Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Благодійний фонд "Запорука"

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Їхні життя залежать від апаратів

Київ. Стартував 17.10.2018

Кожна п`ятнадцята дитина в Україні народжується передчасно! Статистика лякає чи не так? А ще більше лякає те, що вони можуть не вижити. Діток, які народжуються раніше терміну, лікарі та благодійники турботливо називають "нетерплячками". Вони з'являються на світ з екстремально маленькою вагою і одразу після народження наступає період виходжування, який може тривати від декількох тижнів до декількох місяців. Увесь цей час серце матері схвильовано калататиме, а малеча буде жити й розвиватися завдяки апаратам, які здатні замінити життєвонеобхідні функції та органи, що просто не встигли достатньо розвинутися через передчасне народження.

Зроблено Зібрали 295 320 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 3 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

Майбутній поліцейський потребує операції

Київська обл.. Стартував 21.5.2018

Богдан мріє стати поліцейським: наводити порядок, зупиняти порушників. Але хлопчик, роздивляючись праву ручку і ніжку, ніяковіє: "Як же я буду ловити злочинців…". У Богдана пухлина спинного мозку. Вона призупинила ріст правої сторони тіла. Потрібна термінова операція, але у багатодітної родини не вистачає коштів на медикаменти. Поки мама в лікарні з Богданчиком, вдома тато піклується про одинадцятьох (!) діток.

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Діти потребують безболісної хіміотерапії!

Київ. Стартував 8.4.2016

Жити без болю – природне бажання для усіх нас. Дитина, яка опинилась один на один з хворобою, теж мріє про те, щоб не було боляче. Щодня діти хворі на рак проходять безліч медичних маніпуляцій: крапельниці, забори крові, уколи…

Зроблено Зібрали 14 430 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
26/04/19
11:32

Великдень у лікарні

Доброго дня, шановні друзі! Суму проекту зменшено до 8 360,00 грн у зв"язку зі зміною асортименту подарунків. Дякуємо за чуйні серця! Після реалізаціі проекту буде подано фінансовий звіт!
15/04/19
11:28

У небезпеці життя маленького волонтера

Доброго дня! Настя зараз проживає в Німеччині, постійно під наглядом лікарів, проходить необхідні перевірки. З останніх спілкувань з родиною, у них все ОК!!! Дякуємо за турботу та піклування!
18/02/19
15:32

Що даруєш – все твоє

Доброго дня! За проханням фандрейзера Олени Мозгової ми зупиняємо збір на реально зібраній сумі. Дякуємо всім хто долучився до збору коштів на будівництво нашої Дачі!
11/02/19
14:03

Що даруєш – все твоє

♥ ♥ ♥ Дорога, Олено, ми вітаємо Вас з Днем народження і хочемо побажати Вам міцного здоров'я, щастя, любові і добробуту. Наснаги у всіх ваших справах і творчого натхнення! МИРУ! ♥ Наші дачники підготували Вам свій відео-привіт 😉 https://www.facebook.com/ZaporukaDacha/videos/2376963872527396/ Любимо Вас ♥
08/02/19
15:15

Різдвяний Кураж Базар

Шановні друзі! У нас від коштів, які були зібрані на подарунки був залишок. Тому ми вирішили зробити загальний подарунок всім діткам, замінити стільці в кімнатах відпочинку та оглядових, старі в жахливому стані(. Про це є лист в розділі "Документація". Дякуємо за довіру!