Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins280 449 022 грн
Ua

БФ Щаслива дитина

  • Підтримка

  • 0 грн
  • благодійні внески
  • 0
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати
12/03/20
10:34

Дорослі теж хочуть жити. 2

Вітаємо, шановні благодійники! Вже півроку Дмитро не отримує належного лікування з причини відсутності коштів. За результатами останнього обстеження, його стан погіршився. Ми звернулися до УББ з проханням виділити кошти зі скарбнички категорії "Здоров'я", щоб якнайшвидше закупити препарат "Кейтруда" для продовження лікування. Щира дяка усім небайдужим та команді УББ!
27/02/20
11:38

Олежка, живи!

Вітаємо, друзі! Ділимося з вами новинами від мами Олежки, Ганни: "...Третий день химиотерапии подходит к концу. Состояние у Олежки более-менее. Вид и запах еды вызывают сильное чувство тошноты. Кушать почти не может, но пьёт нормально и это уже неплохо! Глазик практически без изменений, видит и открывается очень плохо. Вчера назначили капли и мази - для увлажнения и против инфекции. Эти процедуры Олежке очень не нравятся - мази вызывают неприятные ощущения. Хорошо, что дискомфорт быстро проходит и Олежка возвращается в благодушное состояние! Благодарим ВСЕХ ВАС, дорогие наши друзья, за всё, что вы для нас делаете! За помощь, поддержку, добрые сердца! Пусть Господь хранит вас и ваших близких. Оставайтесь с нами, пожалуйста!"
21/02/20
12:04

Олежка, живи!

Вітаємо, шановні благодійники! Ділимося останніми новинами зі Стамбулу. Олежка переніс операцію по видаленню залишків пухлини та встановленню випромінювача для проведення брахітерапії. Через чотири дні випромінювач видалили. Зараз Олежка відновлюється після дворазового втручання у око. Зір поки що не повернувся, око майже не відкривається, але лікарі запевняють, що все буде добре. Вже 24 лютого буде шостий блок хіміотерапії, а вже наприкінці березня - трансплантація кісткового мозку. Друзі, ми щиро вдячні за підтримку Олежки, та благаємо не залишати хлопчика на півдорозі до одуження! Проведення ТКМ значно знижує ризик рецидиву. Залишився місяць для збору коштів. Врятуйте Олежку!
15/01/20
14:50

Дорослі теж хочуть жити. 2

Вітаємо, шановні благодійники! У лікуванні Дмитра настав момент, коли гроші на рятівний препарат «Кейтруда» закінчилися. Після трьох курсів лікування за результатами онкоскринінгу були зміни на краще. Але останні чотири місяці Діма не лікується, що відразу позначилося на його стані: з'явилися нові збільшені лімфовузли в черевній порожнині. Хвороба не спить, і зупинити її може тільки своєчасне і безперервне лікування. Тому зараз саме той момент, коли підтримка хлопцю вкрай необхідна. Дякуємо за вашу небайдужість!
13/01/20
10:19

Зупинити наступ туберкульозу!

Вітаємо, друзі! Паралельно до перебігу проекту на платформі «УББ», на рахунки БФ «Щаслива дитина» також надходили кошти для протитуберкульозного санаторію. Тому, враховуючи загальні надходження, на даний час зібрана вся необхідна сума для закупівлі небулайзеру. Щиро вдячні кожному за допомогу!