Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 351 849 грн
Ua

Група Компаній "Наша Карта"

  • Підтримка

  • 2 400 грн
  • благодійні внески
  • 1
  • підтримані проекти

Про себе

Група Компаній «Наша Карта» об'єднує закладу відомого ресторатора і телеведучого Миколи Тищенка. До сузір'я мережі входять «Велюр», «Три Виделки», «ТургенеФ», «Рішельє», «Сейф», «Пухнастий», «Вулик» і розважальний комплекс «Olmeca Plage». Усі заклади в ресторанній культурі Києва займають рівень п'яти зірок як щодо сервісу, так і щодо кухні. Шеф-кухарі «Нашої Карти» проходять регулярні стажування у кращих майстрів гастрономічного Олімпу Європи, Азії та США, завдяки чому в меню представлені кращі рецептури популярних кухонь. Більш того, в ресторані «Три Виделки» використовується унікальний для України підхід Crossover, що дозволяє поєднувати компоненти різних смакових течій. Також до Групи Компаній «Наша Карта» входить служба доставки, івент-компанія та авторська кулінарна школа Миколи Тищенка.

http://nasha-karta.ua/

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Скарбничка категорії Здоров'я

Україна. Стартував 26.1.2012

Скарбничка категорії «Здоров'я» – це Проект Біржі, на рахунку якого зберігаються гроші людей, що довірили Біржі Благодійності вирішувати – котрому з проектів даної категорії найбільше зараз потрібна допомога.

Якщо ви ще не визначилися, на який саме проект варто пожертвувати свої гроші; якщо ви вагаєтесь, обираючи – який з проектів найважливіший; якщо вам усі проекти категорії здаються в рівній мірі нагальними – ви можете пожертвувати «на категорію».