Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Олена Мацібох

  • Підтримка

  • 24 190.44 грн
  • благодійні внески
  • 12
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Біжу за Марка. Віра Луценко

Київ. Стартував 11.3.2019

Привіт! Я Віра. Працюю юристом в ТДВ "НІКО СТРАХУВАННЯ". Біг – моя пристрасть. Він наповнює мене позитивом. Я часто беру участь у забігах, бо саме тут відчуваю особливу силу духу та неймовірну енергетику. Я бігтиму на Nova Poshta Kyiv Half Marathon. А ще хочу допомогти маленькому хлопчику з Вінничини. 

Зроблено Зібрали 7 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу за Марка. Ірина Вратарьова

Київ. Стартував 11.3.2019

Привіт, мене звати Ірина, я кінопродюсер і сценарист.

Я займаюсь благодійністю, тому що дуже вдячна планеті за можливість дієво проявляти свої почуття – любити, берегти і допомагати іншим. Я впевнена, що на милосерді тримається цей світ.

Разом з вами я хочу допомогти маленькому воїну світла, хлопчику, який вижив попри все. Його єдина мрія – ходити.

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Домівка для особливого Буша

Запоріжжя. Стартував 7.12.2017

Буш – собака-спинальник, він жив у приватному будинку, охороняв власність своїх господарів доти, коли п’яні сусіди вирішили для розваги постріляти у сусідського собаку. Пулі увійшли в хребет… Коли закривавленого собаку забирали волонтери, сусідка порадила приспати песика. Але Буш вижив! Собаки не відчувають себе інвалідами, навіть якщо залишаються без лап, зору і можливості вставати і нормально рухатись – вони все одно радіють життю! Вони хочуть жити!

Зроблено Зібрали 58 600 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дитина може померти!

Хмельницький. Стартував 22.10.2018

UPD: за інформацією Оператора допомоги, МОЗ України виділив частину коштів на лікування Сашка, водночас, зібрані на УББ кошти також будуть перераховані на клініку для лікування хлопчика. Детальніша інформація у блозі проекту та рубриці "Документація". Дякуємо всім, хто підтримував Сашка!

"Шукайте гроші! Саші терміново потрібна пересадка кісткового мозку!", – такі страшні слова почули батьки Саші в лікарні. Ніхто навіть не міг і подумати, що за кілька місяців до першого дня народження Сашеньки Ємець його батьки дізнаються про страшний діагноз свого синочка: ювенільній мієломоноцитарний лейкоз. Саша зовсім маленький, а любитель собак в ньому живе дуже великий. Він їх просто обожнює, його улюблена собачка поки іграшкова, і звуть його Баф.

Зроблено Зібрали 1 091 312.91 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
04/01/19
09:16

Сильний та відважний

Так, Денис вже поїхав на лікування. Щиро дякуємо усім за допомогу!
07/11/18
13:58

Дитина може померти!

Зателефонуйте, будь ласка, до нас у фонд. Тел. +38 (044) 200-41-11.

ВБФ "Крона".

30/11/17
14:11

Врятуймо майбутнього рятувальника!

Вітаю. Іван почуває себе непогано, в межах норми пост-трансплантаційного періоду. Це дозволило виписати його зі стаціонару на амбулаторне лікування. Дуже сподіваємося, що так само стабільно в нього все буде і далі!
21/09/17
15:19

Врятуймо майбутнього рятувальника!

Дорогі! Вже другий день поспіль Іван знаходиться в клніці Анадолу в Стамбулі. Як ви знаєте, перспективи оплати лікування Івана бюджетними коштами немає, він занадто далеко в черзі. Тож батьки Івана зробили майже неможливе – назбирали та позичили 30 тис. дол. для того, щоби мати можливість госпіталізувати Івана. В іншому випадку він був би змушений проходити ще один додатковий курс хіміотерапії (й так вже один "зайвий" йому прийшлося пройти) для підтримання стану ремісії до моменту збору повної суми, необхідної для оплати лікування, а родина – витрачати кошти на препарати та проживання в Києві. Наразі йому проводять усі необхідні обстеження. Це означає, що дуже скоро знадобляться кошти для оплати повної суми вартості лікування - сто десять тисяч доларів. Тобто, потрібно зібрати ще 2 200 000 тис. гривень. Тому оператор попросив УББ збільшити суму проекту. Дуже сподіваємося, що гуртом ми зможемо допомогти Івану отримати шанс на життя.
12/08/13
12:59

Архив для 652 проекта «Допоможіть! Нам так потрібен тато!!»

Повністю копіюю лист від Володимира: Доброго дня, Олено! У нас все добре, хоча й зовсім не по-плану. 05.08.13 - долетіли, влаштувались в Турнесолі. 06.08.13 - здав чергові аналізи крові (як і протягом останнього місяця результати хороші, тільки лейкоцити трохи підвищені - 10.9 - напевно через сильний кашель, який ще досі не пройшов), - зробили ЕКГ (через день доктор сказав, що результат добрий), - ехографію серця ( норма) та - спірометрію легень; - мали планову зустріч-знайомство з доктором Хав'єром Пуаре, який робитиме трансплантацію. Він призначив препарат для покращення функції легень. Доктор Пуаре розповів про програму лікування: *** 23 серпня госпіталізація, одразу два дні високодозної хімії, потім *** 3 дні терапія антитілами і *** 1-2 дні променева терапія - щоб убити мій імунітет. *** Тоді трансплантація та наступні 2-3 тижні в лікарні під наглядом, поки імунна система сформується і запрацює самостійно. Потім тривалий час (до півроку) щотижня відвідувати лікаря, робити контрольні аналізи крові, - бути під ретельний наглядом, щоб уникнути ускладнень в роботі нової імунної системи. Доктор Пуаре призначив коротку зустріч на 8 серпня, щоб зробити додаткові призначння за повними результатами досліджень. 08.08.13 - пройшов перевірку у стоматолога - все добре, треба зробити тільки один зуб, котрий не встигли доробити у Києві; - доктор Пуаре повідомив, що додаткових призначень не робитиме, результати досліджень від 6 серпня хороші.......