Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins252 060 628 грн
Ua

Лариса Сидельник

  • Підтримка

  • 15 606.19 грн
  • благодійні внески
  • 55
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

ЩВ: Серце – одне на двох

Київ. Стартував 18.11.2019

Ми поставили амбітну мету – створити спеціальні палати інтенсивної терапії для матері та новонародженої дитини в Національному інституті серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова. Зазвичай діти народжуються у пологовому будинку. А є такі, кому довелось народитись у кардіологічній лікарні. Їх можна назвати щасливчиками. Будь то кілька років тому, вони могли ніколи не з’явитись на світ і не відчути маминих і татових обійм. Бо у їхніх мам виявили патології серця. Пологи в такій ситуації – це великий ризик втратити не одне, а два життя.

Сплатити Потрібно 100 000 грн
Залишилось зібрати
000 094 547 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 5 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Ірина. Мій найкращий подарунок

Київ. Стартував 31.10.2019

Привіт! Я Ірина Руденко, і 2 листопада мій День народження. Рівно рік тому, після подолання смертельної хвороби, саме у свій День народження я почала займатися благодійністю та допомагати людям, які справді цього потребують. Щаслива усвідомлювати, що завдяки своєму нестримному бажанню допомагати за рік вдалося зробити те, що раніше здавалось поза межами реальності. Люблю життя і вдячна йому, що і воно мене любить... і щодня я дякую, що ми разом... бо знаю, як страшно, коли його можеш втратити та як важко, коли не маєш можливості насолоджуватися ним наповну. А ще я знаю, що віра в себе, підтримка близьких та допомога добрих, небайдужих людей творять чудеса:) 

Сплатити Зібрали 0 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Сформуй в собі звичку ставати кращим

Київ. Стартував 5.9.2019

Всім привіт! Ми – Катя і Альона!

Кожна з нас є спеціалістом у своїй сфері. Для Каті це спорт, для Альони – психологія. Погодьтесь, що якщо мова йде про позитивні зміни, це має бути тандем зовнішньої та внутрішньої трансформації особистості. Вже давно в нас з'явилась ідея створити спільний проект, який буде корисний не тільки тому, хто потребує допомоги, але й тим, хто бажає допомогти!

Сплатити Зібрали 0 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
19/11/19
20:39

Привіт зі світу тиші

Дякуємо, що ви підтримуєте цю талановиту дівчину. Зараз курс Євро знизився, і ми попросили зменшити суму збору. Меншу суму ми з вашою допомогою зберемо швидше. І значить, скоріше Ірина отримає свій імплант. Для дівчини час має велике значення. Бо з кожним днем повної тиші вона знижує потенціал відновлення слуху.
19/11/19
11:01

Рятівний чіп

Доброго дня, шановні донори! Дякуємо за допомогу Єві і її батькам! Ми встигли оплатити в клініку вчасно і вчора дитині вже зробили операцію та поставили чіп. Тепер лікарі мусять активувати його так, щоб він блокував напади судом. Будемо тримати вас в курсі
05/11/19
13:44

Біжи, Марко, біжи!

Доброго дня, шановні донори! Наш маленький герой вже повернувся додому. Позаду три операції, два місяці щоденних реабілітаційних занять і процедур (Марко спочатку з кожним кроком дуже плакав і жалівся, що боляче. Та згодом став спокійніше переносити процедури). Йому виготовили спеціальний жорсткий "костюм" для вертикалізації та щоб не травмевались ще слабкі ніжки. У таких обладунках малому потрібно щодня проводити кілька годин. Лікарі та реабілітологи навчили маму і тата основним щоденним програмам занять, тож продовжувати будуть вдома. Результатами лікарі та батьки задоволені. А Марко, як завжди - позитивний і оптимістичний. Швидко опановує нову здатність - ходити. Дякуємо за це чудо!
25/10/19
14:33

Фотоферез для Дарини

Добрий день, шановні донори! Дякуємо, що відгукнулись на заклик про допомогу Даринці й допомагаєте їй. Ми просили збільшити суму проекту, щоб оплатити весь рахунок за лікування дитини (а не частину) і швидше розпочати процедури. Тож ваша допомога - для них велика надія на одужання. Дякуємо за розуміння
15/10/19
10:51

Рак повернувся

Добрий день, шановні донори! Пересадку кісткового мозку Лєрі зробили наприкінці серпня. Донором став тато. Це була гаплотрансплантація від наполовину сумісного рідного донора. Лєра почувається по-різному. Є ускладнення, пов'язані із реакцією трансплантат проти господаря. Ці ускладнення триватимуть як мінімум 100 днів. Це найскладніший період після ТКМ. Лікарі вважають, що до Нового року дівчинці з батьками потрібно бути під контролем в Італії.

Життя Назарчика – в дефіциті

Київ. Стартував 25.2.2015

Назару Циценко всього два роки, а його життєвий досвід – лише стерильні стіни лікарняних боксів. Його батьки обійшли десятки фахівців, щоб знайти відповідь на питання: "Що з дитиною і як її вилікувати?!" Тільки в березні 2014-го лікарі встановили діагноз – первинний імунодефіцит, хронічна гранулематозна хвороба. Його організм не виробляє антитіла, що захищають людину, він не в змозі протистояти інфекції. Будь-який контакт з вірусом або грибками може обернутися плачевно.

Зроблено Зібрали 430 355 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн