Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins231 617 480 грн
Ua

Kutsaya Irene

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Юна. День народження в подарунок

Київ. Стартував 11.6.2019

Привіт! Мене звати Юна. 12 червня - мій День народження.

Мені виповниться 33 роки і зараз я точно знаю, що робить мене щасливою, і без чого я вже не уявляю свого майбутнього.

Я не знаю, як жити без подорожей, якими можна випадково наповнити свої вихідні. Я не знаю, як жити без друзів, з якими можна весело сміятися на кухні або пити ігристе на терасі затишного ресторану. Я не знаю, як тримати себе в формі без занять спортом після смачних булочок, які обожнюю. Але я знаю, що робить мене щасливою напевно!

Щасливою мене роблять вчинки, турбота, добро і, звичайно ж, моменти, коли я сама можу зробити когось щасливим.

Рік тому я познайомилася з дітьми, яким того самого добра і турботи сильно не вистачає. У кожного з них своя складна історія. Когось в центр привела рідна мама, щоб там його назавжди і залишити, когось забрали у батьків, які жорстоко над ним знущалися, а деякі живуть тут вже кілька років, тому що не можуть знайти нових люблячих батьків. Всі вони живуть в реабілітаційному центрі «Місто щасливих дітей», де для них, виключно за гроші благодійників, створюють атмосферу справжнього щасливого дитинства.

Свій день народження я хочу присвятити цим дітям і їх щастю. Підтримавши цей проект будь-якою комфортною для вас сумою, ви допомагаєте забезпечити їх сніданками, обідами і вечерями.

Тут ви можете зробити добру справу не тільки для них, але і для мене!

Ініціатор проекту - менеджер Української Біржі Благодійності, благодійниця-волонтер Юна Чанківська.

P.S. основний проект допомоги дітям - тут.

Сплатити Зібрали 0 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу заради дитячих посмішок. Катерина Гавриленко

Дніпро . Стартував 16.5.2018

Мене звуть Катерина Гавриленко, я співробітниця БФ "Помагаєм", і в бігу я майже новачок. До бігу мене привела благодійна акція нашого фонду, і коли вона скінчилася, ранкові пробіжки я не покинула – так тісно переплелись у мене робота і життя. Зараз я біжу, щоб усмішки на обличчях дітей з онкологічного відділення Дніпра з'являлися частіше!

Зроблено Зібрали 3 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
31/07/19
17:31

Ти не один. 2

Звітуємо про допомогу відмовничкам у дитячих лікарнях Дніпра у липні. В цьому місяці проект "Ти не один" використовував гроші, зібрані на Українська Біржа Благодійності, тож дякуємо всім, хто допомагає нам тут! В липні потребували підтримки відділення відмовничків тільки двох лікарень. В лікарні №2 зараз двоє відмовничків: ми передали діткам підгузники розміру 3-4 на 1 941 грн та харчування: 12 бляшанок Ресурс Юніор, та 20 - Home на загальну суму 4 944 грн. В лікарні №6 зараз один малюк, яким тимчасово не опікуються батьки. Ми передали в лікарню підгузники 2 розміру на 853 грн та інші засоби гігієни ще на 213 грн Загальна сума допомоги в липні склала 7 952 грн. Дякуємо всім, хто бере участь у проекті "Ти не один"! 9 серпня плануємо знову передавати для діток найнеобхідніше. Дуже розраховуємо на вашу підтримку!
29/07/19
17:03

Нирка для Данилка

Даня закінчив 1 клас і перейшов у 2ий. Хлопчик отримав атестат про успіхи у вивченні шкільних предметов. В кінці травня вони із мамою знову їздили до Мінська на поновлення сироватки і здачу планових аналізов. Їздити потрібно кожні 3 місяці, а це дуже важко і фізично для Дані, і фінансово для родини. Вже 3 рік, як Даня в листі очікування на пересадку нирки. Родина дуже вірить,, що зовсім вже скоро їх викличуть на операцію, і Даня буде почуватися добре! Ми продовжуємо закупати препарати для підтримуючої терапії хлопчику.
26/07/19
17:23

І знову в бій!

Лизонька чувствует себя по-прежнему неважно, принимает плановую "химию". Низкий уровень лейкоцитов - сумели поднять только до 0.7 единиц. На 24-25 июля Лиза записана на обследования ПЭТ КТ и МРТ в Киеве. После них можно будет планировать дальнейшее лечение. Лизе постоянно нужны поддерживающие препараты и расходные материалы: даже пластыри, которые используются в гематологии для замены катетров, стоят трехзначных сумм. Последняя закупка для нее - препараты на 4 450 грн: Альмагель, Глутаргин, Панангин, Стоматидин, Тавегил, Тайлолфен, Фортеза, Тегадерм, Медипор и другие. Мама горячо благодарит всех за поддержку и передает всем огромный привет!
26/07/19
17:21

Уля бореться із лейкозом!

В Улянки знов дуже тривожні показники печінки. Вчора мала була у лікарні: поки що їй відмінили "хімію", будуть приводити до ладу системи організму. Улянці на цьому тижні ми сплатили препарати на 3 378 грн: Бетаргін, Есенциале, Лів 52 тощо. На сайті фонду ми продовжуємо збирати кошти для допомоги дівчинці. Дякуємо усім помічникам !
23/07/19
10:35

Ванін шлях до свободи рухів!

Маємо гарні новини! Дякуючи всім вам, Ванюша зміг отримати таку вкрай необхідну реабілітацію у Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна! Хлопчик приклав багато зусиль на лікуванні, тож доктор дуже хвалив Ваню! Завдяки зусиллям знизилася спастика, покращилася опора на ступні, Ванюша став помічати і звертати увагу на дрібні деталі (іграшки, картини) та з цікавістю розглядає їх. Враховуючи мікроцефалію, важливо, що голова зросла на 1.5 см. Мати хлопчика від усього серця дякує усім, хто причетний до збору і можливості для її сина отримати нові навички!