Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 793 076 грн
Ua

10 гривень

  • Підтримка

  • 155 754.16 грн
  • благодійні внески
  • 4
  • підтримані проекти

Про себе

"10 гривень" – це спільнота благодійників в Telegram та Viber, які налічують понад 1700 людей з всієї України.

Кожен місяць учасники спільноти методом звичайного голосування обирають найцікавіший і найважливіший проект, на який вони будуть збирати кошти. Проекти всі соціальні: допомога дітям у дитячих будинках, закупівля медичного обладнання, допомога людям з інвалідністю та похилого віку.

Після обрання проекту-переможця наші благодійники та волонтери допомагають закрити грошовий збір благодійного проекту або максимально приблизитись до його завершення.
Наступний крок – реалізація проекту та звітність. 

Проста, але дуже дієва ідея. За 2 роки існування ми змогли допомогти зібрати кошти на понад 30 цікавих та різних між собою проектів.

Щоб приєднатися до групи, потрібно:
- мати бажання допомагати іншим;
- бути готовим кожен місяць перераховувати від 10 гривень та приймати участь в голосуванні;
- мати встановлений Telegram на смартфоні;
- або встановлений Viber на смартфоні.

Щоб подати свій проект на голосування, потрібно:
- відправити заявку по формі;
- відправити документи нашому волонтеру на Viber 0936306926;

Запрошуйте друзів і знайомих. Робіть репости і рекомендації щодо нашої ідеї! Пам'ятайте: разом завжди можемо більше!

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Знизити дитячу смертність можливо

Одеса. Стартував 7.4.2020

Щодня в реанімацію надходять зовсім маленькі пацієнти з абсолютно не дитячими хворобами. Вікова категорія маленьких пацієнтів починається від найбільш крихітних і беззахисних – новонароджених малюків – і закінчується майже повнолітніми підлітками. Дітки надходять із різними патологіями. Часто у маленьких пацієнтів є тільки набір симптомів, і лікарям необхідно встановити точний діагноз з подальшим курсом лікування. 

Зроблено Зібрали 94 750 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Захистимо Україну від COVID-19

Київ. Стартував 19.3.2020

Коли перед цілою країною стоїть загроза епідемії, ми маємо об'єднуватися, бо за таких умов справа не у здоров'ї якоїсь конкретної людини, ми маємо потурбуватися про кожного українця. Це турбота не тільки про лікарні, у яких не вистачає обладнання, не тільки про пацієнтів, яким вже зараз конче необхідна професійна медична допомога та постійний нагляд, але і про самих лікарів, які надалі мають відважно боротися за життя кожного.

Сплатити Потрібно 4 500 000 грн
Залишилось зібрати
000 394 934 грн

Поспішай допомогти поспішайкам

Івано-Франківська обл.. Стартував 17.5.2019

За даними Міністерства охорони здоров’я, в Україні кожен рік передчасно народжуються близько 20 тисяч дітей, і ця цифра постійно зростає. Саме передчасні пологи є головною причиною смерті серед новонароджених, значну частину яких можна врятувати за умови надання правильної допомоги. Також для цих малюків значно зростає ризик температурних ускладнень, проблем із диханням і годуванням, оскільки до цього часу не встигають повністю сформуватися центральна нервова, серцево-судинна й дихальна системи.

Зроблено Зібрали 20 698.12 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дати можливість зробити перший подих

Миколаївська обл.. Стартував 1.8.2019

Недоношені діти – які народилися в термін від 22 до 37 тижнів. Всі органи такої дитини незрілі, найбільш сильно в такій ситуації страждають головний мозок та легені, що нерідко може привести до відстрочених неврологічних і соматичних розладів. Головна проблема, таких дітей – вони не можуть самостійно дихати. Штучна вентиляція легенів використовується для підтримки новонародженого, що перебуває в дуже важкому стані, або, коли він народився екстремально недоношеним (якщо дитина народилася з масою тіла нижче одного кілограма) для самостійного дихання. Мета нашого проекту – допомогти малюкам Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні дихати, і тільки ви можете допомогти лікарям рятувати життя дітей! 

Зроблено Зібрали 66 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн