Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Ольга Авсон

  • Підтримка

  • 34 595.27 грн
  • благодійні внески
  • 51
  • підтримані проекти

Про себе

Персональный консультант по вопросам духовного и личностного развития, ведущая курсов по Алмазной мудрости Тибета - древней системе знаний об истинном устройстве реальности, позволяющей решать "неразрешимые" проблемы и достигать "недостижимых" целей в любой сфере жизни - доходы, здоровье, отношения, призвание. Обучалась в Институте азиатской классики, в ашраме Сатья Саи Бабы, у тибетского монаха Геше Майкла Роуча по линии от Будды и Далай Ламы. Магистр Кембриджского университета, кандидат наук. Веду международную группу, коллективные медитации.
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Допоможемо подолати жовтяницю у недоношених малюків!

Київ. Стартував 23.11.2016

У Дитячій міській клінічній лікарні № 1 є відділення патології новонароджених, в яке, на жаль, щодня потрапляють недоношені дітки і 80% з них з діагнозом жовтяниця. Жовтяниця – це накопичення токсичної речовини білірубіну в крові і відкладення його в тканинах з забарвленням у жовтий колір шкіри, слизових оболонок і склер очей.

Сплатити Потрібно 77 100 грн
Залишилось зібрати
000 065 212 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 2500 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Допомога недоношеним пацієнтам ІПАГу

Київ. Стартував 8.6.2017

Передчасні пологи до теперішнього часу залишаються однією з основних причин високої захворюваності і смертності серед новонароджених дітей. До кінця XX століття в економічно розвинених країнах у результаті соціально-економічного розвитку, успіхів у медичній науці, появі нових способів діагностики і попередження захворювань у недоношених новонароджених, а також вдосконалення методів терапії і технологій виходжування маловагових дітей вдалося досягти значного збільшення виживаності і зниження захворюваності в цій групі пацієнтів. Україна – не виняток!

Зроблено Зібрали 55 222 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Одеса. Допомогти найменшим

Одеса. Стартував 26.9.2017

Іноді життя малюка залежить від незначних, на перший погляд, речей. Здавалося б, перед нами сучасне відділення інтенсивної терапії новонароджених, оснащене, як космічний корабель, складною і дуже дорогою технікою. Саме вона допомагає лікарям виходжувати передчасно народжених діток. Над тим, що здоровим новонародженим дає природа по замовчуванню, цим крихіткам доводиться дуже сильно попрацювати. Багато з них перші дні, а іноді й тижні свого життя не можуть ані дихати, ані їсти самостійно.

Зроблено Зібрали 38 397 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Особлива допомога особливим дітям

Хмельницький. Стартував 20.1.2017

Від народження основним провідником для дітей є їхні відчуття – дотик, запах, звук, зір – все те, що наповнює їх життя, робить його яскравим та щасливим. ХОБФ "Карітас", створюючи "Соціальний центр для особливої молоді", невтомно працює для того, щоб допомогти дітям та молоді з особливими потребами міста Хмельницького, відкрити весь спектр їх відчуттів.

Сплатити Потрібно 49 855 грн
Залишилось зібрати
000 046 249 грн