Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins286 835 144 грн
Ua

Multiplex

  • Підтримка

  • 259 170.21 грн
  • благодійні внески
  • 3
  • підтримані проекти

Про себе

ПАТ "Мультіплекс-Холдинг" засноване в 2004 році. Наразі Multiplex – найбільша мережа кінотеатрів, займає 38% кінотеатрального ринку країни. Працює в 16 містах України, включаючи Київ, Львів, Луцьк, Харків, Одесу, Запоріжжя, Дніпро, Маріуполь. Multiplex демонструє кіно в 26 сучасних багатозальних кінотеатрах, пропонуючи гостям високий рівень сервісу, комфорту та найновіші технології, на кшталт IMAX Laser та Screen X.

Сайт кінотеатрального холдингу: https://multiplex.ua/ua/ 

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Скарбничка категорії Здоров'я

Україна. Стартував 26.1.2012

Скарбничка категорії «Здоров'я» – це Проект Біржі, на рахунку якого зберігаються гроші людей, що довірили Біржі Благодійності вирішувати – котрому з проектів даної категорії найбільше зараз потрібна допомога.

Якщо ви ще не визначилися, на який саме проект варто пожертвувати свої гроші; якщо ви вагаєтесь, обираючи – який з проектів найважливіший; якщо вам усі проекти категорії здаються в рівній мірі нагальними – ви можете пожертвувати «на категорію».

Подаруй стук серця

Донецька обл.. Стартував 27.12.2019

Сім’я Лоскут – багатодітна, тут виховують трьох дітей. Маленька Ірина, що на фото, – найменша. Ваду в її сердечку лікарі побачили ще в пологовому, проте дівчинку відправили на уточнення діагнозу в лікарню Краматорська. На жаль, діагноз підтвердився. Зараз Ірину терміново транспортували в Київ в Національний інститут серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова. 

Зроблено Зібрали 214 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Відчуй стук серця

Волинська обл.. Стартував 18.12.2019

На новорічні свята найкращий подарунок – допомога тим, хто цього потребує. Бо саме доброта і милосердя роблять нас гідними людьми. Євген Шабловський – чарівний хлопчик, йому всього 2,5 рочки, він із Волинської області, міста Володимир-Волинського. Женя народився з множинними вродженими вадами і вже зовсім маленьким пережив чотири операції: герніотомію, виведення колостоми, вивсагітально ано-ректопластику та закриття колостоми. Тепер потрібно допомогти йому маленькому сердечку. 

Зроблено Зібрали 99 831 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн