Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins278 736 662 грн
Ua

Благодійний фонд "Запорука"

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Перемога в обіймах

Київ. Стартував 18.10.2019

Центру для онкохворих дітей «Дача» виповнюється 10 років! І ми хочемо відсвяткувати цю дату у ваших обіймах. Ми запускаємо флешмоб #hugtowin — ваша участь в ньому —це привітання нас з днем народження.
В кожного з вас є той, хто боровся і переміг. Вивчив мову, врятував життя, крутий в своїй наполегливості, надихає та підтримує вас особисто! Масштаб перемоги не має значення, бо ж головне бути переможцем над обставинами. Прохаємо вас розповісти про таку знайому вам людину, зробити з нею фото в обіймах, адже обійми з сильними роблять сильнішими нас самих.

Сплатити Зібрали 0 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 6 000 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Їхні життя залежать від апаратів

Київ. Стартував 17.10.2018

Кожна п`ятнадцята дитина в Україні народжується передчасно! Статистика лякає чи не так? А ще більше лякає те, що вони можуть не вижити. Діток, які народжуються раніше терміну, лікарі та благодійники турботливо називають "нетерплячками". Вони з'являються на світ з екстремально маленькою вагою і одразу після народження наступає період виходжування, який може тривати від декількох тижнів до декількох місяців. Увесь цей час серце матері схвильовано калататиме, а малеча буде жити й розвиватися завдяки апаратам, які здатні замінити життєвонеобхідні функції та органи, що просто не встигли достатньо розвинутися через передчасне народження.

Зроблено Зібрали 295 320 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Майбутній поліцейський потребує операції

Київська обл.. Стартував 21.5.2018

Богдан мріє стати поліцейським: наводити порядок, зупиняти порушників. Але хлопчик, роздивляючись праву ручку і ніжку, ніяковіє: "Як же я буду ловити злочинців…". У Богдана пухлина спинного мозку. Вона призупинила ріст правої сторони тіла. Потрібна термінова операція, але у багатодітної родини не вистачає коштів на медикаменти. Поки мама в лікарні з Богданчиком, вдома тато піклується про одинадцятьох (!) діток.

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
12/03/20
11:43

Простір безпеки і відновлення

Шановні друзі! Діти, які лікуються у львівській лікарні, та їх рідні потребують регулярної психологічної роботи, що дає дитині можливість успішніше справлятися з труднощами лікування і легше відновлюватися. Проте якісний психологічний супровід можливий лише у відповідному просторі – спеціалізованому кабінеті, якого у лікарні досі немає. Ми звернулися з проханням перерахувати кошти на цей проект зі скарбнички категорії "Здоров'я". Лист-прохання розміщено в рубриці "Документація" проекту. Дякуємо за підтримку!
05/03/20
16:45

Перевернутий світ

Шановні друзі! У зв’язку зі зверненням PR-відділу корпораціїї «1+1 медіа», щодо випадкового співпадіння назви проекту з назвою програми, яка транслюється каналом, ми просимо змінити назву проекту «Світ навиворіт» на «Перевернутий світ». Для уточнення, назва проекту несла смисл, що життя дитини перевернулося з моменту захворювання і жодного відношення до сюжету одноіменної програми не було. Шкода, що співробітники каналу угледіли в назві позіхання на авторські права. Дякуємо за розуміння!
03/02/20
15:49

Забити гол життя. 2

Доброго дня, друзі! На рахунок фонду поступили кошти для Назарія, тому ми зменшуємо суму до реально зібраних. Дякуємо всім за підтримку!
17/01/20
10:52

Жити без обмежень

Доброго дня! Вася почуває себе добре, вчиться, чекає на потрібну операцію, яка дозволить йому вести активне життя підлітка. 13 грудня у Васі був день народження, так що можна його ще привітати. Дякуємо що турбуєтесь!
15/01/20
15:46

Жити без обмежень

Доброго дня! На рахунок фонду поступили благодійні внески на користь Васі. Отримано внески від РО УПЦ Парафия Преподобного Сергия Радонежского, а також кошти, які були зібрані під час акції "Щедрий вівторок". Дякуємо!