Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins302 389 302 грн
Ua

Ганна Осадчук

Про себе

координаторка фандрайзингових проєктів відділ соціальних проєктів і розвитку БУ "Навчально-реабілітаційний центр "Джерело" 063 410 76 70
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати
22/05/20
12:03

Купи зустріч – допоможи Україні IV

Друзі, ми вже провели тендер та знаємо хто втілюватиме нашу велику мрію - відкрити нове маленьке Джерело - у реальність. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-03-23-000306-b На жаль, через світову пандемію та непереборні обставитини нею викликані, ми змушені відтермінувати проведення деяких закупівель, а отже і звітності. Дуже просимо Вашого розуміння. За всіма новинами та оновленнями слідкуйте на нашій сторінці у Фейсбук - https://www.facebook.com/Dzherelo/ Дякуємо, що Ви з нами від самого початку цього шляху!
01/04/20
16:57

Купи зустріч – допоможи Україні IV

Друзі, радо повідомляємо, що сума, заявлена на аукціоні, становить 346 801 грн.! А це означає, що ми досягли поставленої мети - 300 000 грн. для потреб Центру Джерело! ⠀ Дякуємо ініціаторці - Ірині Снітинській, усім волонтерами, лотам та покупцям, які брали участь у IV-му благочинному аукціоні "Купи зустріч - допоможи Україні"! Дякуємо за ваші внески та волю допомагати дітям з інвалідністю в Джерелі!!
17/04/19
16:13

Даруй корисне

Дорогі друзі, всі хто підтримав проект "Даруй корисне" та вболіває за молодь з особливими потребами у Львові, в Центрі Джерело! Дякуємо за Вашу небайдужість, за відкриті серця та готовність допомагати тим, хто цього потребує. Минулого року ми шукали спосіб забезпечити молодь у новому осередку Центру, на Кириліській, щоденними гарячими обідами і з цією потребою звернулись до Вас! Сьогодні, дякуючи спільним зусиллям, нам вдалось зібрати 29 064 гривні! Це 21 донори та донорки цього проекту та 4 наших Друзів, неймовірних бігунів і бігунка Київського напівмарафону 7 квітня, та всі ті, хто підтримав їх тут, на Українській біржі благодійності! Решту ж коштів для реалізації цього проекту нам вдалось залучити з інших джерел! Щасливі, що маємо мережу партнерів та жертводавців, котрі підтримують молодь Центру та розуміють їх потреби. Найближчим часом ми відзвітуємо про використання коштів. А поки чекаємо усіх в Джерелі! пр. Червоної калини, 86А, Львів. Від імені вісіх у Джерелі, відділ соціальних проектів і розвитку!
04/08/17
16:20

Нам є що сказати

Дорогі благодійники! Ми щиро вражені Вашою небайдужістю і особливо дякуємо "Кураж Базар" за те, що допомогли так швидко побачити омріяне «Зібрано»! Наразі обладнання вже оплачене і ми чекаємо доставки до Львова протягом наступного тижня. Через відмову попереднього постачальника, нам довелося шукати іншого постачальника, і внести зміни до кількості комунікаторів через зростання цін на деякі одиниці, тому процес закупівлі затягнувся. Ми з нетерпінням чекаємо доставки обладнання і одразу ж поділимося з Вами свіжими фото і додамо офіційні звітні документи. З любов’ю, Ваше Джерело!