Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins234 743 252 грн
Ua

Благодійний фонд "Запорука"

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Їхні життя залежать від апаратів

Київ. Стартував 17.10.2018

Кожна п`ятнадцята дитина в Україні народжується передчасно! Статистика лякає чи не так? А ще більше лякає те, що вони можуть не вижити. Діток, які народжуються раніше терміну, лікарі та благодійники турботливо називають "нетерплячками". Вони з'являються на світ з екстремально маленькою вагою і одразу після народження наступає період виходжування, який може тривати від декількох тижнів до декількох місяців. Увесь цей час серце матері схвильовано калататиме, а малеча буде жити й розвиватися завдяки апаратам, які здатні замінити життєвонеобхідні функції та органи, що просто не встигли достатньо розвинутися через передчасне народження.

Зроблено Зібрали 295 320 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 5 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Майбутній поліцейський потребує операції

Київська обл.. Стартував 21.5.2018

Богдан мріє стати поліцейським: наводити порядок, зупиняти порушників. Але хлопчик, роздивляючись праву ручку і ніжку, ніяковіє: "Як же я буду ловити злочинців…". У Богдана пухлина спинного мозку. Вона призупинила ріст правої сторони тіла. Потрібна термінова операція, але у багатодітної родини не вистачає коштів на медикаменти. Поки мама в лікарні з Богданчиком, вдома тато піклується про одинадцятьох (!) діток.

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Діти потребують безболісної хіміотерапії!

Київ. Стартував 8.4.2016

Жити без болю – природне бажання для усіх нас. Дитина, яка опинилась один на один з хворобою, теж мріє про те, щоб не було боляче. Щодня діти хворі на рак проходять безліч медичних маніпуляцій: крапельниці, забори крові, уколи…

Зроблено Зібрали 14 430 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
17/09/19
12:29

MIBG для Івана

Шановні донори! Дякуємо за підтримку! Проект зібрано і вже 25 вересня Іван пройде обстеження!
16/09/19
12:53

Врятувати ніжку Вікторії! 2

Доброго дня, шановні друзі! Дякуючи благодійному внеску від наших друзів на користь Віки Соловйової, ми зменшуємо суму збору. Відповідний лист розміщено в розділі Документація. Дякуємо, що Ви поруч та допомагаєте Віці жити повноцінним життям!
12/08/19
15:46

Точка опори, щоб підкорити світ

Радісні новини! Ілонку прооперували. Все пройшло добре. Сьогодні дівчинка зробила перші кроки на милицях. Бажаємо Ілонці марафонських дистанцій! Дякуємо усім небайдужим! Особлива подяка ПРАТ "Телеканал "Інтер"! Ми подарували Ілонці якісне життя!
24/06/19
15:13

Точка опори, щоб підкорити світ

Доброго дня! останні новини про Ілонку наступні: протез вже виготовлено, йде процес відправки в Україну з заводу-виробника в Німеччині. На липень запланована операція, точна дата ще не відома, це залежить від дати розмитнення протезу. Ще раз дякуємо за допомогу всім!
31/05/19
12:36

Точка опори, щоб підкорити світ

Доброго дня! Протез Ілонці буде виготовляться не менше 2х місяців. Німецькі заводи з виготовлення протезу починають роботу тільки після стовідсоткової сплати. Саме тому ми написали лист-запит на кошти зі Скарбнички категорії "Здоров"я" на суму 12937,34 грн. Про це є відповідний лист в розділі "Документація". Дякуємо за підтримку!