Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins285 117 338 грн
Ua

БФ "Відкриті долоні"

Про себе

Фонд працює в полі паліативної допомоги та надає: - обладнання та іншу допомогу дітям та дорослим, які через тимчасову або хронічну дихальну та/або кисневу недостатність не можуть повноцінно дихати самі. В тому числі – діє окрема комплексна програма підтримки дітей та дорослих, які живуть з муковісцидозом; - обладнання для пульмонологічних, реанімаційних та інших відділень лікарень, де проходять лікування діти та дорослі з дихальною та/або кисневою недостатністю, хоспісів та відділень паліативної допомоги; http://open-palms.com/
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Біжу за тих, хто не може дихати. Марія Айлен

Київ. Стартував 10.3.2020

Кожного року у березні ми з друзями ходимо на… стадіон. Це почалося у 2016-му і вже стало традицією. Приурочено до весняного бігового напівмарафону, ми виходимо на тренування і водночас збираємо кошти на допомогу тим, хто зараз бігти не може, бо не може й дихати нормально навіть у спокої. Адже знаємо: замість їхніх легень може працювати кисневий апарат і задишка пройде. А люди зможуть жити. Ваша допомога – чистий кисень для них! 

Сплатити Потрібно 7 000 грн
Залишилось зібрати
000 005 430 грн

Біжу, щоб подвоїти ваші внески. Айлен

Київ. Стартував 9.9.2019

Якщо ти не професійний бігун, потрібен гарний стимул, аби піднятися, взути кросівки і вийти на бігову доріжку. Я щаслива, бо в мене є мій фонд і великий вибір, яку добру справу зробити побіжно. Цього разу збираємо кошти на підтримку запуску благодійного магазину фонду. Це означає, що кошти, які ви вкладете в мій проект, примножаться і стануть вдвічі більшою допомогою, ніж якби ми просто оплатили ними якісь ліки чи обладнання.

Зроблено Зібрали 7 224.29 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
27/03/20
15:14

Захисти дитину. Хмельницький

Допоможіть здійснити дитячі мрії. Наші підопічні не виживуть без спеціального медичного обладнання, але у цьому обладнанні є частинки, які потрібно змінювати. Якщо цього не зробити, можна в критичний момент залишитися без допомоги, "загриміти" в лікарню, а то і назавжди втратити частину легень… втратити можливість дихати. Тому, вони просять нас про такі подарунки, без яких просто не виживуть. Ми дуже хочемо бачити радість на їхніх обличчях, давайте разом подаруємо їм це?
27/03/20
15:11

Материнський обов’язок – жити. 2

Оля дізналась про свій діагноз минулого року. Сьогодні Оля виховує чудову і абсолютно здорову донечку. Але її власне лікування потребує все більших витрат, муковісцидоз хвороба пожиттєва, що не дає вихідних - жінка просто не в силі витягнути це самостійно. Допоможіть зібрати кошти на ліки для Олі, щоб продовжити її життя.
27/03/20
15:10

Дорослий Денис загадує бажання: "Чути"

Зараз у Дениса загострення. Він відчайдушно бореться за своє життя щомісяця, щотижня, щодня. І одні з головніших його бажань зараз: скоріш перебороти загострення та отримати слухові апарати, щоб вибратись зі світу тиші. Змалечку важкий діагноз - муковісцидоз. А наслідком прийому великих доз антибіотиків виявилась глухота. Денис хоче жити і мріє чути знову. Ти можеш допомогти цій мрії здійснитись, долучившись до цього проекту.
27/03/20
15:09

У реанімації не вистачає кисню

Пацієнти реанімації хочуть дихати, незважаючи на карантин. Волноваська центральна районна лікарня – найближчий до лінії зіткнення серйозний медичний заклад, радіус обслуговування 45-60 км і просто зараз там людям не вистачає кисню! Катастрофічно не вистачає кисневих апаратів, люди просять дихати і ти можеш їм допомогти.
27/03/20
15:08

Люди задихаються. Ти можеш це змінити

У час всесвітньої паніки ти можеш допомогти вберегти життя тим, хто не може дихати. Наш склад порожній і ми боїмось, що не зможемо вчасно допомогти людям дихати вільно. Підтримай цей проект і ми купимо кисневі апарати, це важливо просто зараз!