Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins245 272 744 грн
Ua

БФ Щаслива дитина

  • Підтримка

  • 0 грн
  • благодійні внески
  • 0
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати
19/11/19
09:54

Повернути повноцінне життя Артему

Вітаємо! Друзі, Артем потребує термінової допомоги. Вже 24 листопада хлопцю потрібно бути в клініці, де почнуться обстеження, і буде сплановано деталі операції. Операція має бути складна, але бажання Артема знову стати здоровим сильніше неспокійних думок. Допоможіть хлопцю одужати, будь ласка!
25/10/19
14:30

Прокинутися стрункою

Вітаємо, шановні благодійники! Ми змушені зупинити проект завчасно, бо операція Галині потрібна терміново. У дівчини немає сили терпіти щоденний біль. Зараз Галина вже у Харкові, проходить обстеження і готується до операції, яка відбудеться 30 жовтня. Залишок коштів для сплати рахунку за систему для фіксації хребта, родина буде шукати самотужки. Щиро дяка кожному донору від Галини та команди БФ "Щаслива дитина"!
24/10/19
15:56

Врятувати Берегиню!

Шановні наші друзі! На жаль, курси проведення хіміотерапії для Ященко Катерини, з причин змін у стані здоров`я, довелося відмінити. Натомість, після останніх обстежень гостро стало питання проведення операції з видалення спайок та встановлення колостоми. Тож, за згодою команди "УББ", ми міняємо мету проекту та зупиняємо. Зібрані кошти підуть на часткову оплату операції Ященко Катерині в клініці "Лісод". Дякуємо всім, хто підтримав чудову жінку та матір! Дякуємо за довіру!
22/10/19
15:00

Прокинутися стрункою

Вітаємо, друзі! 24 жовтня Галина їде до лікаря домовлятися про операцію. Сили терпіти біль більше немає... Операція напевно відбудеться на наступному тижні, але коштів на закупівлю системи для фіксації хребта наразі не вистачає. То ж зараз дівчина дуже потребує підтримки! Щиро дякуємо за допомогу Галині!
21/10/19
16:53

Почути шепіт моря

Вітаємо, шановні благодійники! На протязі проекту частина коштів надходила на рахунки БФ "Щаслива дитина", тому ми зупинили проект завчасно. Спільними зусиллями необхідна сума зібрана! Завдяки вашій допомозі, вже наступної неділі Ліза вдягне слухові апарати. Щиро дякуємо!