Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БФ "Ти-Ангел" благодійна організація

Про себе

Ми – це команда небайдужих молодих людей. Наша мета – надання благодійної допомоги тим, хто її потребує. Ми нічим не відрізняємось від іншої молоді, тож приєднатися до нашого дружнього колективу може кожний, хто бажає долучитись до добрих справ. Життя надто коротке, поспішайте робити добрі справи! Приєднуйтесь до нас!
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати
17/10/18
22:49

Операція "Хребет"

Дениско продовжує терпіти нестерпний біль у м’язах та суглобах. Не дають спокою часті головні болі. Хлопчик твердо вірить, що вже скоро все закінчиться і він буде, як усі інші підлітки у його дворі. У листопаді у Дениса має відбутися складна операція на хребет, яка позбавить хлопця від пластмасового корсету та багаторічного болю. Вартість операції становить 300 тис грн. Частина суми уже зібрана, однак 100 тис грн. ще не вистачає.
18/09/18
20:54

Данилу потрібна підтримка. 2

Друзі, завдяки Вашій підтримці нам вдалося успішно реалізувати проект "Данилу потрібна підтримка. 2". Хлопчик вчасно отримав необхідні медикаменти для продовження лікування від складного захворювання - хвороби Крона. Придбані за проектні кошти медикаменти були передані на баланс Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги де перебуває на обліку Данило Павлишин. Передача ліків здійснювалася у три етапи, а саме: - 11.04.2018 р., що підтверджується Актом прийому-передачі благодійної допомоги від 11.04.2018 р.; - 09.07.2018 р., що підтверджується Актом прийому-передачі благодійної допомоги від 09.07.2018 р.; - 03.09.2018 р., що підтверджується Актом прийому-передачі благодійної допомоги від 03.09.2018 р.. БФ «Ти-Ангел» у повному обсязі виконав свої зобов’язання за умовами проекту «Данилу потрібна підтримка. 2». Єднаймося заради дітей!
31/08/18
22:46

Неслухняні ніжки Степана

Через перенесене ГРЗ Степанку не вдалося пройти заплановане реабілітаційне лікування у травні місяці. Однак найближчим часом клініка прийме хлопчика на реабілітацію. Сподіваємося, що вона піде йому на користь та сприятиме покращенню самопочуття та додасть сил хворим ніжкам дитини.
22/08/18
22:10

Данилу потрібна підтримка. 2

Триває боротьба із хворобою Крона, на яку страждає наш підопічний Данило. Після лікування в стаціонарі ОДКЛ хлопець повернувся додому. Пройшло понад три місяці з того часу, як йому вводять імунобіологічний препарат «Хуміра». Контрольні аналізи показують, що Данилу кращає, але зупинятися не варто. В цілому, хлопець почуває себе добре. Можливо, на його позитивний стан вплинули літні канікули, адже він має багато вільного часу і нічим себе не перевантажує.
22/08/18
22:02

Операція "Хребет"

Денис Кладько відзначив 15-річчя. Вітаємо Тебе друже з Днем народження! Бажаємо терпіння і сил на повне одужання! Для Дениса літо промайнуло дуже швидко. Він навіть не встиг насолодитися цією порою. Протягом літа хлопчина займався плаванням. Він любить читати книги, зокрема зараз йому до вподоби відомий американський психолог Келлі Макгонігал. У своїх книжках письменниця та викладач в Стенфордському університеті консультує, як керувати силою волі та опановувати три вміння: «я буду», «я не буду» і «я хочу». Наш підопічний зараз готується до школи. Він скучив за своїми однокласниками. Прагне до нових знань. Навіть попри те, що не всі предмети йому даються легко, він любить вчитися. Нагадаємо, Денису Кладьку слід якомога швидше зробити операцію по вирівнянню хребта. Потрібно ввести спеціальний імплант, після чого внутрішні органи будуть правильно функціонувати. Операція коштує 300 тисяч гривень.

Немає грошей на зошити

Рогатин. Стартував 19.6.2013

Літні канікули нарешті наступили. Діти і вчителі можуть розслабитись та відпочити. Але директорові Рогатинської спеціальної школи-інтернату не до відпочинку. Вже зараз необхідно вирішити питання де взяти гроші для закупівлі канцтоварів на новий навчальний рік. Адже в закладі вчаться особливі діти – діти позбавлені батьківського піклування та сироти, подбати про яких не завжди є кому.

Зроблено Зібрали 8 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн