Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins310 939 114 грн
Ua

Мэйлина

  • Підтримка

  • 2 000 грн
  • благодійні внески
  • 5
  • підтримані проекти

Про себе

Одна из ведущих компаний, которая представляет на рынке Украины и СНГ элитную оздоровительную продукцию с целью удовлетворения главной потребности человека - быть здоровым!
Продукция компании «Мэйлина» создана исключительно на основе компонентов природного происхождения и является эффективным способом укрепления здоровья, восполнения недостатка питательных веществ в организме, что крайне необходимо для активной жизнедеятельности в сложных условиях современной жизни.

Компания уделяет огромное внимание стандартам качества. Обязательным условием для выбора производителя является наличие у завода международных сертификатов: GMP и ISO9001.

Мы горды тем, что наша компания была отмечена рейтинговой академией «Золотая фортуна» в номинации: «За весомый вклад в дело развития Украины и профессионализм в сфере оздоровления населения» и получила медаль - «Народный почет за экологически чистое производство».

 

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Айболіт поспішає на допомогу

Запоріжжя. Стартував 15.1.2014

Завдяки опублікованим на УББ проектам «Швидка допомога «Дай лапу друг» і «Швидка допомога для тварин. Продовження» ми робимо те, що повинні і що вміємо найкраще. А саме – рятуємо життя братів наших меньших. Тих, що загубилися, потрапив під авто, хворий або виснажений, скалічений жорстокими людьми. Ми продовжуємо збір коштів для ветеринарної допомоги травмованим і тяжкохворим тваринам. Маємо надію, що ви будете і надалі брати участь в цій добрій справі разом з нами.

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможемо Кнопі пережити холод

Київ. Стартував 19.8.2013

Фонд «Happy Paw» опікується 535 собаками у 17 притулках Києва та Київської області. Але у притулках ще є місце для 38 нових вольєрів! Для цього необхідно прибрати старі будки, що не рятують від морозу, зроблені з підручного матеріалу, старі та непридатні до життя. Замінивши їх новими теплими вольєрами, можна врятувати життя 100 собак!

Зроблено Зібрали 59 850 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Усе найкраще - дітям

Івано-Франківська обл.. Стартував 7.2.2013

Районна лікарня Надвірнянського району Івано-Франківської області скоро перетвориться на міжрайонний перинатальний центр, вже розпочато реконструкцію корпусів. Але, як завжди, на все грошей не вистачає. Просимо допомогти зібрати гроші для обладнання реанімаційних міст для немовлят. За результатами зібраних коштів пізніше буде прийнято рішення про першочерговість закупівлі і точний перелік обладнання.

Зроблено Зібрали 200 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дорога до серця

Київ. Стартував 22.8.2013

Пацієнти та лікарі провідного медичного закладу з лікування онкозахворювань в Україні - Національного інституту раку - потребують нашої підтримки. Державного фінансування Інституту не вистачає для забезпечення всіх відділень життєво необхідним обладнанням. Серед іншого - гостро стоїть питання термінового придбання вітальних моніторів, без них лікарі буквально як без рук. А пацієнти - без відповідного якісного догляду й контролю.

Зроблено Зібрали 224 103 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Подих життя

м. Київ. Стартував 17.5.2012

Мало хто з киян не знає про Інститут педіатрії, акушерства і гінекології. Багато жителів столиці тут або народилися, або «народили» своїх дітей, онуків. Фахівці інституту беруться за найскладніші випадки вагітності, і за 83 роки свого існування ІПАГ врятував тисячі дитячих життів і життя їхніх матерів. Але мало хто знає, в яких тяжких умовах і на якому «стародавньому» обладнанні доводиться працювати лікарям. Інституту потрібен новий апарат штучної вентиляції легенів для новонароджених!

Зроблено Зібрали 187 926 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн