Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins287 022 575 грн
Ua

ВБФ "Крона"

  • Підтримка

  • 33 625 грн
  • благодійні внески
  • 2
  • підтримані проекти

Про себе

Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» створено у 2007 році за участі групи компаній «НІКО» та торгових партнерів і дилерів у вісімнадцяти регіонах України.
Цільовою групою діяльності фонду є діти із соціально-вразливих груп – діти з обмеженими можливостями, сироти та позбавлені батьківської опіки, з багатодітних, малозабезпечених, неповних сімей. Більше семи тисяч дітей та двох тисяч батьків стали безпосередніми бенефіціарами благодійних програм «Крони».

http://krona.niko.ua/ua

 

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Один день життя Марини

Сімферополь. Стартував 16.1.2014

Кажуть, що життя кожної людини безцінне - його не можна купити! Але Марина знає, скільки коштує день її життя – це 253 гривні. 18-річна дівчина стала однією з 10 на 1 мільйон людей нашої планети з таким рідким діагнозом раку шлунку, коли жити можна лише, якщо щодня протягом усього життя приймати дорогий хіміопрепарат «Глівек».

Зроблено Зібрали 60 808 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Життя дітей під загрозою

Івано-Франківськ. Стартував 14.6.2013

Найбільший дар, що є у людини – її здоров’я! На жаль, останнім часом усе частіше його втрачають не старші особи, а маленькі дітки. І поки батьки ламають голову де знайти гроші на дорогі ліки та процедури, застаріле обладнання лікарень виходить з ладу. Нещодавно відділення онкогематології Івано-Франківської обласної дитячої лікарні залишилось без шприцевого інфузійного насосу і зараз надзвичайно потребує придбання нових таких приладів.

Зроблено Зібрали 33 541 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн