Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БФ Щаслива дитина

  • Підтримка

  • 0 грн
  • благодійні внески
  • 0
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати
04/02/19
16:44

Допоможіть побороти біль!

Шановні наші помічники!На сьогоднішній день ми продовжуємо збирати кошти для подальшої можливості лікування Данила. Перший етап з успіхом пройдений, далі - декілька операцій з установки саме протезу. Це теж дуже коштовне лікування, яке складається з кількох процедур. Отже, ваша допомога залишається дуже потрібною. Зараз ми очікуємо результатів останніх обстежень і рахунок на подальше лікування. Дякуємо, що ви нам довіряєте і не залишаєте Данила у біді.
22/01/19
14:56

Подаруйте Глібу звук!

Доброго дня, друзі! Ми звернулися до УББ змінити призначення збору, а саме для закупівлі двох надчутливих слухових апаратів. А також зменшуємо суму проекту до 50 600 грн. Гліб потребує нашої допомоги! Дякуємо, що ви з нами!
16/01/19
17:09

Подаруйте Глібу звук!

Шановні наші благодійники-чарівники! Черга на встановлення кохлеарного імпланту за державний рахунок значно скоротилася, і тепер Гліб 150-й. Батьки мають велику надію на встановлення імплантів за кошти держави в цьому році. Але перед операцією кохлеарної імплантації, лікарі рекомендують негайне протезування слуховими апаратами. Батьки попросили нашої допомоги у придбанні слухових апаратів на обидва вушка. Тому ми звернулися до УББ з проханням виділити зібрані кошти на закупівлю слухового апарату SENSEI SP BTE 13 WL 110, виробництва фірми «Отикон», для одного вушка. Дякуємо за вашу турботу, увагу і допомогу!
28/12/18
12:06

Хочу підспівувати птахам!

Друзі! Сашко Островський повернувся до дому з останньої реабілітації у центрі відновлення мови "Логуар". Як і планувалося, результатами всі задоволені - і реабілітологи, і мати хлопчика та й сам Олександр почуває себе більш впевнено. У звязку з тим, що кошти по проекту були зібрані майже в кінці реабілітації, БФ "Щаслива дитина" було оплачено курси з власних пожертв. Хлопчику було надані рекомендації продовжити реабілітацію у березні 2019 року. Тому, спільно з БФ"Українська Біржа Благодійності" було вирішено використати зібрані по проекту кошти на наступну реабілітацію, яка буде проходити у березні наступного року в центрі "Логуар", м.Одеса. Дякуємо вам за добрі й щирі серця!
27/12/18
11:23

Нова нирка – нове життя!

Шановні наші благодійники! Усі зобовязання по даному проекту БФ "Щаслива дитина" виконав. На даний час нової інформації від батьків Єгорчика ми не отримували. Дякуємо за турботу!