Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БФ "Відкриті долоні"

  • Підтримка

  • 0 грн
  • благодійні внески
  • 0
  • підтримані проекти

Про себе

Фонд працює в полі паліативної допомоги та надає: - обладнання та іншу допомогу дітям та дорослим, які через тимчасову або хронічну дихальну та/або кисневу недостатність не можуть повноцінно дихати самі. В тому числі – діє окрема комплексна програма підтримки дітей та дорослих, які живуть з муковісцидозом; - обладнання для пульмонологічних, реанімаційних та інших відділень лікарень, де проходять лікування діти та дорослі з дихальною та/або кисневою недостатністю, хоспісів та відділень паліативної допомоги; http://open-palms.com/
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати
08/07/19
13:16

Захисти дитину. Хмельницький

Є прилади, без яких маленькі дітки не можуть дихати. Спірограф - це те, про що просять пацієнти Хмельницького. Дуже важливо вчасно діагностувати і побачити розвиток хвороби та почати лікування. Але для цього потрібна хороша діагностика. Спірограф допоможе визначити наскільки працюють легені дитини, тоді лікар знатиме чи лікування діє чи треба призначати щось ще. Долучись до проекту, допоможи рятувати їхні життя!
08/07/19
13:14

Дихати і жити. Ціна свободи. 2

Ігорю гіршає щодня. Важкі бактерії буквально з`їдають його легені і дихати навіть зі звичайним кисневим апаратом дуже тяжко. Зараз хлопцю потрібен потужніший апарат для того, щоб перестати задихатись! Для того, щоб продовжити життя!
08/07/19
13:14

Інгаляції рятують життя. 5

Саме зараз десятки маленьких дівчаток і хлопчиків чекають у "черзі" за вільним диханням. Інгалятори - це те, що допомагає виводити густе мокротиння з легень хворих на муковісцидоз. Щодня від 2 до 10 інгаляцій, без перерв та вихідних, від цього дихається одразу легше і живеться довше. Допоможи їм - долучись тут!
08/07/19
13:13

Є надія дихати. Допоможи! 2

30 кг у 15 років чи реально таке?! По Іванку можна вивчати будову скелета, він надзвичайно худенький! А ще у хлопця муковісцидоз і з такою вагою йому дуже важко вижити. Поправлятись - це те, що каже Ваньці лікар щоразу, коли бачить, а щоб поправитись треба мати спеціальні суміші, бо з звичайної їжі скільки калорій не набрати. Долучись до збору - допоможи Вані вибороти життя!
08/07/19
13:12

Саша: я не збираюся помирати! 2

Виліт в Індію на очікування трансплантації заплановано на середину липня. Портативний кисневий апарат, на який ми збираємо кошти, потрібен Саші в дорогу, інакше вона не переживе переліт. Саша мріяла про пересадку та можливість вільно дихати дуже багато років, допоможи їй!