Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins310 649 784 грн
Ua

Пилотка

  • Підтримка

  • 1 024.60 грн
  • благодійні внески
  • 2
  • підтримані проекти

Про себе

Пельменна Пілотка - це саме те, чого так не вистачає Києву. І якщо вам вже набридли всюдисущі американські фастфуди та італійські ресторанчики то Вам точно до нас! У нас в меню - традиційні пельмені більшості народів для сучасних жителів великого міста. В асортименті 10 видів м'ясних пельменів - зі свининою, з яловичиною, з бараниною, хінкалі, японські Гедза і 5 видів вареників - з картоплею зі шкварками або солодкі з сиром і сметаною (спеціальні сезонні пропозиції). Пельмені подаються дюжинами - одна, півтори чи дві.

На додаток до пельменів - соусу добавки і легкі салати, напої: чай, соки в асортименті, газована вода; домашні - морс, лимонад; алкогольні: пиво, вино, горілка і т.д. Все це Ви знайдете в пельменній "Пілотка".

У закладі два зали основний і для компанії яка хоче усамітнитися.

У "Пілотці" можна замовити все з собою навіть у вигляді напівфабрикатів.

https://www.facebook.com/pelmennayaPilotka

http://pilotka.com.ua/

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Сигнал про допомогу від маленьких пацієнтів-2

Рівне. Стартував 20.1.2015

Ми щиро дякуємо небайдужим людям з великими та добрими серцями, які допомогли нам досить швидко зібрати на перший пульсокиметр для відділення недоношених новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні. У відділенні недоношених новонароджених дітей 4 місця, тож пульсокиметрів насправді потрібно 4. Маючи такі прилади, як пульсоксиметри, лікарі зможуть ефективно виходжувати недоношених діток. Ми сподіваємость на підтримку! 

Зроблено Зібрали 52 041 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн