Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins234 742 665 грн
Ua

БФ "Відкриті долоні"

Про себе

Фонд працює в полі паліативної допомоги та надає: - обладнання та іншу допомогу дітям та дорослим, які через тимчасову або хронічну дихальну та/або кисневу недостатність не можуть повноцінно дихати самі. В тому числі – діє окрема комплексна програма підтримки дітей та дорослих, які живуть з муковісцидозом; - обладнання для пульмонологічних, реанімаційних та інших відділень лікарень, де проходять лікування діти та дорослі з дихальною та/або кисневою недостатністю, хоспісів та відділень паліативної допомоги; http://open-palms.com/
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Біжу, щоб подвоїти ваші внески. Айлен

Київ. Стартував 9.9.2019

Якщо ти не професійний бігун, потрібен гарний стимул, аби піднятися, взути кросівки і вийти на бігову доріжку. Я щаслива, бо в мене є мій фонд і великий вибір, яку добру справу зробити побіжно. Цього разу збираємо кошти на підтримку запуску благодійного магазину фонду. Це означає, що кошти, які ви вкладете в мій проект, примножаться і стануть вдвічі більшою допомогою, ніж якби ми просто оплатили ними якісь ліки чи обладнання.

Сплатити Потрібно 10 000 грн
Залишилось зібрати
000 002 775 грн
18/09/19
12:30

Захисти дитину. Хмельницький

Вже більше року ми збираємо кошти на спірограф для відділення пульмонології Хмельницької обласної дитячої лікарні. Весь цей час такі ж дітки, як Тимофій чекають на нього. Спірограф допомагає визначити як працюють легені. Це дуже потрібно, особливо, якщо у дитини захворювання хронічне. Тоді лікар зможе побачити прогресує хвороба чи ні та наскільки допомагають призначені ліки. Допоможіть виконати дитяче бажання та подарувати відділенню спірограф - це їхнє здоров`я та життя. Долучайтесь до збору!
18/09/19
12:29

Інгаляції рятують життя. 5

"Нам призначили "Пульмозим" (дуже дорогий муколітик), а в нас слабенький інгалятор, допоможіть із професійним "Парі", – пишуть нам. "Нашому "Парі" вже 5 років, допоможіть із новим, старий перестав добре розпилювати", – пишуть нам. І ми знаємо, що від цього – від якості обладнання – залежить якість їх лікування, їх здоров'я, їх життя. Допомогти їм не здатися хворобі – в наших із вами силах. Саме тому ми не зупиняємо збирати кошти на потужні інгалятори "Парі", а продовжуємо і продовжуємо. І віримо, що одного разу зникне ця черга за вільним диханням. І нікому більше не доведеться чекати.
18/09/19
12:28

Є надія дихати. Допоможи! 2

"Їздили до Львова на консультацію, по дорозі Іван почав температурити. З потяга одразу поставили катетер - і в бій. У Львові результати обстежень були поганими, сказали збирати інформацію про трансплантацію" - з сумом пише нам мама Ваньки. Ванька дуже худий, тому боротись з муковісцидозом йому в рази важче, усі сили організму йдуть на це і сил на життя майже не залишається. Підтримай хлопця у цей нелегкий час - допоможи купити спецхарчування та подарувати Ванці ще трохи сил на життя та боротьбу.
18/09/19
12:27

Не залиште ворогові жодного шансу. 2

Для кожної людини з муковісцидозом стерилізатор – незамінний помічник. Він допомагає вберети щоденне медичне обладнання від злих бактерій і завдяки цьому й хворого від загострень. Ще 11 311 грн і ми зможемо купити 7 стерилізаторів. Долучайся! ДІтки чекають на обладнання!
18/09/19
12:26

Діана: розірвати замкнене коло. 2

Муковісцидоз - поламка ДНК, що спричинює важке захворювання, передалась Діанці ще під час зачаття і тепер виснажує її організм. Із цим можна боротися, з муковісцидозом можна жити. Однак коштує це дорого. Мама просить допомоги на придбання комплекту медичного обладнання для щоденної терапії, спецхарчування та ліків.