Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

georgiyk

  • Підтримка

  • 3 778.10 грн
  • благодійні внески
  • 16
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Ігор: рахунки з аптек все більші

Івано-Франківськ . Стартував 13.8.2019

Вага 46 кг – це мало. Мало, якщо ти хлопець зростом 174 см. Мало, якщо в тебе пожиттєве захворювання, яке порушує засвоєння їжі. Мало, якщо хронічні інфекції, що не день, то женуть високу температуру, яка спалює навіть ту вагу, яку вдалося набрати. Ігорю не поталанило народитися із важким захворюванням і змалечку доводиться боротися за кожен день свого життя. Для боротьби потрібні сили. Хлопець не може набрати добру вагу просто зі звичайної їжі і потребує спеціального висококалорійного харчування. Допоможи йому в цьому! 

Сплатити Потрібно 12 600 грн
Залишилось зібрати
000 006 552 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 5 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Віримо, Настя буде танцювати!

Черкаська обл.. Стартував 5.8.2019

Всі історії наших підопічних так сумні, що слухаючи чергову біду кожної нової сім'ї здається, що сумніше бути вже не може. Та, на жаль, часом стає все сумніше і сумніше. Настуні шість рочків. На фото видно, що це звичайна усміхнена і весела дівчинка, та на фото майже не видно основної проблеми Настуні – її хвороби, яка зветься спінальна м'язова атрофія. А це значить, що її м'язи настільки слабкі від народження, що вона самостійно не може ані підняти голову, ані перевернутися в ліжку. 

Зроблено Зібрали 9 280 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дзвінок від лікаря Зої

Київ. Стартував 22.11.2018

"Терміново потрібен протипролежневі матраци", – в слухавці знову голос нашого чудового лікаря Зої. "Склад поки порожній, допомогти не зможемо", – останнім часом доводиться відповідати так, і це страшно. Тому що Зоя в цей момент на виїзді, і там, поруч із нею, лежить людина. Людина тяжко хвора, швидше за все – зовсім не встає, швидше за все – на її тілі рани від нерухомого лежання, і це – жахливо боляче. Такі пролежні можуть виникнути буквально за 2 години і дійти до ступеня, коли тіло гниє до кістки.

Зроблено Зібрали 13 200 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн