Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins302 686 840 грн
Ua

Carlsberg Ukraine

  • Підтримка

  • 376 568.06 грн
  • благодійні внески
  • 8
  • підтримані проекти

Про себе

Власником компанії Carlsberg Ukraine є Група Carlsberg. Carlsberg — найбільша в Північній і Східній Європі та четверта в світі пивоварна група. Компанія володіє портфелем з 500 пивних і значної кількості брендів безалкогольних напоїв. У Carlsberg Breweries працює 41 000 чоловік у 50 країнах світу. Продукти компанії продаються більш ніж на 150 ринках.

carlsbergukraine.com

До складу групи Carlsberg в Україні входять: Запорізький пиво-безалкогольний комбінат, Київський пивоварний завод і Львівська пивоварня. В Україні компанія представляє наступні бренди: «Славутич», «Львівське», Tuborg, «Балтика», Carlsberg, Holsten, Corona, «Арсенал», «Хмільне», «Квас Тарас», Negra Modelo, Somersby, Guinness, Kilkenny, Harp, Warsteiner.

За підсумками 2012 року Carlsberg Ukraine стала другим за величиною гравцем ринку пива в Україні. За даними ACNielsen частка ринку компанії за обсягами склала 29,2%. Також компанія є лідером на ринку квасу України — згідно з даними 2012 року частка склала 34% за обсягами згідно даних ACNielsen.


Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 6 000 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Якісна реанімація задля порятунку-3

Запоріжжя. Стартував 5.11.2015

Із зони АТО продовжують привозити бійців і мирних жителів, які потрапили під обстріли, з важкими пораненнями. Такі пацієнти потрапляють відразу в реанімації лікарень прикордонних міст: Запоріжжя, Харкова, Дніпропетровська. Щоб врятувати людські життя, потрібно постачати лікарні найнеобхіднішим обладнанням. Зараз у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Запорізької лікарні швидкої допомоги катастрофічно не вистачає моніторів пацієнта.

Зроблено Зібрали 76 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Теплі речі для малечі

Запорізька область. Стартував 29.12.2014

Вільнянська спеціальна школа-інтернат – справжня домівка для більш ніж двохсот учнів. Вихованці закладу стали однією великою сім'єю, усі вони старанно вчаться, часто стають переможцями різноманітних творчих конкурсів. Але вже давно школярі мріють не лише про перші місця й почесні грамоти. Вони мріють про теплий одяг – новий, чистий, щоб зігрівав їх взимку, коли вони виходять надвір. Адже головне для цих діток – відчувати турботу та тепло сердець небайдужих людей.

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Новорічне свято для діточок

Київ. Стартував 25.12.2014

Багато хто вважає Новий Рік сімейним, дитячим святом, і це не дарма. Діти усього світу із нетерпінням чекають подарунків, виконання бажань та святкового настрою. Але є чимало діток, у яких сімей немає – немає мами і тата, або батьки не можуть або не хочуть створити для своєї дитини свято. І вони в цьому аж ніяк не винні. Хто подбає про цих діток, як не ми з вами?

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Подаруймо дітям затишок

Сумська область. Стартував 10.11.2014

Сумський обласний спеціалізований будинок дитини є рідною домівкою для 105 малюків віком від народження до 4 років. Цей дитячий будинок надає допомогу дітям-сиротам, дітям-інвалідам, дітям із сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах. Маленькі діти потребують багато уваги, часу, сил коштів та персоналу для догляду за ними. Але власна фінансова база закладу не дозволяє поліпшити побут дитячого будинку за власні кошти. І хто, як не ми з Вами, допоможе цим малюкам?

Зроблено Зібрали 44 063 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн