Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins312 209 404 грн
Ua

Facebook INC, Іван Григоров 

  • Підтримка

  • 74 116.98 грн
  • благодійні внески
  • 3
  • підтримані проекти

Про себе

Іван Григоров приймав участь у програмі по пошуку вразливостей (bug bountry) від соціальної мережі Facebook і знайшов вразливість, за яку його нагородили премією у розмірі 1500$. Згідно правилам цієї програми, учасник може пожертвувати отриману винагороду на благодійність, тоді в свою чергу Facebook збільшить її вдвічі. Іван вирішив підтримати благодійні проекти на сайті Української Біржи Благодійності.

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Лікування може бути безболісним

Рівненська область. Стартував 12.2.2015

Лікування онкологічних захворювань у дітей триває 6-18 місяців. Майже кожен день такого лікування супроводжується різними неприємними, часто болючими процедурами. Хвору дитину дуже важко переконати в необхідності терпіти біль задля майбутнього одужання. Щоб маленький пацієнт включився в боротьбу з хворобою, йому повинно бути комфортно тут і зараз. Всі, хто оточує дитину – батьки, лікарі, медсестри, намагаються цього досягти.

Зроблено Зібрали 36 480 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Рятівна VAC-терапія проти ран

Київ. Стартував 6.5.2015

Пацієнти НДСЛ «ОХМАТДИТ», куди госпіталізуються найважчі пацієнти дитячого віку з обширними інфікованими ранами з усієї України, потребують апарату для очищення ран за допомогою вакууму – VAC-терапії. Застосування цього апарату набагато скорочує час загоєння ран, позбавляє дітей від щоденних болісних хворобливих перев'язок, зберігаючи їхнэ психічне здоров'я, а часом і життя. Вартість апарату недоступна для придбання клінікою «ОХМАТДИТ» або батьками пацієнтів. 

Зроблено Зібрали 55 468 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Збережемо зір немовлятам

Львівська область. Стартував 28.3.2016

"Мене звати Марічка, я важу менше 2 кілограмів і живу вже 2 місяці. Народившись зовсім крихітною, з вагою лише 900 грамів, я була не готовою до життя поза маминою утробою і щось пішло не так у розвитку моїх оченят. Лікар офтальмолог поставила діагноз: "Ретинопатія недоношених". Я знаю, що маю лише 72 години, щоб прооперували лазером мої оченята, інакше я ніколи вже не зможу бачити. Зараз ніч, і я їду зі Львова до Києва реанімобілем, і багато лікарів і медсестер, а також мої мама і татко дуже хвилюються, як я перенесу дорогу".

Зроблено Зібрали 100 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн