Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Kutsaya Irene

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Біжу заради дитячих посмішок. Катерина Гавриленко

Дніпро . Стартував 16.5.2018

Мене звуть Катерина Гавриленко, я співробітниця БФ "Помагаєм", і в бігу я майже новачок. До бігу мене привела благодійна акція нашого фонду, і коли вона скінчилася, ранкові пробіжки я не покинула – так тісно переплелись у мене робота і життя. Зараз я біжу, щоб усмішки на обличчях дітей з онкологічного відділення Дніпра з'являлися частіше!

Зроблено Зібрали 3 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
17/12/18
17:34

Краса врятує світ, якщо ми врятуємо красу. 4

Друзі, ми звернулись із проханням закриття збору, зменшення суми проекту на УББ до реально зібраної, що разом з коштами, зібраними на нашому сайті pomogaem.com.ua дозволить оплатити рахунок на процедуру Даші, яка має відбутися вже 21 грудня 2018 року. Чекаємо на позитивні результати процедури! Дякуємо усім за допомогу!
14/12/18
11:00

Мікрофони для лікарняних клоунів

Дорогі друзі, чекаємо на отримання ще 4 мікрофончиків, закупівля яких стала можливою завдяки усім вам! Тепер наші клоуни поки що вдосталь укомплектовані потрібним реквізитом! Дякуємо усім за допомогу!
14/12/18
10:56

Владі потрібно продовжити реабілітацію

Дорогі помічники! Оплату курсу реабілітаціі Владусі зроблено, дівчинка отримує потрібне лікування. А ми чекаємо на позитивні результати, про які обов'язково повідомимо вам! Дуже вдячні усім за підтримку!
27/11/18
12:06

Врятуйте від кошмарних судом!

Дорогие помощники, к сожалению, пока состояние Ромчика сложное, но есть положительный результат от Биовен Моно - сократилось количество эпилептических приступов! Поэтому пока не появится возможность у семьи приехать в Киев на дальнейшие обследования, родители попросили закупить препарат Биовен Моно (по необходимости он будет прокапан) и памперсы для Ромы. Очень надеемся и верим в улучшение состояния мальчика, держим кулачки! Благодарим всех помощников проекта!
26/11/18
10:43

Мікрофони для лікарняних клоунів

Добрый день! Ребятам необходимы микрофоны-гарнитуры для проведения мероприятий. Модель 180М Takstar. Спасибо!