Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Kutsaya Irene

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Біжу заради дитячих посмішок. Катерина Гавриленко

Дніпро . Стартував 16.5.2018

Мене звуть Катерина Гавриленко, я співробітниця БФ "Помагаєм", і в бігу я майже новачок. До бігу мене привела благодійна акція нашого фонду, і коли вона скінчилася, ранкові пробіжки я не покинула – так тісно переплелись у мене робота і життя. Зараз я біжу, щоб усмішки на обличчях дітей з онкологічного відділення Дніпра з'являлися частіше!

Зроблено Зібрали 3 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
18/04/19
17:01

Кожен день на вагу золота

Первая операция на кишечнике Настюши, для которой мы с вами собирали средства в феврале и марте, прошла успешно! БОльшая часть полипов удалена. В понедельник будет вторая, так что выдыхать еще рано, держим за Настеньку кулачки!
17/04/19
14:29

Страшно повернутися у світ тиші

Друзья, мама Саши сообщила, что дочка с нетерпением ждем тепла, занимается танцами, работает над речью, учится в школе хорошо. В планах девочки музыкальная и художественная школа. Однако без полноценного общения это будет сложно, потому очень просим поддержать сбор девочки для замены речевого процессора на импланте!
17/04/19
10:31

Мрія піти в перший клас

Илюша сейчас проходит сложные и физически, и морально процедуры растяжки связок путем гипсования ножек. Илья тяжело переносит этот процесс, очень нервничает и перед каждой поездкой в Киев на гипсование маме приходится подолгу объяснять необходимость такого лечения и успокаивать сына. В конце этой недели пройдет 6-я процедура гипсования, а потом врачи будут решать, как прооперировать ребенка с наилучшим результатом. Из 703 750 грн, которые необходимы для операции, у нас на сайте и на Українська Біржа Благодійності собрано около 66 000 грн. Мы очень просим вас помочь Илюше и напоминаем, что каждые 20 грн важны в этом сборе!
12/04/19
16:45

Врятувати крихітку від судом. 4

Дорогі помічники, збір зупинено, бо дякуючи вам та УББ було зібрано суму, якої достатньо разом із коштами, зібраними на нашому сайті pomogaem.com.ua, оплатити рахунок клініки для Олі. Сам курс лікування починається 17 квітня 2019 року. Чекаємо на позитивні новини кріхитки після реабілітації!
09/04/19
15:45

Біжимо за Дашиною красою! BROCARD

Друзі, повідомляємо, що дякуючи проекту на УББ разом з прекрасною та дружнью командою Брокард, вдалося зібрати суму, що разом з коштами, зібраними на нашому сайті pomogaem.com.ua та коштами, які мають батьки, дозволить оплатити рахунок на процедуру Даші, яка має відбутися вже 11 квітня 2019 року! Безмежна дяка від батьків Даші, чекаємо на новини дівчинки після процедури!