Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins286 397 319 грн
Ua

OLX.ua

  • Підтримка

  • 100 000 грн
  • благодійні внески
  • 1
  • підтримані проекти

Про себе

OLX.UA (раніше Slando.ua) – онлайн сервіс безкоштовних оголошень №1 в Україні. Українська база сервісу налічує близько 8 млн. оголошень і щомісяця поповнюється майже на 2 млн. нових пропозицій. У середньому нове оголошення публікується кожні 2 секунди. Сайт входить в топ-10 найпопулярніших сайтів серед українців за даними компанії Gemius (Fusion панель, липень 2014 року). Кожен п'ятий інтернет-користувач з України відвідує сайт мінімум один раз на місяць.

OLX входить у глобальну медіа- та діджитал-групу Naspers. У міжнародну мережу OLX входить 115 країн. При цьому кожен із сайтів надає послуги тільки для тієї країни, у якій він працює. Тобто український OLX.ua дає можливість розміщувати оголошення на сайті тільки жителям України.

OLX – один із провідних онлайн-майданчиків безкоштовних оголошень світу, представлений у 115 країнах. OLX належить глобальній медіа- і діджитал-компанії Naspers.

OLX пропонує швидкий і безкоштовний спосіб купувати, продавати або обмінюватися товарами й послугами в конкретних країнах шляхом публікації оголошень на сайті. Кожного місяця мільйони людей по всьому світу продають і купують за допомогою OLX різноманітні товари, включаючи предмети побуту, меблі, товари тривалого споживання, музичні інструменти, автомобілі та мотоцикли, електроніку, мобільні пристрої, нерухомість і послуги. Назва OLX походить від фрази «online exchange» («обмін онлайн»), що повністю відображає суть сучасних безкоштовних дошок оголошень.

Офіси OLX працюють у Нью-Йорку, Цюриху, Варшаві, Києві, Будапешті, Софії, Лісабоні, Бангкоку, Буенос-Айресі, Кейптауні, Делі, Ріо-де-Жанейро, Сан-Пауло та інших містах світу. З 2010 року OLX є частиною групи Naspers.

Naspers – провідна міжнародна група медіа-платформ і майданчиків електронної комерції. За останні 20 років група перетворилась із звичайного бізнесу друкованих медіа в одній країні на широкопрофільну медіа- та діджитал-групу, що діє на багатьох ринках. Операційна діяльність групи включає сервіси електронної комерції, послуги платного телебачення і друковані медіа . Більшість бізнесів Naspers є лідерами своїх галузей. Найбільш успішні офіси групи працюють на ринках, що розвиваються, у країнах Центральної та Східної Європи, Латинської Америки, Африки, а також в Індії та Китаї.

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Допоможемо тим, хто нас захищає

Дніпропетровськ. Стартував 19.9.2014

Щодня до дніпропетровських лікарень привозять поранених захисників із зони АТО та постраждалих мирних жителів. Дніпропетровськ – найближче місто до регіонів, де йде війна. Дніпропетровська клінічна лікарня ім. Мечникова – місце, де фахівці надають першу медичну допомогу. Лікарів цього закладу вже, здавалося б, не здивуєш нічим. Однак чи не щодня до реанімації привозять важко поранених, які потребують термінової медичної допомоги. Лікарі розповідають, що поранення, з якими вони стикаються, раніше бачили лише в підручниках з військово-польової хірургії.

Зроблено Зібрали 100 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн