Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins231 654 612 грн
Ua

Наталья Гушилова

  • Підтримка

  • 0 грн
  • благодійні внески
  • 0
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати
08/08/19
20:36

Протягни руку лапам! 2

Дорогие благотворители! Всего 677 грн. и мы сможем вывести очередной транш 5000грн. Очень нужна помощь, в клинике на стационаре наши спасеныши ждут помощи! Надежда только на вас!
07/06/19
17:45

Біжу, щоб вони знайшли дім! Наталія та Софія

а где отчет об использовании благотворительных средств
07/05/19
13:21

Їжа в кожній мисці

НО ВРЕМЕНА МЕНЯЮТСЯ....
07/05/19
13:21

Їжа в кожній мисці

Это письмо мы получили от УББ 28.02.12г."Шановні та дорогі колеги! Друзі!УББ вперше з’явилася в публічному просторі місяць тому. Наш проект навіть не починав інформаційну кампанію, зараз ми сконцентровані над її розробкою, що включатиме телебачення, радіо, друковані та онлайн-ЗМІ, Інтернет. Крім того наш сайт новий для українців, бо з такими сайтами юзери просто не стикалися. Ми – перший такий проект в Україні та у Східній Європі. Тож, пройде якийсь час, поки люди звикнуть до того, що ми існуємо, і що зручна благодійність відбувається тут. Сайт зараз усе ще на стадії розробки. Над його удосконаленням працюють день і ніч (я не жартую) наші програмісти. Нам потрібно час, аби зробити сайт ідеальним. І ось тоді сюжети про вас, та про ваші Проекти з’являться на усіх телеканалах, в усіх газетах, на всіх українських сайтах!Поки цього не сталося, суттєву допомогу можете надати ви – наші Оператори Допомоги. Ви існуєте і працюєте на цій ниві довше нас, про вас знають регіональні ЗМІ, а ви знайомі з ними. Ви постійно ведете свою власну інформаційно-агітаційну кампанію. Просимо вас пам’ятати про те, що подібні заходи бажано підсумовувати головним – відповіддю на питання ЯК САМЕ ДОПОМОГТИ? І якщо ви згадаєте у місцевій газеті чи в сюжеті регіонального ТВ про свій Проект на УББ, про те, що ТУТ допомогти можна натиснувши лише 5 кнопок, ви побачите чималий злет активності на сторінці Проекту та нові грошові надходження.Ми усвідомлюємо, що наразі Біржа більше вимагає від вас, аніж дає вам. Що на перший погляд суперечить тим благам та підтримці, які ми обіцяли кожному Оператору. Проте просимо поставитися із розумінням та терпінням до цього чергового прохання-поради. Як і будь-яка велика багатогалузева структура, Біржі потрібен якийсь час, поки вона набере повні оберти та вийде на свою потужність. Біржа не бере жодної копійки за посередництво. Ми сподіваємося, ви розумієте, що у такий спосіб ви популяризуєте лише себе. Свої ідеї, свої проекти, свою діяльність. З надією на розумін"
02/05/19
11:25

Їжа в кожній мисці

На сегодняшний день - контент на странице Алексеевой - которую УББ указывает как причину остановки сбора средств на наших проектах https://www.facebook.com/100002608677964/posts/2064594816970787?sfns=mo - НЕДОСТУПЕН. Возможно наш запрос в прокуратуру в отношении Алексеевой подейсьтвовал... вот это выдает фейсбук "К сожалению, этот контент сейчас недоступен Вероятно, истек срок действия ссылки, по которой вы перешли, или вы не входите в аудиторию для просмотра данной Страницы. Вернуться на предыдущую страницу · Перейти в Ленту новостей · Посетите наш Справочный центр" Что теперь является причиной остановки проектов?