Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins266 259 431 грн
Ua

Українська Біржа Благодійності

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 5 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Виграти час для Даші!

Дніпро . Стартував 21.6.2019

Якби можна було поставити Даші відверті запитання про те, як їй живеться з муковісцидозом, вона б, напевно, розповіла, як набридли їй нескінченні інгаляції й крапельниці, як боляче, коли "спадаються" вени, а медсестра шукає місце для уколу. Як тоскно, коли лікування в житті багато, а спілкування з ровесниками – мало. А ще про те, як важко думати, що твоє теперішнє й майбутнє залежить від того, чи вистачить коштів на всі призначені ліки. 

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Літня людина потребує ліків

Рівненська обл.. Стартував 6.2.2020

Григорій Іванович із багатодітної сільської родини, в якій було четверо дітей. Його батьки не були здорованями, тато – має інвалідність 1 групи, мама теж мала інвалідність. Жили бідно, важко та багато працювали. І коли у хлопця на нозі з’явився прищик, ніхто навіть не звернув уваги. До лікарні їхати далеко, та й часу не було. Звернулися до лікарні лише коли вже пішло нагноєння. У хлопця виявили остеомієліт, і йому двічі оперували ногу. Життєвий шлях чоловіка не відрізнявся від його однолітків. Григорій Іванович закінчив середню школу, далі вступив до Сосновського ПТУ. Хлопець вже готувався до весілля, коли отримав повістку до армії. У вихідні молоді відгуляли весілля, а в понеділок о 5 ранку він уже був у військкоматі у м.Корець.

Зроблено Зібрали 8 877 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Не дозволь грипу вбити їх

Київ. Стартував 1.10.2019

Наші діти не можуть грати в лотерею: пощастить їм в цьому сезоні чи ні? І якщо так – чи вдасться впоратися вдома або стаціонар, реанімація? Нашим дітям не пощастило з народження. Кожен день свого життя вони борються з важким генетичним захворюванням, яке руйнує легені. Будь-яке респіраторне захворювання для них - сильний удар. Грип може вбити їх. Ми не можемо йому цього дозволити. Допоможіть нам захистити їх, будь ласка. Діти і дорослі, які живуть з муковісцидозом, особливо схильні до інфекцій. Через зміни, які основна хвороба вносить в їх організм, вірусу легко оселитися у них, а вигнати його складніше.

Зроблено Зібрали 5 197 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
03/10/20
15:58

Нехай смерть зачекає!

Шановні донори, в розділі документація розміщений Проміжний звіт. Дякую вам за довіру та підтримку.
21/02/20
17:35

Скільки коштує серце?

Доброго дня, друзі. На сайті розміщено проміжний звіт. Дякуємо за підтримку.
21/02/20
17:11

Я хочу ходити без болю

Шановні Донори, відповідно до листа від Оператора допомоги проект не може бути реалізованим. Просимо Донорів, котрі підтримали цей проект, повідомити протягом 14 днів на який інший будь-який Проект перенаправити кошти, надіславши відповідь на operator@ubb.org.ua. У своїй відповіді обов'язково вказати дату сплати, суму, спосіб оплати, ПІБ, номер ордеру (якщо платіж був зроблений через відділення банку). У випадку неотримання відповіді, Ваші кошти будуть перенаправлені в Скарбничку категорії "Здоров'я" і у нас з’явиться можливість врятувати інші життя.
21/02/20
16:41

Богдане, живи!

Шановні донори! Дату, коли відбудеться операція, назначатимуть лікарі-трансплантологи разом із професором Б.Тодуровим, на жаль, це не залежить від нас. Щойно у нас з'явиться конкретніша інформація про дату операції, ми обов'язково її повідомимо. А зараз тримаємо кулаки за Богдана і сподіваємося на краще!
21/02/20
12:17

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

2 000 000 гривень за кілька днів, щоб врятувати життя хлопчика!

Ми зробили це, завдяки ВАМ! Декілька днів тому ми розмістили історію Богдана, якому терміново необхідно встановити механічне серце, щоб він вижив і дочекався донорського.

Завдяки вам та усім глядачам СТБ ми у рекордні строки зібрали 2 000 000 гривень, що дозволять зробити йому операцію вже найближчим часом.

Ми оперативно ділитимемося з вами новинами та тримаємо кулачки, аби все було добре.

Проект допомоги хлопчику: https://ubb.org.ua/uk/project/5804

Допоможіть нам піти до школи!

Хмельницький. Стартував 21.7.2016

Незабаром 1 вересня, пролунає дзвінок, який закличе діток до школи до країни знань. На жаль, не всі діти мають змогу належним чином вирушити у цю мандрівку. Тож, давайте разом підготуємо їх до нового навчального року і сформуємо їм невеличкі учнівські набори.

Зроблено Зібрали 6 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Я тебе люблю, мамо! 2

Донецька обл.. Стартував 4.7.2019

У цьому році нашій Жені виповниться 6 років. Багато її однолітків збираються йти в школу, щоб отримувати знання і розвиватися далі. Та Женя поки не може піти вчитися, тому що у неї ДЦП і затримка психо-мовного розвитку. Її завдання в цьому році – знову і знову реабілітаційні центри і чергові курси лікування. Тому що вона поки ще не може самостійно ходити, стояти, не може сама себе обслуговувати, не розмовляє. Вона ще не розуміє значення слова "школа".

Зроблено Зібрали 18 280 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн