Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Виктория И

  • Підтримка

  • 10 386.76 грн
  • благодійні внески
  • 332
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Моя мама мусить жити!

Одеса. Стартував 29.1.2018

У 2014 році життя молодої мами розділилася на "до" і "після" – в Ірини діагностували злоякісну пухлину головного мозку. Тоді її прооперували, вона пройшла курс хіміо- і променевої терапії. Після лікування все було добре: головні болі, судоми і втрати свідомості припинилися. Ірина проводила час зі своїм улюбленим сином і раділа одужанню. Але в 2016 році хвороба повернулася, стан погіршився, почала відніматися ліва рука. На позаплановому МРТ виявили активне зростання пухлини, яка виросла в 2 рази.

Зроблено Зібрали 6 483.17 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Недитячі випробування Ксенії

Одеська обл.. Стартував 28.2.2018

"Мамо, я задихаюся, всередині болить, і ще сильно болить спина...". Восьмирічній Оксані поставили діагноз паралітичний сколіоз 4 ступеня. Дуга хребта здавлює внутрішні органи, дівчинці важко дихати і вже боляче сидіти. Історія життя Ксюши – це історія її хвороби. На операційний стіл дівчинка потрапила відразу після народження. Тоді їй одночасно провели дві операції: видалили спинномозкову грижу в поперековому відділі хребта, а також провели шунтування головного мозку у зв'язку з діагнозом гідроцефалія. До вроджених патологій Ксюши відносяться також вивих і підвивих обох стегон, параліч ніг.

Сплатити Потрібно 39 000 грн
Залишилось зібрати
000 035 913 грн

Спецхарчування для Віки. 3

Київ. Стартував 15.2.2018

З Вашою допомогою Віка була забезпечена спеціальним харчуванням на 2 роки. Вона зміцніла і вже навчається у другому класі (викладачі приходять до неї додому). Але... без харчування дівчинка не зможе не втрачати вагу. У неї дуже небезпечне захворювання – спінальна м'язова аміотрофія. Вона не може ходити, не може сидіти без підтримки, не може піднімати ручками важкі речі і взагалі не може підняти руки вгору. Все це через слабкі м'язи. Але її стан можливо поліпшити, якщо приймати ліки, вітаміни і комплекс амінокислот. Також Вікторії потрібно спеціальне харчування, тому що вона дуже погано набирає вагу.

Сплатити Потрібно 37 908 грн
Залишилось зібрати
000 019 032 грн

Надія для Надії

Одеська обл.. Стартував 30.3.2018

Надія – одна з п’яти маминих донечок. У свої сім років дівчинка втратила найцінніше: спочатку тата, а потім дідуся, який замінив батька. А зараз дівчинка бореться, щоб не втратити здоров’я і життя. У неї пухлина головного мозку, і потрібна термінова операція. Але мама не може придбати необхідні ліки та засоби. Одинока жінка у відчаї і благає про допомогу.

Зроблено Зібрали 22 400 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн