Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

ТОВ "Укрфільтр"

  • Підтримка

  • 2 138.49 грн
  • благодійні внески
  • 2
  • підтримані проекти

Про себе


Компанія «Укрфільтр» була заснована у 2007 році. За останні десять років, ми пройшли великий шлях, від сімейного бізнесу до місця одного з лідерів Українського ринку побутового водоочищення. Ми збудували найсучасніше підприємство, яке дало багато нових робочих місць, ми продовжуємо розвиватись та розширюватись і допомагаємо нашім працівникам здійснювати їх мрії, адже ми ніколи не забуваємо що починали з сімейного бізнесу і тому ми зберігаємо ці традиції.
Саме тому, ми пішли далі і сформували нову ціль нашої компанії. Турбота не тільки про своє здоров’я, але й про здоров’я дітей, дорослих та усієї нації. Саме завдяки продукції «Укрфільтр» люди мають можливість покращити своє здоров’я та запобігти хворобам. Завдяки складній екологічній ситуації у нашій країні, ми маємо таку страшну хворобу як рак, але це й має нас об’єднати, ми повинні стати пліч опліч та допомогти хворим онкологічними захворюваннями, отримати шанс на повноцінне життя. Така наша ціль і ми почали з дітей, яким потрібна допомога на боротьбу з раком, не залишайтесь байдужими, ми потрібні їм, адже хто окрім нас?

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 3 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

Полінка вірить, Ви допоможете!

Тернопіль. Стартував 18.4.2017

МОЗ виділив кошти на оплату лікування Полінки.

Полінці ще немає двох років, а її маленьке життя вже опинилося під загрозою. Лейкоз здається не таким страшним, у порівнянні з діагнозом, який виставили Полі. Лейкоз лікують хіміотерапією, а врятувати крихітку від парціальної червоноклітинної анемії можна тільки за допомогою пересадки кісткового мозку. ТКМ в Білорусі й рахунок на 150 тисяч доларів – без нашої з вами допомоги це вирок для Полінки. Й ми віримо, що ви допоможете!

Зроблено Зібрали 789 048.63 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн