Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Олена Мацібох

  • Підтримка

  • 23 324.86 грн
  • благодійні внески
  • 9
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Дитина може померти!

Хмельницький. Стартував 22.10.2018

"Шукайте гроші! Саші терміново потрібна пересадка кісткового мозку!", – такі страшні слова почули батьки Саші в лікарні. Ніхто навіть не міг і подумати, що за кілька місяців до першого дня народження Сашеньки Ємець його батьки дізнаються про страшний діагноз свого синочка: ювенільній мієломоноцитарний лейкоз. Саша зовсім маленький, а любитель собак в ньому живе дуже великий. Він їх просто обожнює, його улюблена собачка поки іграшкова, і звуть його Баф.

Сплатити Потрібно 1 550 000 грн
Залишилось зібрати
000 465 633 грн

Мій марафон заради вільного подиху малюка

Київ. Стартував 28.9.2018

Цього разу я не бігтиму на Wizzair Kyiv Marathon. Бо не сам біг зараз важливий. У мене ціль – зібрати гроші, щоб допомогти тим, хто повертає дітям здорове серце і дарує можливість дихати на повні груди. Я почала бігати три роки тому, саме заради допомоги дітям. Я хотіла показати собі і всім, хто мене знає, що зберегти чиєсь бодай одне життя – це великі зусилля. Але така мета варта значно більшого, ніж пробіжка. Тож не треба шукати собі виправдань, а треба просто підняти свою п'яту точку. І це те, що кожен із нас може зробити. 

Зроблено Зібрали 6 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Тиша і рак

Полтава. Стартував 2.8.2018

Він не говорить і не чує. Зате його очі завжди красномовні. Радість, турбота, питання, надія. Всі емоції у Юрка Штрикуля читаються в очах над захисною маскою що, зазвичай носять онкохворі діти. Зараз у них біль і благання. У Юрка гострий лімфобластний лейкоз, рецидив, обтяжений імунною недостатністю. Йому терміново потрібна дорога недоступна в Україні терапія і пересадка кісткового мозку.

Зроблено Зібрали 689 895 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу заради сердець малят. Володимир Жовнір

Київ. Стартував 23.3.2018

Володимир Жовнір – головний лікар ДУ "Науково-практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України", доктор медичних наук, Заслужений лікар України. У 2011 році нагороджений Орденом святого Георгія Побідоносця. Володимир Аполлінарійович один з організаторів і учасників відомої благодійної спортивної події "Пробіг під каштанами".

Зроблено Зібрали 10 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
07/11/18
13:58

Дитина може померти!

Зателефонуйте, будь ласка, до нас у фонд. Тел. +38 (044) 200-41-11.

ВБФ "Крона".

30/11/17
14:11

Врятуймо майбутнього рятувальника!

Вітаю. Іван почуває себе непогано, в межах норми пост-трансплантаційного періоду. Це дозволило виписати його зі стаціонару на амбулаторне лікування. Дуже сподіваємося, що так само стабільно в нього все буде і далі!
21/09/17
15:19

Врятуймо майбутнього рятувальника!

Дорогі! Вже другий день поспіль Іван знаходиться в клніці Анадолу в Стамбулі. Як ви знаєте, перспективи оплати лікування Івана бюджетними коштами немає, він занадто далеко в черзі. Тож батьки Івана зробили майже неможливе – назбирали та позичили 30 тис. дол. для того, щоби мати можливість госпіталізувати Івана. В іншому випадку він був би змушений проходити ще один додатковий курс хіміотерапії (й так вже один "зайвий" йому прийшлося пройти) для підтримання стану ремісії до моменту збору повної суми, необхідної для оплати лікування, а родина – витрачати кошти на препарати та проживання в Києві. Наразі йому проводять усі необхідні обстеження. Це означає, що дуже скоро знадобляться кошти для оплати повної суми вартості лікування - сто десять тисяч доларів. Тобто, потрібно зібрати ще 2 200 000 тис. гривень. Тому оператор попросив УББ збільшити суму проекту. Дуже сподіваємося, що гуртом ми зможемо допомогти Івану отримати шанс на життя.
12/08/13
12:59

Архив для 652 проекта «Допоможіть! Нам так потрібен тато!!»

Повністю копіюю лист від Володимира: Доброго дня, Олено! У нас все добре, хоча й зовсім не по-плану. 05.08.13 - долетіли, влаштувались в Турнесолі. 06.08.13 - здав чергові аналізи крові (як і протягом останнього місяця результати хороші, тільки лейкоцити трохи підвищені - 10.9 - напевно через сильний кашель, який ще досі не пройшов), - зробили ЕКГ (через день доктор сказав, що результат добрий), - ехографію серця ( норма) та - спірометрію легень; - мали планову зустріч-знайомство з доктором Хав'єром Пуаре, який робитиме трансплантацію. Він призначив препарат для покращення функції легень. Доктор Пуаре розповів про програму лікування: *** 23 серпня госпіталізація, одразу два дні високодозної хімії, потім *** 3 дні терапія антитілами і *** 1-2 дні променева терапія - щоб убити мій імунітет. *** Тоді трансплантація та наступні 2-3 тижні в лікарні під наглядом, поки імунна система сформується і запрацює самостійно. Потім тривалий час (до півроку) щотижня відвідувати лікаря, робити контрольні аналізи крові, - бути під ретельний наглядом, щоб уникнути ускладнень в роботі нової імунної системи. Доктор Пуаре призначив коротку зустріч на 8 серпня, щоб зробити додаткові призначння за повними результатами досліджень. 08.08.13 - пройшов перевірку у стоматолога - все добре, треба зробити тільки один зуб, котрий не встигли доробити у Києві; - доктор Пуаре повідомив, що додаткових призначень не робитиме, результати досліджень від 6 серпня хороші.......
12/08/13
12:59

Архив для 652 проекта «Допоможіть! Нам так потрібен тато!!»

П Р О Д О В Ж Е Н Н Я: ..... В цей момент у нього дзвонить пейджер, він просить вибачення та виходить до телефону... За кілька хвилин повертається та повідомляє погану новину: донор, котрий був зарезервований для мене з 15 серпня, більше не є доступний. Йому не пояснили, що трапилось, він каже, що можна лише здогадуватись: якщо це була жінка - то могла завагітніти; якщо чоловік - то або захворів на серйозну хворобу, або щось сталось... Доктор Пуаре сказав, що вже розпочаті пошуки нового донора. Якщо перевірка другого потенційного донора (у мене було два потенційних) дасть хороші результати, то програма лікування лише зсунеться на тиждень. В іншому випадку він повідомить про те, що можна повернутись додому на місяць-два, поки триватимуть пошуки донора. Отакі наші новини. Ми в очікуванні результатів пошуку, чекаємо на чергову планову перевірку та рандеву з доктором Пуаре 20 серпня. Гарного Вам дня! Вітання Ларисі! Тимчасово брюссельський Володимир Тимощук :-)