Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins234 654 346 грн
Ua

БФ Щаслива дитина

  • Підтримка

  • 0 грн
  • благодійні внески
  • 0
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати
18/09/19
13:40

Я розповім вам свою таємницю

Вітаємо, друзі! Олеся вже у Києві і готується до госпіталізації. У п'ятницю, 20 вересня, на базі клініки "Оберіг" в рамках Наукової конференції відбудеться довгоочікувана операція. Необхідна сума не була зібрана вчасно, тож ми звернулися до МБФ УББ з проханням виділити частину коштів зі скарбнички категорії "Здоров'я". Також частину суми сплатила родина Олесі та БФ "Щаслива дитина". Залишилася маленька частинка, на яку клініка погодилася дати нам відстрочку. Отже, нам все ще дуже потрібна ваша підтримка! Велика дяка від Олесі, її батьків та БФ "Щаслива дитина" всім-всім чарівникам та чарівницям!
18/09/19
12:29

Подаруймо Владику можливість ходити. 3

Шановні благодійники! Вересневу реабілітацію у Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна Влад пройшов за державний кошт. Хлопець тільки-но повернувся з Трускавцю, має купу нових вражень і досягнень! Щиро дякуємо за допомогу!
12/09/19
16:03

Навчіть мене дихати

Вітаємо, шановні благодійники! Для проведення кінезіотренінгу частина коштів була зібрана на рахунки БФ "Щаслива дитина". То ж ми звернулися до УББ з проханням зменшити суму проекту до 3486,77. Тренінг розпочнеться вже наступного понеділка. Впевнені, що набуті знання покращать якість життя дітей з діагнозом "муковісцидоз". Щиро дякуємо кожному за допомогу!
27/08/19
16:07

Від спорту – до соціальної інтеграції

Шановні наші помічники! Просимо вас не залишати наших юних спортсменів - майбутніх переможців! З дозволу Української біржі благодійності ми продовжуємо збір коштів, аби команди мали змогу прийняти участь у змаганнях, які будуть відбуватимуться вже з грудня 2019 року по травень 2020 року. Дякуємо тим, хто розуміє важливість виховання та подальшу соціалізацію у доросле життя дітей з інтернатів.
20/08/19
13:25

Дорослі теж хочуть жити. 2

Шановні наші благодійники! З дозволу наших партнерів з "Української біржі благодійності" нам довелося збільшити суму проекту. До цього часу ми не змогли зв`язатися з постачальником препарату Кейтруда, тому ми звернулися до іншого, де вартість курсу проведення хіміотерапії з використанням даного препарату коштує 128 406,16 гривень. Отже, довелося збільшити й суму проекту. Сподіваємось, з вашою допомогою ми вчасно зможемо допомогти Дмитру. Дякуємо за ваші небайдужі серця!