Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 471 062 грн
Ua

ШОУМАСТГОУОН: Тимур Родригез

  • Підтримка

  • 40 000 грн
  • благодійні внески
  • 2
  • підтримані проекти

Про себе

Певец. Шоумен. Покорение шоу-бизнеса начал с работы на телевидении, хотя уже тогда мечтал исключительно о музыке. Вел программы "Крокодил" (МУЗ ТВ), в паре с Михаилом Боярским заведовал "Музыкальным Рингом" (НТВ), был ведущим шоу "Танцы без правил" и "Звезды против караоке" (ТНТ). Отвечал за самую музыкальную часть шоу Comedy Club.

Тимур победил во втором эфире ШоуМастГоуОн и выиграл право перенаправить благотворительное пожертвование от имени Нового канала на проект Украинской Биржи Благотворительности.

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Подих життя

м. Київ. Стартував 17.5.2012

Мало хто з киян не знає про Інститут педіатрії, акушерства і гінекології. Багато жителів столиці тут або народилися, або «народили» своїх дітей, онуків. Фахівці інституту беруться за найскладніші випадки вагітності, і за 83 роки свого існування ІПАГ врятував тисячі дитячих життів і життя їхніх матерів. Але мало хто знає, в яких тяжких умовах і на якому «стародавньому» обладнанні доводиться працювати лікарям. Інституту потрібен новий апарат штучної вентиляції легенів для новонароджених!

Зроблено Зібрали 187 926 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Якщо СІРИЙ – не колір, а стан душі

м. Івано-Франківськ. Стартував 25.1.2012

Івано-Франківський притулок для дітей – місце, яке кардинально відрізняється від інших інтернатів та дитячих будинків області. Відрізняється тим, що тут зі стін давно облізла фарба, а зі стелі сиплеться штукатурка. На вікнах – іржаві ґрати, а скрипучі двері – завжди на замку. І навіть прогулянка на вулиці – нудна й нецікава. Адже дітлахам просто немає чим займатися. Поруч – жодного, навіть старого спортивного майданчика або пісочниці. Про таку розкіш, як гойдалка у дворі - сироти давно тільки мріють.

Зроблено Зібрали 42 162 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн