Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Лариса Сидельник

  • Підтримка

  • 11 523.07 грн
  • благодійні внески
  • 45
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Підтримай друге дихання малюків

Київ. Стартував 10.10.2017

Крихітне тільце за склом реанімації. До нього тягнеться безліч трубок, під’єднаний апарат штучної вентиляції легень. Тільки вчора дитинка побачило світ, а за її плечима вже серйозна операція на серці. Майстерні руки лікарів зробили чудо – серденько б’ється і хоче жити. Однак малюк хапає повітря й не може вдихнути! І починається марафон за його дихання, за його життя.

Сплатити Потрібно 386 568 грн
Залишилось зібрати
000 311 850 грн

Побороти лімфому

Кривий Ріг. Стартував 26.12.2017

Три роки боротьби з Неходжкінською лімфомою. Жорсткої, але безуспішної... Анна Марчук – талановитий дизайнер одягу, волонтер-захисник тварин – потребує термінової допомоги на лікування. Зараз рак "оселився" в легенях і душить її, але у дівчини є шанс повернутись до здорового життя. Турецькі лікарі готові лікувати жінку. Потрібно 40 000 доларів США.

Сплатити Потрібно 500 000 грн
Залишилось зібрати
000 312 400 грн

Мій марафон заради вільного подиху малюка

Київ. Стартував 28.9.2018

Цього разу я не бігтиму на Wizzair Kyiv Marathon. Бо не сам біг зараз важливий. У мене ціль – зібрати гроші, щоб допомогти тим, хто повертає дітям здорове серце і дарує можливість дихати на повні груди. Я почала бігати три роки тому, саме заради допомоги дітям. Я хотіла показати собі і всім, хто мене знає, що зберегти чиєсь бодай одне життя – це великі зусилля. Але така мета варта значно більшого, ніж пробіжка. Тож не треба шукати собі виправдань, а треба просто підняти свою п'яту точку. І це те, що кожен із нас може зробити. 

Зроблено Зібрали 6 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 3 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

28/11/18
09:47

Дитина може померти!

Добрий день, дорогі донори! дякуємо за вашу підтримку маленького Сашка і його рідних! Його стан не дозволяє далі відкладати лікування і очікувати повної суми зборів. Не дивлячись на те, що необхідна сума коштів ще не зібрана, клініка Бамбіно Джизу завжди йде на зустріч нашим пацієнтам. Тож ми домовились в лікарні, щоб Сашу прийняли і розпочали лікування. Батьки змогли зібрати і внести передоплату 30% вартості рахунку. Ми сподіваємось, що ви не залишите цю родину і ми зберемо кошти, які зазначили тут на УББ.
15/11/18
16:04

Well-being Fest для дітей

Шановні донори! Проект успішно завершено. 24 серпня 2018 ми встановили два кондиціонери в післяопераційних палатах хірургічного відділення ОХМАТДИТ. У кожній палаті знаходяться по 6 дітей і з ними один з батьків - 12 людей! В спеку це було просто нестерпно, навіть операції не призначали. Зараз повітря в палатах комфортне і добре очищується. А решту - 56560 грн. направлено на оплату оптичних комплектуючих для фібробронхоскопа Olimpus BF-XP60 у реанімаційне відділення Національного центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Світловолокно і оптичний канал отримали 28 вересня 2018, а в жовтні спеціалісти їх приєднали до фібробронхоскопа. Для повної оплати ремонту цього приладу ще потрібні кошти і ми продовжуємо збір (проект "Підтримай друге дихання малюків"). Але головні складові вже є!
05/11/18
15:24

Мої руки мене вбивають!

Добрий день! Нарешті протез готовий. На минулому тижні виконавець передав Івану біонічний протез для тестування і навчання. Ми чекаємо від Вані зворотнього зв'язку і остаточного рахунку виробника. навчання для хлопця не буде швидким. Але це вже фінішний етап, головне протези є, а на реабілітацію і їх опанування потрібен час.
30/10/18
13:47

Біжу заради сердець малят. Володимир Жовнір

Добрий день, шановні донори! Завдяки вашій допомозі Володимир та інші наші "добрі бігуни" разом зібрали 33000 грн. Це лише частина дороговартісного ремонту фібробронхоскопа, але ми покрили частину витрат на придбання основних і найдорожчих комплектуючих, необхідних для відновлення цього приладу – світловолокно та інструментальний канал. Звіт ви можете знайти в розділі "Документація"
30/10/18
13:46

Біжу заради сердець малят. Валентин Дегтяр

Добрий день, шановні донори! Завдяки вашій допомозі Валентин та інші наші "добрі бігуни" разом зібрали 33000 грн. Цього звісно не вистачає для всього ремонту фібробронхоскопа, але ми покрили частину витрат на придбання основних і найдорожчих комплектуючих, необхідних для відновлення цього приладу – світловолокно та інструментальний канал. Звіт ви можете знайти в розділі "Документація"

Життя Назарчика – в дефіциті

Київ. Стартував 25.2.2015

Назару Циценко всього два роки, а його життєвий досвід – лише стерильні стіни лікарняних боксів. Його батьки обійшли десятки фахівців, щоб знайти відповідь на питання: "Що з дитиною і як її вилікувати?!" Тільки в березні 2014-го лікарі встановили діагноз – первинний імунодефіцит, хронічна гранулематозна хвороба. Його організм не виробляє антитіла, що захищають людину, він не в змозі протистояти інфекції. Будь-який контакт з вірусом або грибками може обернутися плачевно.

Зроблено Зібрали 430 355 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн