Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins259 752 556 грн
Ua

Фестиваль "Червоні носики"

  • Підтримка

  • 73 009 грн
  • благодійні внески
  • 1
  • підтримані проекти

Про себе

Фестиваль «Червоні носики»- найдобріший фестиваль цієї осені, який проходив 17 - 18 вересня 2016 року на арт-простірі Парковка під егідою БФ "Запорука" та УББ. Будь в носику - будь в тренді! Допомагати весело!

Головна мета вересневого фестивалю - зібрати кошти на придбання ендоскопу, який будуть використовувати у дитячому відділенні Національного інституту раку для проведення обстежень сечового міхура.

В програмі фестивалю було багато цікавого! Театр ляльок, клоуни, фокусники та аніматори, батути та атракціони, авторські майстер-класи, квести, дитяча концертна програма, вечірня програма для дорослих. Гостями фестивалю на вечірній сцені були Театр тіней «Teulis». Проводилась безпрограшна лотерея, роздавались призи, сертифікати на відвідування дитячих центрів міста, кулінарні майстер-класи від «Майстерні Карамелі», відомих баристів «Coffee is», з випікання піци від Miele, танцювальні майстер-класи з сальси та бачати від Salsa Club Kyev.

RED NOSE DAY було започатковано в Англії в 1988 р. благодійною організацією Comic Relief. Це наймасштабніша благодійна акція, яка поширюється в усьому світі.

В Україні Фестиваль «Червоні носики» вперше відбувся у 2013 році і з цього часу відбувається двічі на рік у Києві та у Львові. Фестиваль «Червоні носики» за три роки придбав діагностичне обладнання для Інститут раку та для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, а також відремонтував та облаштував лікарняні ігрові кімнати.

Подробиці тут.

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Носики рятують дитячі життя!

Київ. Стартував 12.7.2016

Більшість дітей з вперше виявленими злоякісними солідними новоутвореннями проходять лікування саме у дитячому відділенні Національного інституту раку. А це від 250 до 300 дітей з усіх регіонів України щорічно. У Інституті щорічно виконується близько 200 складних оперативних втручань, серед яких резекції печінки, нирок, резекції кісток, операції на сечовому міхуру. 

Зроблено Зібрали 210 431 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн