Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins259 752 556 грн
Ua

БФ "Відкриті долоні"

Про себе

Фонд працює в полі паліативної допомоги та надає: - обладнання та іншу допомогу дітям та дорослим, які через тимчасову або хронічну дихальну та/або кисневу недостатність не можуть повноцінно дихати самі. В тому числі – діє окрема комплексна програма підтримки дітей та дорослих, які живуть з муковісцидозом; - обладнання для пульмонологічних, реанімаційних та інших відділень лікарень, де проходять лікування діти та дорослі з дихальною та/або кисневою недостатністю, хоспісів та відділень паліативної допомоги; http://open-palms.com/
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Біжу, щоб подвоїти ваші внески. Айлен

Київ. Стартував 9.9.2019

Якщо ти не професійний бігун, потрібен гарний стимул, аби піднятися, взути кросівки і вийти на бігову доріжку. Я щаслива, бо в мене є мій фонд і великий вибір, яку добру справу зробити побіжно. Цього разу збираємо кошти на підтримку запуску благодійного магазину фонду. Це означає, що кошти, які ви вкладете в мій проект, примножаться і стануть вдвічі більшою допомогою, ніж якби ми просто оплатили ними якісь ліки чи обладнання.

Зроблено Зібрали 7 224.29 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
12/12/19
20:20

Інгаляції рятують життя. 5

Потужний інгалятор Pari – єдиний, що підходить хворим на муковісцидоз і абсолютно необхідний їм, щоб вижити – коштує дорого, а без щоденних інгаляцій людина з муковісцидозом не може жити, задихається. Допоможіть купити 12 інгаляторів, вони життєво необхідні для наших підопічних.
12/12/19
20:19

50 копійок за годину без страждань

На складі фонду порожньо, нові кисневі апарати потрібні вже зараз. Люди звертаються до нас з надією отримати допомогу та змогти вільно дихати, тому ми ніяк не можемо їм відмовляти. І просимо допомогти поповнити склад.
12/12/19
20:19

Не залиште ворогові жодного шансу. 2

Залишилось зібрати ще на 3 стерилізатори - 4 529 грн. І наші підопічні, котрі чекають у черзі, отримають свої омріяні якісні стерилізатори й стерильність медичного обладнання. Стерилізатори потрібні їм для щоденної дезинфекції медичного приладдя. Допоможи купити їх тут.
12/12/19
20:18

Особливі "бейбі-бокси" для малюків

Дякуємо усім, хто долучається до зборів на наші проекти! Завдяки вам дітки та дорослі з муковісцидозом можуть жити довше! Батьки маленької Оленки дізнались про її діагноз нещодавно, тому, ще не зовсім встигли освоїти усі потреби та зібрати кошти, щоб купити все потрібне. Саме для таких випадків ми створили проект "Бейбі-бокси", щоб батьки мали час зорієнтуватись, а дитятко мало обладнання, необхідне для щоденного лікування з моменту встановлення діагнозу, запас спеціального висококалорійного харчування та інструкцію щодо подальших кроків і особливостей терапії. Долучайтесь до проекту, ще багато сімей, які тільки дізнались про діагноз чекають на підтримку.
12/12/19
20:17

Андрій: залишитися в строю. 2

Йому 36 і у нього муковісцидоз. В Україні мало хто з цим діагнозом доживає до такого віку. Останні роки стан Андрія погіршився, але не зважаючи на це він хоче активно жити далі та насолоджуватись життям. Саме тому йому потрібен портативний кисневий апарат. З ним Андрій зможе виходити з дому та не боятись, що кисню забракне, бо на плечі у сумці завжди будуть "запасні" легені. Підтримайте Андрія тут, допоможемо зберегти його життя разом.