Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 792 803 грн
Ua

БФ Щаслива дитина

  • Підтримка

  • 0 грн
  • благодійні внески
  • 0
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати
03/06/20
11:19

Допоможіть побороти біль! 2

Вітаємо і дякуємо всім за будь-яку підтримку Дані! Саме ваша допомога, наші благодійники, надає йому сил на шляху до перемоги над хворобою!
19/05/20
10:28

Йдемо до перемоги всупереч діагнозам

Доброго дня, наші помічники! Ми раді вам повідомити, що наш Павлік на початку літа збирається на реабілітацію у новенький "Центр реабілітації, фізичної терапії та інклюзивного навчання імені Святого праведного Іоанна". Наш хлопчик тривалий час не міг потрапити до центру "Інново", м. Львів, бо стан здоров`я та далека відстань від дому перешкоджали йому в цьому. Сподіваємось, новий центр, що відкрився у сусідній Дніпропетровській області допоможе Павліку наздогнати раніш втрачені навички спілкування та покращити фізичний стан. Дякуємо всім, хто хвилюється за здоров`я нашого хлопчика!
30/04/20
12:12

Як співають птахи?

Вітаємо, шановні благодійники! Щиро дякуємо вам за допомогу Тимофійчику! Кожна гривня наближає той день, коли малюк почує мамин голос!
12/03/20
10:34

Дорослі теж хочуть жити. 2

Вітаємо, шановні благодійники! Вже півроку Дмитро не отримує належного лікування з причини відсутності коштів. За результатами останнього обстеження, його стан погіршився. Ми звернулися до УББ з проханням виділити кошти зі скарбнички категорії "Здоров'я", щоб якнайшвидше закупити препарат "Кейтруда" для продовження лікування. Щира дяка усім небайдужим та команді УББ!
27/02/20
11:38

Олежка, живи!

Вітаємо, друзі! Ділимося з вами новинами від мами Олежки, Ганни: "...Третий день химиотерапии подходит к концу. Состояние у Олежки более-менее. Вид и запах еды вызывают сильное чувство тошноты. Кушать почти не может, но пьёт нормально и это уже неплохо! Глазик практически без изменений, видит и открывается очень плохо. Вчера назначили капли и мази - для увлажнения и против инфекции. Эти процедуры Олежке очень не нравятся - мази вызывают неприятные ощущения. Хорошо, что дискомфорт быстро проходит и Олежка возвращается в благодушное состояние! Благодарим ВСЕХ ВАС, дорогие наши друзья, за всё, что вы для нас делаете! За помощь, поддержку, добрые сердца! Пусть Господь хранит вас и ваших близких. Оставайтесь с нами, пожалуйста!"