Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins281 669 231 грн
Ua

Компанія Melexis

  • Підтримка

  • 116 353 грн
  • благодійні внески
  • 2
  • підтримані проекти

Про себе

Колектив компанії "Мелексіс-Україна" другий рік поспіль вирішує підтримати благодійні проекти замість новорічних корпоративних вечірок. Сфера високих технологій, в якій працює компанія, є надзвичайно наукомісткою, тому працівники компанії вважають інвестиції в освітні проекти вкрай важливими для майбутнього країни.

"Мелексіс" – міжнародна високотехнологічна компанія, що створює інноваційні аналогово-цифрові інтегральні мікросхеми. "Мелексіс" посідає 5 місце в світі серед компаній-виробників автомобільних сенсорів.

Ми робимо мандрівки на авто безпечнішими для людей і навколишнього середовища.

http://www.melexis.com 

 

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Подаруй дитині справжнє свято науки

Київ. Стартував 6.5.2014

Подаруйте дітям-сиротам Київської області справжнє свято науки – екскурсію до музею Експериментаніум. Як відомо, діти – це майбутнє країни. Усі батьки мріють, щоб їхні діти були щасливими і прикладають для цього чимало зусиль. Записують дітей у різні гуртки, бо знають, що дитячі захоплення найчастіше визначають майбутнє дитини. Але як бути, коли взагалі немає батьків? Допоможіть цим діткам побачити світ!

Зроблено Зібрали 69 800 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Інклюзивна освіта незрячих дітей

Львів. Стартував 6.12.2013

Сьогодні незрячі діти можуть здобувати освіту винятково в умовах спецінтернатів, яких в Україні нараховується 6. Навчання у інтернаті для кожної незрячої дитини означає тривале розлучення з батьками, внаслідок чого руйнуються сімейні цінності, страждає психіка сліпої дитини, яка протягом періоду звикання до інтернату вважає себе покинутою батьками.

Зроблено Зібрали 94 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн