Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БФ Щаслива дитина

  • Підтримка

  • 0 грн
  • благодійні внески
  • 0
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати
14/06/19
09:05

Щастя – коли діти не хворіють. 3

Шановні наші помічники! Дякуємо вам за постійну підтримку Гліба та Микити. Завдяки вам вже пройдено багато курсів реабілітацій. Результати чудові, але для повної перемоги треба ще попрацювати. Батьки хлопчиків надали нам інформацію про майбутні реабілітації хлопчиків на 2019 та 2020 роки. БФ "Щаслива дитина" було прийнято рішення про збільшення суми проекту, аби діти мали змогу займатися ще й у 2020 році. Дякуємо нашим партнерам МБФ "УББ" за погодження і підтримку! З великою повагою до всіх!
11/04/19
16:05

Мрію обійняти малюка!

Вітаємо! На даний час сума особисто зібраних коштів Кученьової Оксани, які необхідні для проведення операції, становить 105 000,00 гривень. Тож для повної оплати рахунку за медичні послуги не вистачає 262 000,00 гривень. Саме до цієї цифри ми зменшуємо суму проекту. Дякуємо всім, хто підтримує нашу Оксаночку!
02/04/19
16:09

Хлопчики-переможці! 2

Вітаємо наших помічників, небайдужих до хлопчиків-переможців! Дякуємо вам за допомогу у зборі коштів на реабілітацію. На даний час, спільними зусиллями, ми нарешті назбирали достатню суму. Тому звернулися до МБФ "УББ" з проханням зупинити проект. Найближчим часом хлоп`ята разом з мамою відправляться до Харкова на курс реабілітації. Сподіваємось на чудові результати, бо ваші добрі серця роблять дива! Обов`язково відзвітуємо по закінченню занять. Дякуємо!
21/02/19
11:49

Дорослі теж хочуть жити

Шановні друзі! Для закупівлі препарату Котелік, нам вдалося знайти іншого постачальника, який запропонував значно нижчу ціну. Тому ми звернулися до УББ з проханням зменшити суму. Маємо надію найближчим часом закупити препарат. Дякуємо, що ви з нами!
04/02/19
16:44

Допоможіть побороти біль!

Шановні наші помічники!На сьогоднішній день ми продовжуємо збирати кошти для подальшої можливості лікування Данила. Перший етап з успіхом пройдений, далі - декілька операцій з установки саме протезу. Це теж дуже коштовне лікування, яке складається з кількох процедур. Отже, ваша допомога залишається дуже потрібною. Зараз ми очікуємо результатів останніх обстежень і рахунок на подальше лікування. Дякуємо, що ви нам довіряєте і не залишаєте Данила у біді.