Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins259 886 608 грн
Ua

Лариса Р

  • Підтримка

  • 12 946.52 грн
  • благодійні внески
  • 31
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Тимофій: вчитися чи лікуватися?

Київська обл.. Стартував 3.12.2019

Влітку родина Тимофія змінила житло і поселилася у передмісті Києва. А школа, де навчається хлопець, знаходиться у самому місті. І все б нічого, але наш школяр живе із важким захворюванням, яке вимагає особливої уваги. Зараз Тимофію, окрім ранкових та вечірніх процедур, потрібно також робити ряд інгаляцій протягом дня. Але додому на перерві тепер не збігаєш. "Вчитися чи лікуватися?" – вибору насправді немає, адже без лікування хлопець не зможе нормально дихати. Щоб Тимофій міг ходити до школи без шкоди для здоров'я, потрібно поставити необхідне обладнання у шкільному медичному кабінеті. 

Зроблено Зібрали 12 029 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 5 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Хай нове серце Лєри б'ється!

Одеса. Стартував 9.12.2019

Дорогі донори! Ви вже знайомі з Лєрою Будяченко. У дівчинки були проблеми з серцем практично від народження. Її серце постійно збільшувалося, втрачало еластичність і не справлялося зі своєю функцією. Це становило загрозу для її життя. Коли Валерії виповнилося 11 років, таблетки їй вже не допомагали. Потрібна була трансплантація серця. І 31 березня 2018 року Лєрі провели операцію з пересадки серця в Індії за рахунок коштів, які виділив МОЗ. 

Сплатити Потрібно 326 992 грн
Залишилось зібрати
000 148 985 грн

Паралімпієць потребує слухового апарату

Київ. Стартував 24.4.2019

Перед нами 32-річний киянин Олексій Висоцький – сильний і вольовий молодий чоловік. Приємний співрозмовник. Про спорт він розповідає цікаво і докладно. Та й не дивно, адже він цим живе. Складно уявити, що у цієї людини можуть бути проблеми зі здоров'ям. Однак це факт – з самого дитинства сьогоднішній паралімпієць без спеціального апарату абсолютно нічого не чує. 

Зроблено Зібрали 25 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн