортивними заходами, і я планував біговій сезон цього року почати пізніше. Але не зміг пройти повз дивовижну історію і вирішив взяти участь у весняному фандрайзинг-марафоні, щоб допомогти дитині.

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
16/04/19
11:05

Сильний та відважний

Добрий день, шановні донори! Денис з батьками в Римі, дитина отримує лікування в Бамбіно Джизу. На жаль, більш детально ми не можемо написати, бо батьки зараз не відповідають на наші питання. Фонд "Крона" оплатив в клініку за лікування Дениса 48500 Євро, іншу суму оплатив МОЗ. Через батьків інших наших підопічних, які лікуються в цій клініці, ми знаємо, що Кіщуки там і отримують лікування.
12/04/19
10:16

Рак повернувся

Добрий день, шановні донори! Новини такі, що у Лєри закінчився блок імунотерапії, ремісія є. Наразі проводять перевірку батьків як донорів. Завтра має бути відомо, хто з них найкраще підходить в якості гаплоідентичного донора. На наступному тижні запланована госпіталізація і ТКМ. Самопочуття і психологічний стан батьків і дітей, які зараз поїхали на лікування в Італію, значно кращий, аніж в Україні. Не треба думати за гроші, пошуки тромбоконцентрату, ліків і т.п. Там ціла спільнота батьків і вони підтримують один одного. В клініці добре організована психологічна допомога дітям. Більшу частину часу вони все ж проводять на амбулаторному лікуванні і обстеженнях. Стаціонару мало.
03/04/19
13:03

Не дати історії закінчитися

Добрий день, друзі! Актуальні новини про Артемку такі: після хіміотерапії у Артемка взяли власні клітини, які відповідають за імунітет, для наступного етапу - CART-терапії. З допомогою генної інженерії їх модифікували і залишили на 10 днів. Вони ділились і їх кількості стало достатньо, щоб вже в організмі Артемки вести свою боротьбу проти ракових клітин. 28 березня малому ввели цей препарат з t-клітинами. Тепер два тижні буде реакція, побічні ускладнення будуть, але з ними вміють справлятись. Біля Артема постійно є лікарі і медсестри. Як тільки наступить ремісія, одразу потрібно робити ТКМ. На це грошей поки що недостатньо. А у нас є 3 тижні, щоб зібрати і оплатити за ТКМ всю суму. Батьки зібрали близько 100 000 доларів. І ми на УББ 24000 доларів США
03/04/19
12:09

Хлопчик, що вижив

Добрий день, шанові донори! Дякуємо за підтримку! Ви допомогли зібрати суму, щоб оплатити три місяці реабілітації. Додатково завдяки флешмобу на сторінці Фейсбук ВБФ "Крона" ми додатково зібрали 17700 грн і заплатили за аналізи і моніторинг стану дитини. Всього 473242 грн. Даня ще без свідомості, здається, що він міцно спить. Зате лікар сказав, що хлопчик став активніше реагувати на те, що відбувається навколо, частіше б'ється серце, підвищується температура. Напевне, вертикалізація, яку роблять щодня, йому не подобається... Потрібно ще чимало часу, щоб він "прокинувся". Ми щиро на це сподіваємося і віримо, що це станеться скоро. за допомогу!
18/03/19
15:55

Дитина може померти!

Добрий день! Сашкові закінчили курс хіміотерапії. зараз він відновлюється після неї. Почувається краще. І він зробив свої перші кроки! В залежності від результатів відновлення буде призначено подальше лікування, ТКМ

Життя Назарчика – в дефіциті

Київ. Стартував 25.2.2015

Назару Циценко всього два роки, а його життєвий досвід – лише стерильні стіни лікарняних боксів. Його батьки обійшли десятки фахівців, щоб знайти відповідь на питання: "Що з дитиною і як її вилікувати?!" Тільки в березні 2014-го лікарі встановили діагноз – первинний імунодефіцит, хронічна гранулематозна хвороба. Його організм не виробляє антитіла, що захищають людину, він не в змозі протистояти інфекції. Будь-який контакт з вірусом або грибками може обернутися плачевно.

Зроблено Зібрали 430 355 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн