Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 739 965 грн
Ua

ТОВ «МЕД-ІНВЕСТ»

  • Підтримка

  • 25 000 грн
  • благодійні внески
  • 1
  • підтримані проекти

Про себе

ТОВ «Мед-Інвест» засновано в місті Києві. Спеціалізація компанії «Мед-Інвест" - імпорт, дистрибуція і просування товарів медичного призначення. Ми пропонуємо своїм клієнтам медичну продукцію якості світового рівня та сервісне обслуговування по всій території України.

Компанія «Мед-Інвест" сприяє розвитку медичного ринку України шляхом поновлення торгового асортименту і виведення на ринок нових розробок у галузі медицини, які мають вагомі конкурентні переваги і постійний попит у споживачів. Керуючись послідовною торговельною політикою, фірма пропонує споживачам товари високої ефективності і безпеки користування.

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Усе найкраще - дітям

Івано-Франківська обл.. Стартував 7.2.2013

Районна лікарня Надвірнянського району Івано-Франківської області скоро перетвориться на міжрайонний перинатальний центр, вже розпочато реконструкцію корпусів. Але, як завжди, на все грошей не вистачає. Просимо допомогти зібрати гроші для обладнання реанімаційних міст для немовлят. За результатами зібраних коштів пізніше буде прийнято рішення про першочерговість закупівлі і точний перелік обладнання.

Зроблено Зібрали 200 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн