Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins260 367 881 грн
Ua

Pax et Bonum

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати
11/12/19
14:21

Міні-пекарня для бездомних

Дорогі, шановні благодійники! Якщо хтось з Вас зацікавися даним проектом,самою ідеєю та хотів би на власні очі пересвідчитися, побачити наш Християнський Центр соціально-профілактичної допомоги, познайомитися з підопічними, умовами їх проживання, програмою, за якою проходять реабілітацію - щиро запрошуємо та чекаємо у гості! Будемо раді кожному з Вас! Більш докладна інформація та усі контакти на сайті: http://rebcentr.net.ua/
27/11/18
14:01

Міні-пекарня для бездомних

Дорогі наші благодійники! Люди з великим та щирим серцем! У кожному з нас закладене бажання робити добро, і якщо ви сьогодні шукаєте нагоду зробити щось добре для тих, кому пощастило в житті трохи менше, хто шукає та очікує такої допомоги від небайдужого ближнього, вам сюди! Ви маєте чудову можливість, пожертвувавши якусь частину своїх засобів - рівно стільки, скільки Вам підказує Ваше серце - зігріти добротою Вашого серця тих, хто цього потребує. Маємо нагоду допомогти в реалізації чудової та шляхетної справи!
22/11/18
09:57

Їжа для найбідніших

Дорогі друзі!Запрошуємо вас долучитися до збору коштів по даному проекту і стати частинкою доброї і шляхетної справи. Поруч з нами є безпорадні люди, і ми з вами насправді можемо врятувати чиєсь життя.
19/11/18
09:10

Найнеобхідніше для дітей з притулку!

Дорогі друзі! Запрошуємо вас долучитися до гарної та шляхетної справи, підтримавши даний проект!