Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БФ Щаслива дитина

  • Підтримка

  • 0 грн
  • благодійні внески
  • 0
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати
11/04/19
16:05

Мрію обійняти малюка!

Вітаємо! На даний час сума особисто зібраних коштів Кученьової Оксани, які необхідні для проведення операції, становить 105 000,00 гривень. Тож для повної оплати рахунку за медичні послуги не вистачає 262 000,00 гривень. Саме до цієї цифри ми зменшуємо суму проекту. Дякуємо всім, хто підтримує нашу Оксаночку!
02/04/19
16:09

Хлопчики-переможці! 2

Вітаємо наших помічників, небайдужих до хлопчиків-переможців! Дякуємо вам за допомогу у зборі коштів на реабілітацію. На даний час, спільними зусиллями, ми нарешті назбирали достатню суму. Тому звернулися до МБФ "УББ" з проханням зупинити проект. Найближчим часом хлоп`ята разом з мамою відправляться до Харкова на курс реабілітації. Сподіваємось на чудові результати, бо ваші добрі серця роблять дива! Обов`язково відзвітуємо по закінченню занять. Дякуємо!
21/02/19
11:49

Дорослі теж хочуть жити

Шановні друзі! Для закупівлі препарату Котелік, нам вдалося знайти іншого постачальника, який запропонував значно нижчу ціну. Тому ми звернулися до УББ з проханням зменшити суму. Маємо надію найближчим часом закупити препарат. Дякуємо, що ви з нами!
04/02/19
16:44

Допоможіть побороти біль!

Шановні наші помічники!На сьогоднішній день ми продовжуємо збирати кошти для подальшої можливості лікування Данила. Перший етап з успіхом пройдений, далі - декілька операцій з установки саме протезу. Це теж дуже коштовне лікування, яке складається з кількох процедур. Отже, ваша допомога залишається дуже потрібною. Зараз ми очікуємо результатів останніх обстежень і рахунок на подальше лікування. Дякуємо, що ви нам довіряєте і не залишаєте Данила у біді.
22/01/19
14:56

Подаруйте Глібу звук!

Доброго дня, друзі! Ми звернулися до УББ змінити призначення збору, а саме для закупівлі двох надчутливих слухових апаратів. А також зменшуємо суму проекту до 50 600 грн. Гліб потребує нашої допомоги! Дякуємо, що ви з нами!