Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins302 534 960 грн
Ua

Благотворительный Фонд Свичадо

  • Підтримка

  • 0 грн
  • благодійні внески
  • 0
  • підтримані проекти

Про себе

"СВІЧАДО" - благодійний фонд, який забезпечує матеріальну-технічну допомогу українським лікарням, де рятують передчасно народжених дітей.

Свої зусилля ми зосередили в першу чергу на таких напрямках:

• Сприяння та допомога в закупівлі матеріально-технічної бази медичних закладів України, що опікуються проблемами передчасно народжених дітей.

• Привернення уваги до проблем неонатологіїв Україні.

• Побудова системи знань про неонатологію серед звичайних людей, використовуючи доступні для розуміння механізми.

• Вивчення та надання статистичних даних за показниками передчасної народжуваності в Україні.

• Вивчення і схематизація потреб по матеріально-технічному забезпеченню відділень неонатології в дитячих лікарнях і перинатальних центрах України.

• Розробкастратегії для вирішення проблеми порятунку життів недоношених немовлят на загальнонаціональному рівні у тому числі розробка законодавчих ініціатив.

 

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати
04/04/18
12:24

Біг, що рятує дітей. British auto club

Доброго дня! Дякуємо за допомогу. Не важливо скільки ви перерахували, головне, що ви допомагаєте нам, лікарям та передчасно народженим діткам. Навіть 1 гривня наближає нас усіх до перемоги і може врятувати маленьке життя. Гарного вам дня.
02/03/18
15:01

Будь поруч!

Частина 2 Щодо рахунку від ТОВ «Іонія», виробник матраців запропонував нам найвигіднішу ціну і виставив рахунок на партнерську організацію, так як його форма діяльності не підходить для взаєморозрахунків з юр.особою (фондом), через недосконалість законодавства та бухгалтерської системи в цілому. Після реалізації проекту ви зможете переглянути та перевірити усі фінансові документи (вони будуть добавлені у розділ документації). Також ви зможете побачити повний фотозвіт на сторінці проекту та на сторінці нашого фонду у Facebook. Ще раз дякуємо за запитання та активну громадську позицію.
02/03/18
15:00

Будь поруч!

Частина 1 Добрий день. Дякуємо за пильність та відповідальний підхід до благодійності. Завжди приємно розуміти, що люди витрачають свої кошти з розумом і знають як перевірити інформацію. Почнемо мабуть з кінця «Чому також збирають на особисту карту?» Щоб відповісти на це питання, треба розповісти з чого розпочався проект «Будь поруч!» До нашого фонду звернулась ініціативна група, що складається з понад 30 осіб, які поставили собі за мету допомогти Ржищівському геріатричному пансіонату. Вони підійшли до цього дуже помірковано, організували поїздку у пансіонат, познайомилися з керівництвом і на місці визначили напрямок та обсяг допомоги (потреби ви можете знайти у прикладених документах). По вашому посиланню ви можете знайти відповідь (в коментарі) про потребу і вже закуплені 13 ліжок фондом Let’s Help. Продублюємо його тут: «В Пансионате 155 человек и Виктор Васильевич (директор пансионата) предупредил нас, что вы частично (13 кроватей) закрываете этот вопрос. В настоящее время производится ремонт на втором этаже, и планируют перевезти ПОЛНОСТЬЮ ЛЕЖАЧИХ СТАРИКОВ с пятого этажа на второй. Именно для них мы и поручились купить кровати к 22.03.2018 Ми ні на секунду не сумніваємось у тому, що ці речі необхідні у пансіонаті. Також хочемо сказати, що наші співробітники постійно контактують з керівництвом і завжди в курсі всіх змін. Щодо збору на приватну карту, ми вже підняли це питання серед учасників ініціативної групи і вирішили, що у подальшому буде даватися тільки посилання на сторінку проекту. Всі кошти, що були зібрані на карту раніше вже перераховані на проект.
21/02/17
16:58

Не згаяти часу – 4 етап зборів

Шановні донори, фонд оплатив 12.08.2016 р. реабілітаційну путівку Сашкові, яка була запланована з 05.09.2016 по 17.09., але перед поїздкою у дитини почались судороги, а реабілітаційний центр не бере діток з ними. Ми вирішили почекати і разом з батьками Сашка та з лікарем перенесли дату реабілітації на пізнішу дату, щоб судороги пройшли. Але дива не трапилось і хлопчик не може поїхати в РЦ «ІННОВО». Кошти клініка повернула на рахунок БФ «СВІЧАДО» 20.01.2017 р. Зараз Сашкові родина просить купити на ці кошти ліки та ортопедичні чобітки.
04/04/14
16:13

Хочу їсти-2

Друзья, команда проекта "Я помог ребёнку" благодарит организаторов Манифест Мира (Манифест Мира - это Одесситы, поддерживающие территориальную целостность Украины, которые делают все возможное для Мира и спокойствия горожан. https://facebook.com/?_rdr#!/manifest.mira/albums/1434332026810143/ ) за помощь. В прошлую субботу они выручили от распространения браслетов и передали нам 1600 грн для проекта "Хочу кушать-2". Огромное Вам спасибо!