Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins260 366 861 грн
Ua

Irina

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Дуже потрібно диво

Київська обл. Стартував 16.4.2013

У Віталія і Валентини 19 років не було дітей, і вони всиновили 8-місячного Віталіка. У 11 років хлопчику діагностували рак крові. Терміново потрібна пересадка кісткового мозку. Не відомо скільки часу залишилося, щоб врятувати життя дитини. Однак шанс є: за хлопця готова взятися італійська клініка - за 116.500 тис євро. Мама Віталіка - пенсіонерка, тато - інвалід, обидва зараз перебувають в лікарні, продати їм нічого, позичити гроші на лікування сина нема у кого...

Зроблено Зібрали 291 214 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Нехай серце продовжує битися

Київ. Стартував 28.1.2013

Продовження проекту «Нехай серце б'ється», який вже був опублікований на порталі УББ та з успіхом реалізований. Кисневі датчики для новонароджених виявилися настільки необхідним і потрібним матеріалом, що тієї кількості, яка була вже придбана вистачить лише до кінця лютого! І ми оголошуємо «весняний призов»: закликаємо підтримати новий збір грошей для покупки датчиків в «Охматдит»!

Зроблено Зібрали 10 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Скарбничка категорії Здоров'я

Україна. Стартував 26.1.2012

Скарбничка категорії «Здоров'я» – це Проект Біржі, на рахунку якого зберігаються гроші людей, що довірили Біржі Благодійності вирішувати – котрому з проектів даної категорії найбільше зараз потрібна допомога.

Якщо ви ще не визначилися, на який саме проект варто пожертвувати свої гроші; якщо ви вагаєтесь, обираючи – який з проектів найважливіший; якщо вам усі проекти категорії здаються в рівній мірі нагальними – ви можете пожертвувати «на категорію».

Ціна порятунку Яни

Київ. Стартував 18.12.2012

Дозвольте представити майбутню зірку світового балету! Майбутню переможницю всіх танцювальних шоу і конкурсів! Для досягнення мрії Яна має найголовніше - бажання за неї боротися і досягти будь що! Але на шляху до щасливого майбутнього у 10-річної дівчинки з'явилася перешкода, з якою вона не впорається самотужки. У Яни Тимчишиної імунодефіцит, терміново потрібні гроші для 3-місячного курсу лікування.

Зроблено Зібрали 9 750 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 5 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

18/07/12
14:10