Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins302 433 029 грн
Ua

BROCARD

  • Підтримка

  • 20 517.32 грн
  • благодійні внески
  • 4
  • підтримані проекти

Про себе

BROCARD – бренд, з якого в 1997 році почалася нова історія преміальної косметики і парфумерії в Україні.

За свою більш ніж 20-річну історію компанія «Брокард-Україна» побудувала найбільшу в країні мережу косметики і ароматів сегмента luxury – сьогодні це більше 1 450 000 постійних клієнтів, 97 магазинів в 25 містах України і 3 бренди – BROCARD, Kiehl's і М. А.С.

Chanel, Dior, Lancôme, Guerlain, Clinique, Clarins, Givenchy, Gucci, Estee Lauder, La Prairie, Yves Saint Laurent, Estee Lauder, Shiseido і багато інших – в магазинах BROCARD представлені понад 350 світових преміальних марок парфумерії, декоративної косметики, догляду за шкірою і волоссям, beauty-аксесуарів і більше 70 брендів нішевої парфумерії.

BROCARD – це тільки оригінальна продукція, яка має всі сертифікати відповідності! Компанія працює виключно з офіційними представниками і постачальниками брендів в Україні і гарантує якість і справжність кожного товару, який клієнти купують в магазинах мережі.

Головні цінності компанії – це улюблені клієнти, автентичність і гарантія якості продукції, висококласний сервіс і люди BROCARD – 1670 співробітників, які щодня роблять наш світ трішки краще, примножуючи в ньому красу.

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 6 000 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Ванін шлях до свободи рухів!

Кривий Ріг. Стартував 18.4.2019

Життя маленького Ванечки почалося не з обіймів мами, а з реанімаційної палати. Два тижні хлопчик провів у палаті інтенсивної терапії, де лікарі робили для нього все можливе. Ваню виписали через місяць, але кисневе голодування, яке пережила дитина після народження, не минуло безслідно. Через деякий час у медичній карті Ванечки з'явилися діагнози "ДЦП" і "мікроцефалія". 

Зроблено Зібрали 12 366 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ти не один. 2

Дніпро . Стартував 4.2.2019

Самотність, коли ти "нікому не потрібен", – її важко переносять навіть дорослі. Для дитини це справжня трагедія. Ніщо не замінить ласкавих рук мами в перший рік життя. І все ж ми з вами можемо підтримати покинутих дітей: зробити так, щоб вони були забезпечені хоча б матеріальними речами: харчуванням і засобами гігієни. "Відмовничків" залишають у пологових будинках неблагополучні мами й навіть цілком влаштовані батьки, якщо дитина народилася з патологіями. У лікарні привозять дітей, знайдених на вулиці й вилучених з сімей, де про них не дбали. Близько 2 тижнів потрібно на обстеження; насправді ж, поки органи опіки оформлять всі необхідні документи, проходять місяці.

Сплатити Потрібно 170 000 грн
Залишилось зібрати
000 080 232 грн

Врятувати крихітку від судом. 4

Дніпро. Стартував 14.3.2019

2 роки тому, коли ми вперше познайомилися з Оленькою Таніч, у неї був діагноз синдром Веста – дуже складна форма епілепсії. До 70 разів на день дівчинку мучили судоми; Оленька не вміла сміятися, плакати, фокусувати погляд. Найсильніші протисудомні не допомагали. За 2 роки лікування й реабілітації в чернівецькій клініці Оля повністю позбулася судом! Вона часто сміється, впізнає близьких, тримає голову й дивиться мультики. Щоб епілепсія не повернулася, Олі потрібен черговий курс реабілітації й терапії в Чернівцях.

Зроблено Зібрали 29 095.20 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн