Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins231 578 663 грн
Ua

БФ "Дар"

  • Підтримка

  • 653.77 грн
  • благодійні внески
  • 3
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 5 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Зігріймо дітей Сходу!

Луганська обл.. Стартував 24.2.2017

У зв’язку з важкою ситуацією, що склалась у нашій країні, наш Благодійний фонд нині приділяє особливу увагу інтернатам та НВК, що знаходяться в зоні проведення АТО. Один з таких підопічних – НВК "Артемівський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області", який знаходиться на відстані 800 метрів від зони розмежування.

Зроблено Зібрали 60 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
18/09/17
14:04

Дитячий майданчик для Щастя

Друзі, половину суми на закупку дитячих майданчиків зібрано! Дякуємо тим, хто не лишається байдужим і робить доброчинні внески до нашого проекту. Ми сподіваємося, що незабаром усе буде готове, й хлопчики та дівчатка весело гратимуться на новеньких, сучасних майданчиках. Тому рухаємося далі!
05/09/17
16:35

Дитячий майданчик для Щастя

Ми повернулися з великої гуманітарної поїздки на Схід і дуже раді бачити нові надходження до нашого проекту! До слова, їздили ми якраз до діток, для яких збираємо з вами гроші на дитячі майданчики :) Фотозвіт можна переглянути на нашій сторінці у Фейсбук: https://www.facebook.com/darcharity/posts/579293555794530 Усім дякуємо за доброчинні внески!
26/08/17
11:02

Дитячий майданчик для Щастя

День Незалежності потішив нам у подвійному форматі - у гордості за Україну та радості від підтримки нашого проекту. Друзі, ми вражені вашою підтримкою наших діток з Луганщини і щиро дякуємо вам за те, що ви - з нами! Нам надзвичайно приємно, що ви не лишається байдужими, це надихає нас творити добрі справи :) з Днем Незалежнлсті!
16/08/17
11:58

Дитячий майданчик для Щастя

Ми вдячні нашому анонімному доброчинцю за внесок у 1000 грн! Надихаюча сума, яка ще на крок наближує нас до закупки ігрових майданчиків для дітлахів Щастя Луганської області та його околиць. Дякуємо, що небайдужі!
11/08/17
16:10

Дитячий майданчик для Щастя

Благодійний фонд "Дар" висловлює свою подяку анонімному філантропу. Це надзвичайно щедрий внесок, який дуже наблизив нас до закупки майданчиків. Ми щиро радіємо такому швидкому просуванню проекту і сподіваємося, що такими темпами ми вже дуже скоро зможемо встановити діткам у Щасті новенькі гральні майданчики!