Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins245 213 065 грн
Ua

Квітка .

  • Підтримка

  • 1 567.12 грн
  • благодійні внески
  • 28
  • підтримані проекти

Про себе

"Доброта - это единственное одеяние, которое никогда_не_ветшает". @ ВК http://vk.com/id17292256
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Перша книга в житті сироти

Київ. Стартував 17.6.2014

Дитинство маленьких вихованців будинку дитини відрізняється від дитинства малюків, які ростуть з батьками: у них немає пам’ятних речей чи власних іграшок, а дитячі спогади залишаються хіба що на фото – і то лише групових… Що вони знатимуть про своє дитинство? Хто їм розкаже про те, якими вони були дітьми? Саме для таких діток і буде створена «Книжка про мене» – пам’ятний фотоальбом про перші роки життя дітей-сиріт. З вашою допомогою більше 500 дітей з будинків дитини зможуть назавжди залишити для себе спогади про власне дитинство.

Зроблено Зібрали 14 006 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Діти-біженці можуть лишитися без тепла та води

Київ. Стартував 30.1.2015

Всі люди, які змушені були втекти з регіонів, де йдуть бойові дії – це окремі історії, трагедії, біди й горе. Але всіх їх об'єднує одне – вони намагаються зрозуміти, чому це трапилося саме з ними… Чому їхні діти плачуть, чому їхні рідні загинули, чому їхній будинок підірвали і вони втратили все, нажите працею всього життя. Коли таке відбувається, світ здається несправедливим, але це не так. І ми з вами можемо це довести, якщо не залишимо їх наодинці.

Зроблено Зібрали 15 815 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Скарбничка категорії Наше місто

Україна. Стартував 26.1.2012

Скарбничка категорії «Наше місто» - це Проект Біржі, на рахунку якого зберігаються гроші людей, що довірили Біржі Благодійності вирішувати - котрому з проектів даної категорії найбільше зараз потрібна допомога.

Якщо ви ще не визначилися, на який саме проект варто пожертвувати свої гроші; якщо ви вагаєтесь, обираючи - який з проектів найважливіше; якщо вам усі проекти категорії здаються в рівній мірі нагальними - ви можете пожертвувати «на категорію».

Хочу їсти-2

Київ. Стартував 19.2.2014

Мета проекту - зібрати гроші на харчування діток Центру допомоги «Місто щасливих дітей». Тут живуть діти «з вулиці», діти, які потрапили у важкі обставини і пережили трагедії. У Центр вони потрапляють фізично ослаблені, з різними хронічними захворюваннями і з психологічними травмами. Для порятунку та реабілітації такого малюка вкрай важливо повноцінне харчування. Але коштів на всі продукти не вистачає. Ми збираємо суму, якої нам вистачить, щоб прогодувати діток Центру протягом місяця.

Зроблено Зібрали 35 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
03/02/15
17:08

Якісна реанімація задля порятунку-2

Добрый день! Вот Вы пишите: "Реанимационное отделение №1 больницы им. Мечникова рассчитано на 15 коек, т.е. здесь можно "реанимировать" 15 пациентов. Сейчас, в условиях, когда отделение заполнено под завязку, очень недостает необходимого оборудования, а именно прикроватных мониторов." -- Скажите, пожалуйста, а как же раньше (в мирное время) функционировало это реанимационное(!) отделение - без мониторов?? Разве такое вообще возможно?? Или на всё отделение был лишь 1 такой монитор??
22/07/14
15:22

Подих життя маленької Ані

Понятно, спасибо большое за инфо.
27/05/14
13:51

Підтримай випускника з інтернату

Добрый день! Скажите пожалуйста, насколько я знаю, у выпускников школ-интернатов есть ежемесячное пособие (государство платит), и немалое, до достижения ими 23 лет. Разве они не могут им воспользоваться в первые месяцы после окончания школы, чтобы купить себе всё необходимое?? Также интересно, почему нельзя научить ребенка до окончания школы распоряжаться деньгами? И зачем потакать иждивенческому воспитанию таких детей? Ведь максимум в 23 года у них начинаются ,,суровые будни" и многие из них спиваются, идут в проституцию, грабежи и т.д., мало из них остается в нормальной жизни.
27/05/14
13:34

Подих життя маленької Ані

Если можно, напишите, пожалуйста, как сейчас эта маленькая девочка? Всё ли у нее хорошо?
16/05/14
14:51

Майбутній архітектор здолає гепатит

Дуже приємно було почути новину, що Павлу вже краще! )) Сподіваємось, що він одужає остаточно і буде радіти життю!

Подих життя маленької Ані

Донецьк. Стартував 1.10.2013

5-річна Ганна хвора на муковісцидоз. Це генетична хвороба: в органах людини, в яких є слиз, він дуже густий. У Ганни вражені хворобою легені та кишковий тракт. За коротке життя дівчинка вже пережила декілька складних операцій. Допомогти може препарат Пульмозим. Ціна упаковки – біля 2000 грн. Його Аня має приймати довічно. На найближчі 3 місяці необхідно 15 упаковок, що коштуватиме майже 30 тисяч. Але таких грошей у сім’ї, виснаженої лікуванням, дорогою діагностикою та багатьма іншими витратами, немає.

Зроблено Зібрали 31 123 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ми врятуємо Іллю!

Київ. Стартував 23.9.2013

За останній місяць маленький Ілля Козерівський здав десятки аналізів, пережив болючі уколи і крапельниці. Але лікарі не могли не тільки вилікувати дитину, але навіть поставити діагноз. Порадили "про всяк випадок" зробити МРТ головного мозку. Прилад показав зростаючу пухлину. З цього моменту в житті його родини, а також в житті всіх друзів і родичів залишилася лише одна ціль: врятувати дитину.

Зроблено Зібрали 450 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Нагодуй дитину-2

Київ. Стартував 9.10.2013

Мета цього проекту – придбання продуктів для харчування дітей у благодійній їдальні БФ «Карітас Київ». На превеликий жаль, коштів для діяльності їдальні постійно не вистачає. УББ вже зібрала кошти завдяки проекту «Нагодуй дитину» для купівлі рибопродуктів у їдальню, на півроку. Але для повноцінної діяльності закладу також потрібні й інші якісні харчі, на які грошей не вистачає, тому вже вдруге звертаємося по допомогу.

Зроблено Зібрали 19 700 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допомога важкохворим

Київ. Стартував 9.10.2013

В нашій країні чимало людей, які потребують спеціального догляду. Тому метою даного проекту є придбання гігієнічних засобів – дорослих підгузків - для лежачих малозабезпечених людей похилого віку, важкохворих інвалідів, які самотужки не мають фінансової можливості собі їх придбати.

Зроблено Зібрали 25 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Клоунський носик для одужання

Дніпропетровск. Стартував 4.10.2013

Вже рік у Дніпропетровську працює Школа клоунів, готуючи майстрів клоунади для роботи з дітками в лікарнях. Клоун у відділенні - веселий друг і помічник, його з нетерпінням чекають і завжди з небажанням відпускають і діти, і батьки. Зараз у Школі гостро постала проблема реквізиту: у закладу немає ані спонсорів, ані доходів. Як результат - немає за що купити навіть кульки і клоунські кольорові носики.

Зроблено Зібрали 4 900 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн