Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 713 346 грн
Ua

Юлія Мироненко

  • Підтримка

  • 108.96 грн
  • благодійні внески
  • 2
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 6 000 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Маленька дівчинка проти мегабластів

Полтава. Стартував 27.4.2017

Катюшине життя тільки починається – їй всього півтора року. Вона, як сонечко, осяяла надії молодих батьків. У цьому віці діти радісно бавляться, відкриваючи нові цікавинки, починають бігати по калюжах, радіють сонцю і дощу. Вони живуть багатобарвним життям, весело і дзвінко сміються. Та для Катюші світ занадто рано відкрив свій жахливий бік – біль, страх, безсилля, сльози, похмурі стіни палат дитячого онковідділення. У дівчинки рак крові, і їй потрібна пересадка кісткового мозку. Вартість операції за кордоном 138 000 євро.

Зроблено Зібрали 450 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
01/05/17
18:03

Маленька дівчинка проти мегабластів

Не могу оплатить помощь. Оставляет только помощь для вашей организации (хотя вы пишите что помощь вам по желанию но пооучается что она обязательна так как без помощи вам кнопка сплатити не стае активной, это нечестность и она напрягает), а помощь проекту не прибавляет. Кто может разьяснить как отправить деньги не только вам но и на проект?